Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Cea mai tare scoala de soferi din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/836-tare-scoala-soferi-iasi.html)

IS 18 BOG 01-04-04 18:25

Cea mai tare scoala de soferi din Iasi
 
Salutare
pentru cei ce stau si frecventeaza Iasul
unde anume ati facut scoala de soferi ?

Acesta poate fi un reper pentru cei vor sa urmeze scoala de soferi in IASI !

IS 18 BOG 01-04-04 18:27

de curand Auto Sport a adus un pejou' 206 rosu super tare

Setarul este o scoala buna dar din cate am inteles multi au inceput sa pice de pe acolo si cam fug instructorii pt ca sunt platiti prost !

iar Bras-ul are numai renault si dacia sunt buni dar SCUMPI ai naibii de tare !


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning