Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLVO > Zona tehnica Volvo

Zona tehnica Volvo Zona tehnica, secrete, tips&tricks Volvo

Reply
 
Thread Tools
Old 16-02-09, 15:01   #1
adison2003

Stock
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 4
Default Sistem audio pentru Volvo S40 1997

Va salut cu respect domnilor. Dupa cum am scris in titlu am un Volvo S40 din 1997. Pe el sunt 2 tweetere, 2 difuzoare in usile fata si 2 in spate. Sunt originale (din carton ). Am si un player MP3 Pioneer DEH-2900MP parca. As vrea sa-mi fac un up grade dar fara subwoofer care sa-mi ocupe loc in portbagaj. As vrea un sistem care sa se auda cat mai clar si sa aiba bass cat mai bun. Deci va rog sa-mi recomandati ceva, ce playere sunt mai bune, si ce difuzoare.
Va multumesc
adison2003 is offline   Reply With Quote
Old 10-06-09, 20:03   #2
Lik_focus

Stage 4
 
Lik_focus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 200
Member of:
[VW]
Default Re: Sistem audio pentru Volvo S40 1997

Quote:
Originally Posted by adison2003 View Post
Va salut cu respect domnilor. Dupa cum am scris in titlu am un Volvo S40 din 1997. Pe el sunt 2 tweetere, 2 difuzoare in usile fata si 2 in spate. Sunt originale (din carton ). Am si un player MP3 Pioneer DEH-2900MP parca. As vrea sa-mi fac un up grade dar fara subwoofer care sa-mi ocupe loc in portbagaj. As vrea un sistem care sa se auda cat mai clar si sa aiba bass cat mai bun. Deci va rog sa-mi recomandati ceva, ce playere sunt mai bune, si ce difuzoare.
Va multumesc

recomand magnat.daca vrei sa afli mai multe informatii poti vizita si www.volvo-club.ro
Lik_focus is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -