Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 21-03-08, 02:12   #91
Sleepy_85

Stage 5
 
Sleepy_85's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 596
Member of:
[Virtual Tuning 3D]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

Aha deci se poarta chestia asta, mai teoretic nu e ilegal, nu scrie nicaieri in regulamentul rutier ca n-ai voie sa porti casca in masina...deci "go nuts!!!"
Sleepy_85 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 15:56   #92
Fr3akDJ
Mitsubishi Driver

Stage 2
 
Fr3akDJ's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 30
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

esti mai in sigurantza inca)deci Cashketa sa traiasca)
Fr3akDJ is offline   Reply With Quote
Old 17-12-08, 13:56   #93
SoulTrain

Stage 4
 
SoulTrain's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 266
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

un sofer este oprit de un politist din diferite motive...dupa ce il amendeaza politistu pe sofer vrea sa ii puna cateva intrebari: domle daca vezi un far ce inseamna??soferu motocicleta...politistu:gresit poate sa fie o yamaha un ducatti..a doua intrebare...politistu:daca vezi doua faruri ce inseamna???....soferu masina ... politistu:gresit.Dupa astea soferu vrea sa ii puna o intrebare la politist:soferu:domle daca vezi niste femei una in bichini un goala ce inseamna???...politistu: prostituate ...soferu:gresit poate sa fie mata sorta
SoulTrain is offline   Reply With Quote
Old 17-12-08, 13:58   #94
SoulTrain

Stage 4
 
SoulTrain's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 266
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

se suie o blonda in masina si suna la politie reclamand ca i-au furat pedalele, bordu toutul...dupa 5 min suna inapoi si isi cere scuze ca s-a suit in spate....sper ca nu a mai fost scris
SoulTrain is offline   Reply With Quote
Old 21-01-09, 01:07   #95
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

Cum scriu soferii
Citate din procese verbale.Traiasca Rromania!
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 21-01-09, 09:01   #96
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

Intrebarea mea pentru boboci este...sase cai
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 21:49   #97
GAby645
Opel Driver

Stage 5
 
GAby645's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,177
Member of:
[MERCEDES]
[Opel]
[AUDI]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

Quote:
Originally Posted by ZyZ View Post
Intrebarea mea pentru boboci este...sase cai
2 cai frumosi ...
https://www.youtube.com/watch?v=9DW_jvxbDQs
GAby645 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-09, 14:11   #98
GAby645
Opel Driver

Stage 5
 
GAby645's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,177
Member of:
[MERCEDES]
[Opel]
[AUDI]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

de prin iasi
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Gun1.JPG
Views:	271
Size:	42.9 KB
ID:	799040   Click image for larger version

Name:	gun2.JPG
Views:	303
Size:	57.8 KB
ID:	799064   Click image for larger version

Name:	gun3.JPG
Views:	325
Size:	50.1 KB
ID:	799065  

Click image for larger version

Name:	gun4.JPG
Views:	287
Size:	53.0 KB
ID:	799066   Click image for larger version

Name:	gun5.JPG
Views:	275
Size:	75.4 KB
ID:	799067   Click image for larger version

Name:	gun6.JPG
Views:	274
Size:	27.3 KB
ID:	799068  

Click image for larger version

Name:	gun7.JPG
Views:	280
Size:	108.2 KB
ID:	799069  
GAby645 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-09, 14:27   #99
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

Misto. Sunt cateva clasice acolo...
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 25-03-09, 16:04   #100
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

https://www.youtube.com/watch?v=FmkVBUpAao4

Prea tare faza....
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 16:35   #101
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

Mecanicul auto in Rai

Intr-o buna zi, la poarta raiului, un tip foarte suparat. Sfantul Petru il ia deoparte:

- Ce-i fiule, care e problema?

- Pai, nu se poate domnule, uita-te la mine, am 35 de ani, sanatos, puternic, nu fumez, nu beau, nu sunt casatorit... seara ma culc linistit si dimineata ma trezesc mort, in ceruri!? Trebuie sa fie o greseala!

- Mmm, nu s-a mai intamplat pana acum, dar, in fine, sa vedem... Cum zici ca te cheama, fiule?

- Manivela, Grigore Manivela...

- Si ce meserie zici ca ai avut?

- Mecanic auto...

- Aha, gata, uite, am gasit fisa ta... Pai, s-a lamurit fiule, uite, aici scrie ca ai murit de batranete!

- De batranete?! Cum de batranete?
- Pai da, ca am insumat orele de manopera din facturile tale, si a iesit ca ai peste 100 de ani!
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 13-06-09, 21:50   #102
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

)) skimpy super bancul
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 12-07-09, 19:24   #103
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

1. Roaba galopantă: În timp ce i-o tragi capră (ştii cum e capră, sper, doar nu eşti idiot, nu?), o apuci de coapse sănătos. Exact în acelaşi timp i-o înfigi în *** până la rădăcină şi îi ridici picioarele în aer. Confuzată şi luată prin surprindere, va începe să pedaleze din mâini, ca să îşi scoată mătărânga din bostan, răcnind cât o ţin plămânii. Tu o ţii în continuare sănătos de craci, să nu îi pună în pământ şi o menţii adânc înfiptă, alergând după ea. E lejer, nu scapă că tu dai din picioare şi ea din mâini.

De ce e excitantă: Habar n-am. Da' e hazlie.
Unde se poate practică: Şi în casă, da' cel mai bine pe un loc întins, să aibă unde să pedaleze. Pajişte, sală de sport, ce vrea muşchii tăi.
Câte calorii se ard: Oho. Căcălau. Mai ales ea. Se ard 100 numa de la cât o să i se bulbuce ochii.


2. Lumea-n flăcări: Asta e una din preferatele mele. Când aproape să termini, iei o lumânare de lângă pat (doar te arzi cu lumânări, nu ? Fii romantic, nu ţăran) şi îi dai foc la păr. No să vezi ce contracţii, ce zbătăciuni cât îşi dă cu palmele-n cap. Şi după ce termini, poţi să fii erou grandios, iei bidonul de bere de lângă pat (doar bei bere în timp ce te arzi nu?) şi o stingi, apoi tragi un gât straşnic şi îi zici: "Ce accident era să facem pisi!"

De ce e excitantă: Implică foc şi alcool. Ce dracu' vrei mai mult?
Unde se practică: Preferabil la ea acasă.
Câte calorii se ard: Mai puţine decât fire capilare şi aşternuturi.


3. Cu mâinile-n curate: Asta poate fi practicată de ambele sexe. Se bazează pe elementul surprizei. Îi dai partenerului/partenerei degetul arătător şi inelar la lins excitant, puţin aşa, să le plimbe prin gură, şi după ce le-a băloşit bine, ţii mâna în formă de pistol (cum te jucai somata când erai mic) şi îi înfigi ţeava "pistolului" în ***, făcând o faţă de Sergiu Nicolaescu, cât te pricepi de bine, şi zicând "Un fleac. Te-am ciuruit". Nu le scoţi decât dacă auzi "Nu trage dom' Semaca, sunt eu, Lăscărică!"

De ce e excitantă: Combină elementul surprizei cu referinţe culturale obscure!
Unde se practică: În anus.
Câte calorii se ard: Depinde cât familiar e partenerul cu Comisarul Moldovan.


