Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: Scoala de soferi / Iasi !
AutoSport 1 100.00%
Soferul amator 0 0%
Jordache 0 0%
Setar 0 0%
Auto Popa 0 0%
Bras 0 0%
Independent 0 0%
Voters: 1. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-04-04, 18:25   #1
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Cea mai tare scoala de soferi din Iasi

Salutare
pentru cei ce stau si frecventeaza Iasul
unde anume ati facut scoala de soferi ?

Acesta poate fi un reper pentru cei vor sa urmeze scoala de soferi in IASI !
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Old 01-04-04, 18:27   #2
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

de curand Auto Sport a adus un pejou' 206 rosu super tare

Setarul este o scoala buna dar din cate am inteles multi au inceput sa pice de pe acolo si cam fug instructorii pt ca sunt platiti prost !

iar Bras-ul are numai renault si dacia sunt buni dar SCUMPI ai naibii de tare !
IS 18 BOG is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -