Am deosebita placere sa va anunt ca al meu tico va aparea la tv pentru a doua oara in acest an )..Emisiunea?AUTOCRITICA,DUMINICA,21 OCTOMBRIE,ORA 12:30 pe TVR 2.Cu respect,OMV!
Bine tu aline asa te vrem nu sunt fitze aratati si voi daca aveti ce??????ia sa ud ....eram sigur ca nu osa aud nimic cand osa aveti si voi asa osa fiti la fel ca el in centru atentie si e bine ne face reclama si nou. VEZI BA SA ZICI DIN CE CLUB ESTI DA CASA NE DAM SI NOI ZMEUTI
__________________
pretuieste viata.....nu ai decat una....
muahahhah!si mai urmeaza cateva "mici" surprize pentru toata lumea.. sper eu cat de curand, dar acum depinde de mai multe lucruri. in fine,vedeti voi .multumesc baetzilor pt apreciere
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad] [VW] [Honda]
Re: Membrii Speed Daemons
Oricum , surpriza cea mai mare ne-ai dezvaluit-o ieri..
Si eu cu Misu' avem o surpriza pentru voi...
Una de proprotii
Mai ales pentru tine, Wolf...
CRX?? :>
PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA !
HRISTOS A INVIAT..............
__________________
INSTALARI CAMERE SUPRAVEGHERE . INTERFOANE SI ALTE SISTEME DE SECURIATATE
0760025522