Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 10-08-04, 12:14   #106
hg

Stage 3
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 144
Default

Deci, undeva sa inceapa lista shi sa ma bagati shi pe mine CNP: 1860909125851 , va salut shi plec la munte, din pacate nu vin saptamana asta in c .
Va salut pe toti, pa!
hg is offline   Reply With Quote
Old 10-08-04, 13:52   #107
GEF style

Stage 4
 
GEF style's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 172
Member of:
[CSR]
Default

mai copii toti sunteti niste fatiiiiii... ce dracu` conteaza cine ii fondator si cine nu conteaza ca toti vom fi membri aceluiasi club CRS daca vreti bine daca nu, nu tot f.teti buha asa ca tot ne certam cine ii fondator si cine nu da nime nu o venit sa zica poftim banii si sa putem face asta odata.asa ca nu tot tst si hai sa ne intalnim cine vrea sa facem ceva si nu tot va certati sa vada o tara intreaga ca noi nu putem face ceva...
__________________
cine a zis ca matizu` nu-i masina?
GEF style is offline   Reply With Quote
Old 10-08-04, 17:51   #108
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GEF style\"
mai copii toti sunteti niste fatiiiiii... ce dracu` conteaza cine ii fondator si cine nu conteaza ca toti vom fi membri aceluiasi club CRS daca vreti bine daca nu, nu tot f.teti buha asa ca tot ne certam cine ii fondator si cine nu da nime nu o venit sa zica poftim banii si sa putem face asta odata.asa ca nu tot tst si hai sa ne intalnim cine vrea sa facem ceva si nu tot va certati sa vada o tara intreaga ca noi nu putem face ceva...
mmmdeah... multa cearta... probabil ca nu totzi dau asha ushor 600k fara sa shtie pe ce ii da... despre club shi membri am vbit cu alex... shi pan' la urma cred ca am intzeles care e faza...
PS
apropo de fati... aici tziai dat umpic cu eshapament-n cap... ce mama dreq man... faci club shi nu shti cum ii zice CRS = CLUJ RAVEING SOCIETY!!!!! damn...
__________________
tekno is offline   Reply With Quote
Old 10-08-04, 23:02   #109
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re:

Poi nu aia facem ? io am crezut ca aia facem cluj raving society
Piry is offline   Reply With Quote
Old 11-08-04, 12:11   #110
GEF style

Stage 4
 
GEF style's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 172
Member of:
[CSR]
Default

bine fatiii!!!! mai gresim si noi
GEF style is offline   Reply With Quote
Old 17-08-04, 15:57   #111
Theba

Stage 3
 
Theba's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 92
Default

do you missed me guys? :P theba`s back in action!!!!!!!!!!!!!!!! what`s up???????????????????????????
kisses to allz }{
Theba is offline   Reply With Quote
Old 17-08-04, 19:25   #112
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Theba\"
do you missed me guys? :P theba`s back in action!!!!!!!!!!!!!!!! what`s up???????????????????????????
kisses to allz }{
wieeeerd!! vb lu shagy ZOIKS! :P
tekno is offline   Reply With Quote
Old 17-08-04, 19:50   #113
CJ-01-WOB
Observator 4tuning


Stage 5
 
CJ-01-WOB's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 5,269
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Tuning International]
[VW]
[Nissan]
[Mitsubishi]
[Toyota]
[MERCEDES]
Default

ai spik inglishh betar den iu! ai thinc ! uhaaaa
CJ-01-WOB is offline   Reply With Quote
Old 19-08-04, 01:40   #114
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

penal.... mi-o murit porcu de guineea..
alte povesti nu aveti?
era vb sa fie un topic NUMAI cu membri... iar pt scandaluri si inflorituri de basme si povesti jurnalistice sa atraga ratingul-care va plac cel mai mult) era CSR u'
nu mai conteaza....anyway
sa-mi ziceti cand terminati de dicutat si de scos povesti....
ca sa va lamuriti va arat o treaba....si sa nu va mai aud\"alexandra o zis asa..sau asa\" is o gramada de chestii care apar aici si nu le-am zis niciodata.....s'teti de groaza...intra laju si vede o chestie reprodusa de pyri pe care eu nu o spusesem....nu ca ar mai conta...


p.s. pt unii..care se simt...grow up!
__________________
So what you pushing a nice car - Don't you know there's no such thing as superstar
We leave this world alone, So who gives a fuck about the things you own?
Certainly not me,'Cause baby personally I like to be challenged mentally, I've heard it all before Gangsta's pimps and whores... Quality is poor
A girl like me needs more...
strengaritza is offline   Reply With Quote
Old 19-08-04, 01:41   #115
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default


Ce este o asociatie?

Asociatia este acel subiect de drept privat, constituit din cel putin trei persoane, care hotarasc sa puna in comun si fara drept de restituire contributia materiala, cunostintele sau aportul lor in munca pentru realizarea unor activitati in interes general, comunitar sau, dupa caz, in interesul lor nepatrimonial.

Personalitatatea juridica a asociatiei este dobandita in momentul inscrierii in Registrul asociatiilor si fundatiilor, aflat la grefa judecatoriei in a carei circumscriptie teritoriala isi are aceasta sediul.

In virtutea dreptului la asociere, statuat in art. 40 din Constitutie, persoanele fizice se pot asocia fara a constitui neaparat o persoana juridica.

Actul autentic si statutul asociatiei trebuie sa imbrace forma autentica, sub sanctiunea nulitatii absolute. Autentificarea statutului nu poate fi efectuata in lipsa prezentarii unei dovezi eliberate de Ministerul Justitiei privind disponibilitatea denumirii noii asociatii. Este interzisa, sub sanctiunea refuzului eliberarii dovezii, folosirea in denumirea acestora a unor cuvinte sau sintagme caracteristice institutiilor sau autoritatilor publice, unor profesii liberale sau unor activitati care au reglementari proprii.

Elementele obligatorii cuprinse in actul constitutiv:
1. datele de identificare a asociatilor (nume/denumire si domiciliu/sediu);
2. exprimarea vointei de asociere si a scopului propus;
3. denumirea asociatiei;
4. sediul asociatiei;
5. durata de functionare a asociatiei (determinata sau nedeterminata);
6. patrimoniul initial al asociatiei; activul patrimonial, cu o valoare de cel putin dublul salariului minim brut pe economie(sa vada daca va iasa aici 2 milioane ...care ati comentat... ), il reprezinta aporturile in natura si/sau in bani ale asociatilor;
7. componenta nominala a celor dintai organe de conducere, administrare si control ale asociatiei;
8. persoana sau persoanele imputernicite sa participe la derularea procedurii de dobandire a personalitatii juridice;
9. semnaturile asociatilor.
_________________
strengaritza is offline   Reply With Quote
Old 19-08-04, 02:08   #116
CJ-01-WOB
Observator 4tuning


Stage 5
 
CJ-01-WOB's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 5,269
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Tuning International]
[VW]
[Nissan]
[Mitsubishi]
[Toyota]
[MERCEDES]
Default

alexandra draga ..desi nu te cunosc, din tot ce am vazut pe chestia asta numita forum , esti o copila si jumatate! daca sustzi sus&tare caVrei safaci ceva de ce nu faci ! te tat caci pe tine si dai vina pe altii ..care vezi doamne nu reusesc sa se organizeze !!!ce CSR iti trebe ? ai cumva tu sau \"anturaju\" tau macar o masina care sa participe la asa ceva ????
sti cu ce se mananca o firma., o asociatie sportiva , cum trebuie ea sa isi desfasoare activitatea !???? daca crezi ca o sa gasesti oameni care o sa cotizeze ,,,ase numa ca ii impus ....iti doresc noroc!! da chestia asta nu e joaca de copii... hai sa punem tatzi 2 lei sa facem asociatia p*li pt ca saExiste !!!!! SE tot vorbeste de CSR da nici macar nu exista!!!!
asa ca sfatul meu e sa o lasi mai moale cu fumurile si sa stai pe coltzul tau nu sa critici in stanga si in dreapta!asta suna tuturor cred ! daca credeti ca cu 2-3 dacii se face ditai CLUJ STREET RACING ....apoi .......
Te si Va respect pentru idee insa sunt sigur ! ca nu o sa se concretizeze in timp scurt!
Deci papagalul mai mic ...vorbiti numai cand credeti ca se poate face ceva ...(nu poovesti)...CONCRET !!!
BAFTA si RESPECT
__________________

Fresh Touring Origination
CJ-01-WOB is offline   Reply With Quote
Old 19-08-04, 02:34   #117
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

da-mi voie sa-ti zic ca am ramas profund impresionata....


FUGI MA DUPA COLT!!!!

ma lasa rece orice ati spune voi...mai vb....
invata-te sa vb mai frumos cu o domnisoara..fie ea si o copila..si jumatate....
have a nice day....
strengaritza is offline   Reply With Quote
Old 19-08-04, 02:38   #118
CJ-01-WOB
Observator 4tuning


Stage 5
 
CJ-01-WOB's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 5,269
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Tuning International]
[VW]
[Nissan]
[Mitsubishi]
[Toyota]
[MERCEDES]
Default

u 2 girly, daca te-ai oftikat ..tza trece , nu asta era intentia mea
CJ-01-WOB is offline   Reply With Quote
Old 19-08-04, 03:31   #119
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default


mda...offtopic
strengaritza is offline   Reply With Quote
Old 19-08-04, 09:56   #120
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

ADICA MA FACI MINCINOS ? daca asa miai zis !!!!!!

PLUS ca nu esti o domnisioara ... nu vreau sa zic de ce nu asa ca inceteaza sa ma faci mincinos si de alea ... gandesti ca din vina mea nu faceti voi actele .
Piry is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -