Quote:
Originally Posted by ovidiuaproporo
care ma poate indruma undeva prin cluj sa-mi imbrac bordul si alte chestii de interior in piele ?
(scaunele si panourile de usi le-am rezolvat deja, sunt in productie. )
Multumesc pentru viitoarele raspunsuri.
|
Salut, sunt 3 baieti ce lucreaza foarte bine undeva in someseni pe prima straduta la dreapta dupa semaforul cum cobori podul de la Ira. lucreaza foarte bine eu am imbracat un volan de Peugeot 206CC in piele si a iesit super bine si lucreaza la preturi foarte bune. II recomand cu caldura. Bafta!!