Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-01-08, 12:53   #16
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: De ce Cluj nu e Bucuresti?

kk...deci,asadar si in concluzie toata lume la pupacit in17.02 in cartodrom...=))
aldoadabass_wrs is offline  
Old 30-01-08, 21:35   #17
sandrei

Stage 5
 
sandrei's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: De ce Cluj nu e Bucuresti?

Nu stiu ce sa zic,dar initiatorii topicului nu mai spun nimic! au lansat o provocare,o bomba si gata,ne lasa pe noi sa vb intre noi,deci pana la urma nu se ajunge la nimic! oricum noi restul ne vedem tot timpul,ei trebuie sa confirme daca ne vedem acolo sau nu!
__________________
Upgraded to CTR 11580 Type R
"GOD invented i-VTEC so that mortals can be closer to heaven!"
sandrei is offline  
Old 01-02-08, 02:08   #18
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Default Re: De ce Cluj nu e Bucuresti?

De unde sa incep......Piry draga.....raca dispare in primul rand daca ne intalnim la mici si bere.....si baieti...raspunsul l-am primit....am vazut cum atzi scris....inca e raca....atzi raspunsfara sa va datzi seama....ideea ce vreau sa o subliniez e ca....nu intalnirile "motorsport" ne distanteaza de bucuresti...ci...prietenia.....si cum a spus hori....respectul....eu am pus o intrebare....cativa atzi sarit cu csr-ul in sus.....cine a pomenit de csr?....sau sunteti inidiosi inca?....sau chiar asa naspa suntem?....nu cred.....foarte bine ca va intalniti....foarte bine sandrei ca veniti la intalnirile noastre......daca vine "concurenta"....inseamna ca esti cineva....am putea sa depasim momentul si raca dintre noi....sa facem ceva....noi.....nu outlawz....csr...time......whatever....noi......CL UJ...?
Laju is offline  
Old 04-02-08, 23:12   #19
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: De ce Cluj nu e Bucuresti?

Tin sa precizez ca este prima data cand citesc acest topic si prima data dupa mai bine de 5 luni de zile de cand nu am mai moderat ceva pe sectiunea Cluj.

Laju... Clujul nu e Bucuresti, si bucura-te ca nu este. Faptul ca tu cunosti o bucata faina de oameni care poate ne include si pe noi este altceva. Realitatea este alta, la modul general. Poti sa ma crezi. Cert este ca in Bucuresti oamenii se aduna pentru pasiuni comune, cu tot cu raca, concurenta sau rivalitati. Peste tot exista poli negativi si pozitivi. Dar asa e normal sa fie. Intrebarea asta poti sa o pui pe strada, oamenilor in fata, la o discutie. Ai sanse mai mari sa primesti un raspuns onest.

Sandrei & Co, nu exista INITIATORII topicului ci INITIATORUL care nu si-a semnat punctul de vedere ca fiind reprezentativ pentru o grupare sau alta. Macar atat, Laju a intuit intentia de deturnare a discutiei si pe cat de inutila intrebarea lui, pe atat de lipsita de tact atitudinea voastra. Chit ca risc a nu stiu cata oara o invinuire de genul ReLLaXX-u' tine cu CSR-u' sau mai stiu eu ce povesti de genul, va rog sa retineti un lucru... Daca se poate. Oriunde in lume majoritatea conteaza. Numarati membrii cluburilor din Cluj. Oriunde intr-o lume civilizata conteaza TOATE partile implicate. Acum numarati cluburile din Cluj. Credeti ca nu aveti interese si ca puteti fi deschisi? Discutati. Muntele nu vine la Mahomed, lasati suferintele (ma refer explicit la toate partile implicate) si gasiti o solutie. DACA doriti. Fiindca orice fel de "exprimare" plina de patos si gratie pe forum este egala cu 0 atata timp cat dupa ea nu urmeaza.... NIMIC.

Eu zic sa va intalniti la gratarul ala si sa discutati. Asta este genul de topic care nu aduce nimic in plus, sau in nici un caz ceva bun. Aceeasi oameni, aceleasi povesti. Nimic rau in asta.

Numai bine!

PS: Topic inchis.
PS2: Piry... La etapa de indemanare v-au venit cei apropiati. Participanti si spectatori. Iti aduci aminte cati au fost in total? Asta este partea trista a lucrurilor... Dintre ei au fost la etapa cati dintre voi la TransilvaniaTuningDays. Si mare bine v-ati facut unii altora, nu? Mai ales... comunitatii locale (?). Daca doresti sa-mi raspunzi te rog sa o faci pe privat, scuzandu-ma in avans ca am raspuns in public la post-ul tau.
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -