Revista COX e la mine ... nimeni nu a spus ca e a lui asa ca am promis ca o aduc data viitoare . Nu stiu a cui e , dar pana vinerea viitoare maxim poate sare stapanul !
Intalnirea a fost ok , shaworma gigantica , nu s-a discutat nimic concret si nimeni nu si-a mai spus pasurile ... probabil ca nu era in interesul nimanui sa mai asculte ce mai are altcineva pe suflet ... poate pe viitor se va pastra atmosfera mai relaxata ...