Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 12-05-09, 20:36   #16
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

salut ...eu am un xsara vtr 2001 ....l-am adus in octombrie 2007 ....imediat dupa aceea masina a avut un accident .....sa rostogolit de cateva ori ...in fine e o poveste lunga ..... si acum am terminat de reparat la ea....nu apucasem sa o inmatriculez.....am schimbat farurile originale fiind facute zob cu unele angel eyes , si am o problema scaunul soferului a fost indoit am incercat sa il indrept dar tot se vede putin ca e lasat intr-o parte ......acum ...mai am putin de curatat la ea si sa merg sa ma programez la RAR ...cineva mi-a spus ca s-ar putea sa am probleme la RAR din cauza scaunului......se poate asa ceva? sau probleme din cauza farurilor?
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 12-05-09, 21:33   #17
ovidiuaproporo

Stage 5
 
ovidiuaproporo's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 316
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

sincer , nu cred ca astea vor fii o piedica, nu cred sa faca cineva asa exces de zel ........ sa ne anunti cum e rezultatul.
ovidiuaproporo is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 02:39   #18
sipunebunu

Stage 5
 
sipunebunu's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 451
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

mai fratilor traim intro tara de rahat stiti bine. De exemplu eu cand miam cumparat golfu , tot asa au bagat de vina una alta , stiti prea bine cu o mica atentie se rezolva toate problemele. CU 80 de lei se rezolva si jantele de la 13'' la 16"-17" ! Eu zic sa nu va chinuiti sa aduceti masina la o stare cat de cat oem pt rar, sfatul meu ii sa mai intarziati putin pana va faceti rost de o atentie pt " domnii inginerii" . Si acuma va puneti intrebarea " - De ce ? " ... PENTRU CA TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPU !!!!
sipunebunu is offline   Reply With Quote
Old 24-01-12, 14:13   #19
GMan

Stage 5
 
GMan's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 477
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

Ai scapat ieftin cu 80 de lei )
GMan is offline   Reply With Quote
Old 06-02-12, 20:28   #20
adidas1

Stage 3
 
adidas1's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 133
Member of:
[VW]
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

mda.. sapt asta trebuie sa ma duc si eu la rar pentru identificare, se leaga oare de mine astia daca am stopu crepat, pe hayon nu am bratu de la stergator, si farurile nu stau cum trebuie fiind clemele rupte..? asa stiu ca numa la serii se uita da ma tem sa nu se lege de mine..
adidas1 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 13:12   #21
sipunebunu

Stage 5
 
sipunebunu's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 451
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

impinge ceva acolo!
sipunebunu is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 13:31   #22
adidas1

Stage 3
 
adidas1's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 133
Member of:
[VW]
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

las 50 lei in talon ) daca il ia ii bine daca nu si atunci ii bine
adidas1 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-12, 13:40   #23
sipunebunu

Stage 5
 
sipunebunu's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 451
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

intreabal direct cat ii trebe ....
sipunebunu is offline   Reply With Quote
Old 08-02-12, 19:07   #24
adidas1

Stage 3
 
adidas1's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 133
Member of:
[VW]
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

am fost aztazi la rar si am scapat ieftin adica fara spaga :P baiatu care facea identificarea masinii a fost corect si o zis ca el nu se ocupa cu asa ceva sa iei spaga el trece doar cu vederea )
adidas1 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-12, 19:18   #25
micutu_flo

Stage 2
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 50
Default Re: Despre RAR Cluj Napoca

Sa traiasca la multi ani RAR-ul , azi am facut ITP-ul de 2 ori multumita lor, am platit numai o data , Mai dura vreo 5 minute sa termine cu itp-ul si pac mi-au blocat masina sa vina si rar-ul la verificat.Masina oricum a trecut fara stres...
micutu_flo is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -