Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 09-09-16, 14:00   #1
raduandrei762

Stock
 
Join Date: Sep 2016
Posts: 1
Default achizitie bmw e30 (CJ 25 LKB)

Salutare! Stie cineva mai multe detalii despre un e30 alb CJ 25 LKB?

Am pus ochii pe masina de vreo luna. Am gasit cate ceva despre masina aici pe forum, respectivul ar fi vandut-o pentru ca avea probleme mari cu rugina "trebuia sa=i tai tot spatele si sa sudez altul". au mai urmat cativa proprietari care au abuzat-o. apoi nu am mai gasit nimic despre masina. acum aprox. o luna a aparut la vanzare la 1400e, masina era tot in cluj. arata foarte bine si functiona foarte bine din spusele proprietarului. acum cateva zile masina a aparut iar, in bucuresti, alt proprietar, alt pret. 2500e, am vorbit si cu asta, aparent masina avea probleme la motor pe care le-a rezolvat, de acolo si pretul, ar fi fost vopsita, si acum functioneaza ok, singurele probleme ar fi "putina rugina in buzunarele din spate la portbagaj". Cam asta e tot ce stiu.

Poate cineva sa imi spuna mai multe despre masina? Mi se pare dubios cum in cativa ani a schimbat atatia proprietari, totusi daca ar fi sa aleg un urs din tot ce se afla la vanzare in momentul asta in romania, pe asta l-as alege (probabil doar pentru ca arata foarte bine in poze).

Sunt nou pe forum, imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie, m-am gandit ca asta e locul cel mai bun sa postez dat fiind ca masina a fost in cluj pana, poate acum cateva zile/saptamani, poate stie cineva mai multe.
raduandrei762 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-16, 00:26   #2
Geno

Stock
 
Join Date: Oct 2016
Posts: 1
Default Re: achizitie bmw e30 (CJ 25 LKB)

Salut.
Masina este acum la mine in Bucuresti.
Problema la "motor"nu a fost la motor a fost instalatia electrica ""a fost""s-a schimbat toata+ aeroterma motorul merge fara probleme acum.
Ca si necesitati masina are nevoie de tinichigerie contra aripa stanga spate cam 10-15 cm si loc de depozitare portbagaj dreapta spate toata treaba am intrebat informativ un tinichigiu a zis 100euro probabil 150 in rest cauciucuri iarna si masina este f buna.

Uite anuntul meu ai acolo nr de telefon daca vrei m-ai multe detalii sau sa o vezi. : https://www.olx.ro/oferta/bmw-urs-e3...8-ID7cbXA.html

O zi buna.
Geno is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -