![]() |
Cea mai tare scoala de soferi din Iasi
Salutare
pentru cei ce stau si frecventeaza Iasul unde anume ati facut scoala de soferi ? Acesta poate fi un reper pentru cei vor sa urmeze scoala de soferi in IASI ! |
de curand Auto Sport a adus un pejou' 206 rosu super tare
Setarul este o scoala buna dar din cate am inteles multi au inceput sa pice de pe acolo si cam fug instructorii pt ca sunt platiti prost ! iar Bras-ul are numai renault si dacia sunt buni dar SCUMPI ai naibii de tare ! |
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning