Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   18 iulie Curse legale la IASI (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/1508-18-iulie-curse-legale-iasi.html)

IS 18 BOG 12-07-04 08:11

18 iulie Curse legale la IASI
 
acum ateva zile am auzit ca sunt curse legale la Iasi ! pe aeroport !!! din cate am auzit un partid politic le organizeaza !!!
cand am sa am mai multe detalii vi le voi spune ! o zi buna !!

Blue 12-07-04 17:42

de ce nu zici k ai aflat de la mine mah? :P
eu oricum ma bag...SIGUR!

BogdanSHA 13-07-04 04:31

Mai multe detalii se poate??

IS 18 BOG 13-07-04 11:42

Curse Legale la IASI
Organizate de Forta democrata si Luc design

Taxa de intrare cu masina participanta 200.000 lei
Taxa de intrare spectator 30.000 lei

Cursele vor avea loc la AEROPORT IASI ! si vor incepe la 11.00 si se vor termina la 17.00 !


toate detaliile la linkul: http://www.******************/articol...le-la-iasi.htm

IS 18 BOG 13-07-04 11:43

daca sunteti interesati sa veniti va asteptam cu drag la IASI !

IS 18 BOG 15-07-04 12:43

cine vrea sa mearga si alea alea etc .....

https://www.4tuning.ro/forum/viewforum.php?f=49

driver 16-07-04 21:16

Fara permis se poate sa particip?????

HolySoul 21-08-04 00:57

se poate ma da ca spectator lol

Singurelu 27-08-04 18:01

Lume Lume...18 iulie....
 
Lume Lume....Lumeeeeeeeeee...Ca caut eu...Pe 18 Iulie am fost si eu la Play,acuma,adik azi din greseala am dat peste acest site,forum..si mi`am vazut masina in 7 poze(Fiat Regata 100)...acuma am si filmu..dar incomplet...Nu sunt in el cu toate ca am fost filmat :cry: De unde fac si eu rost de el FULL !
PLSSSSSSSSSSSS

Merci!


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning