Lume Lume....Lumeeeeeeeeee...Ca caut eu...Pe 18 Iulie am fost si eu la Play,acuma,adik azi din greseala am dat peste acest site,forum..si mi`am vazut masina in 7 poze(Fiat Regata 100)...acuma am si filmu..dar incomplet...Nu sunt in el cu toate ca am fost filmat

De unde fac si eu rost de el FULL !
PLSSSSSSSSSSSS
Merci!