Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 08-07-10, 02:36   #1
Volk

Stage 2
 
Volk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 59
Member of:
[AUDI]
Default Cheie briceag fara modul

Cheia care o am acuma i-a fost dezactivat in trecut chipul cand s-a montat alarma, iar acum mi s-a rupt. Din fericire lamela a ramas intreaga. Unde as putea gasi o cheie fara modul de inchidere centralizata si chip, si daca pot monta lamela mea sau trebuie gravata alta?
Multumesc anticipat
__________________
Audi A4 B6 1.8Turbo
EX Audi A4 B5 1.8Turbo Quattro S-Line
Volk is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 07:42   #2
Sebi
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Sebi's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 650
Member of:
[CSR]
[VW]
[DAEWOO]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Cheie briceag fara modul

La Iulius Mall este un shop cu chei, intrarea clienti Auchan parcarea de jos sau la Cora chiar cum intri in magazin pe partea stanga.
Sebi is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 09:43   #3
mihadiva

Stage 4
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 271
Default Re: Cheie briceag fara modul

Quote:
Originally Posted by Volk View Post
Cheia care o am acuma i-a fost dezactivat in trecut chipul cand s-a montat alarma, iar acum mi s-a rupt. Din fericire lamela a ramas intreaga. Unde as putea gasi o cheie fara modul de inchidere centralizata si chip, si daca pot monta lamela mea sau trebuie gravata alta?
Multumesc anticipat
In incinta Real la Vic'u cu Probe , o sa vezi un stand cu chei , de anul trecut se ocupa si de chei de masina tip briceag, face orice cu ele! Recomand! Multi avem de la el chei la masina
mihadiva is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 14:04   #4
Volk

Stage 2
 
Volk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 59
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cheie briceag fara modul

Multumesc pentru promptitudine, o sa ma duc azi pana acolo sa vad
Volk is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 16:26   #5
MadManOvi

Stage 4
 
MadManOvi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 175
Default Re: Cheie briceag fara modul

De doua saptamani sa chinui sa fac un rahat de cheie briceag. Aia de la iulius nu au lame si te poarta saptamana dupa saptamana ca "trebuie sa vina". Ala de la real are de toate dar habar n'are sa copieze o cheie. Mai si cere 50 lei...
__________________
I kicked to fifth gear and teared the road apart...
MadManOvi is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 17:27   #6
Cuiutz

Stage 4
 
Cuiutz's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 273
Default Re: Cheie briceag fara modul

Quote:
Originally Posted by mihadiva View Post
In incinta Real la Vic'u cu Probe , o sa vezi un stand cu chei , de anul trecut se ocupa si de chei de masina tip briceag, face orice cu ele! Recomand! Multi avem de la el chei la masina
Recomand
Cuiutz is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 18:19   #7
Volk

Stage 2
 
Volk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 59
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cheie briceag fara modul

M-am incurcat putin, chipul era activ, dar nu stiam ca actioneaza prin unde. In final cheie tip briceag nu am gasit, la real au spus ca nu au si mi-au cerut 150 de lei pe o cheie simpla, iar la iulius au spus ca nu au tip briceag pentru vw-audi momentan asa ca am facut una simpla cu 60 de lei.
Volk is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -