![]() |
18 iulie Curse legale la IASI
acum ateva zile am auzit ca sunt curse legale la Iasi ! pe aeroport !!! din cate am auzit un partid politic le organizeaza !!!
cand am sa am mai multe detalii vi le voi spune ! o zi buna !! |
de ce nu zici k ai aflat de la mine mah? :P
eu oricum ma bag...SIGUR! |
Mai multe detalii se poate??
|
Curse Legale la IASI
Organizate de Forta democrata si Luc design Taxa de intrare cu masina participanta 200.000 lei Taxa de intrare spectator 30.000 lei Cursele vor avea loc la AEROPORT IASI ! si vor incepe la 11.00 si se vor termina la 17.00 ! toate detaliile la linkul: http://www.******************/articol...le-la-iasi.htm |
daca sunteti interesati sa veniti va asteptam cu drag la IASI !
|
|
Fara permis se poate sa particip?????
|
se poate ma da ca spectator lol
|
Lume Lume...18 iulie....
Lume Lume....Lumeeeeeeeeee...Ca caut eu...Pe 18 Iulie am fost si eu la Play,acuma,adik azi din greseala am dat peste acest site,forum..si mi`am vazut masina in 7 poze(Fiat Regata 100)...acuma am si filmu..dar incomplet...Nu sunt in el cu toate ca am fost filmat :cry: De unde fac si eu rost de el FULL !
PLSSSSSSSSSSSS Merci! |
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning