de curand Auto Sport a adus un pejou' 206 rosu super tare
Setarul este o scoala buna dar din cate am inteles multi au inceput sa pice de pe acolo si cam fug instructorii pt ca sunt platiti prost !
iar Bras-ul are numai renault si dacia sunt buni dar SCUMPI ai naibii de tare !