4. Olandezul Zburător: Asta e simplă şi de efect. În timpul sexului, fix când i-e lumea mai dragă partenerului, urli "Acum vine OLANDEZUL ZBURĂTOOOR!". Şi nu faci nimic. Continui ce făceai inainte. Şi observi privirea de nedumerire a partenerului. Întâi e puţin terifiat/a "ce dracu' vrea să facă nebunu/a asta?". Se va opri puţin din ritm, foarte circumspect şi, după 5 minute de dubii, va trece la următoarea întrebare : " Ce dracu' a vrut să zică nebunu/a asta?". Efectul e garantat şi partenerul va fi suspicios şi paranoic pe tot parcursul actului sexual. E bun de aplicat la bărbaţii care termină rapid. Nu prea o să se mai concentreze să termine rapid când o să îşi ocupe tot creierul să îşi dea seama dacă nu cumva Olandezul Zburător este o anagramă pentru Comisarul Moldovan.

De ce e excitantă: Trucuri psihologice! Mie mi se face ştoaca cât piciorul unui copil de 4 ani de la ele!
Unde se practică: Nu în Olanda.
Câte calorii se ard: Calorii nu. Neuroni da.


5. Călăritul din Mordor: Fingărezi femeiea sănătos, da cu patos aa, să sară zeamă, şi te opreşti brusc, cu o faţă mirată, zicând: "Băă, să moară Sauron! Mi-a rămas verigheta înăuntru. Mă omoară nevastă-mea! My precioussss" . No aici dânsa nici n-o să ştie de ce să bulbuce ochii: Că eşti însurat? Că faci voce de Gollum foarte bine? Că o bucată de metale i-a rămas ipotetic înţepenită în uter? Habar n-o să ştie.

De ce e excitant: Simţi un ***** şocat cum se strânge în jurul degetelor tale ca o capcană de şobolani.
Unde se practică: Middle finger earth.
Câte calorii se ard: Doar the one calorie.


6: Minigolful semizeilor: Nu e poziţie. Mai mult este etapa sexuală supremă. E faza la care ajungi când eşti complet plictisit de sexul comun şi vrei să faci ceva aproape imposibil. Mai exact, să-i introduci un testicul în posteriorul cuiva. Cum vrei tu, cu ce lubrifiere te duce capul, nu contează. E aproape imposibil. E atât de aproape imposibil încât trebuie să fii un Dalai Lama al sexului să reuşeşti să-i îndeşi un coi în curul cuiva. O să întrebaţi: De ce ar vrea cineva să facă asta? De ce ar vrea cineva să urce pe Everest? EXACT.

De ce e excitant: Că e năucitor de greu. Fructul interzis.
Unde se practică: Lângă o trusă de prim ajutor.
Câte calorii se ard: La băgat sau la scos?


7: Wrath of the Bitch King: Ai nevoie de: o cutie de margarină, o periuţă de dinţi cu vibraţie, un nunceag (sau cum s-o scrie pe română) şi ultimu' Expanăn de la WoW. No , le arunci pe toate în afară de joc ****rii dezbrăcate şi zici "Descurcă-te făh, că io tre să ajung la nivelu' 80". Nah. Gumesc. E poziţie ipotetică. Jucătorii de Warcraft nu au prietene.

De ce e excitant: OMG poţi să ai personaj Death Knight.
Unde se practică: Northrend.
Câte calorii se ard: Multe, ca la orice ce dă dependenţă


8: Străjerul cu trei picioare: Vi s-a întâmplat vreodată să ajungeţi prima dată la o tipă acasă şi ea să nu vrea să secs? Doar să adormi în braţe cu ea, lingurind că nu vă cunoaştei destul de bine? Ei bine, da, toţi am trecut prin asta. Un tip fraier se va gândi: "nu-i nimic. data viitoare. acum mă mulumesc cu o erecţie molâie şi cu atingerea accidentală a unui sân din laterală". Nu. Nu se face aşa. Un mascul serios ateaptă ca tipa să adoarmă şi îi face o l**ă în ureche. Da. Ai auzit bine. Ea adoarme, tu te ridici în picioare lângă pat şi îi slobozeşti o servită spre timpan. Să explice ea la orelist a doua zi cum i-a ajuns sămânţa între ciocănel şi nicovală.

De ce e excitant: Că e labă răzbunătoare.
Unde se practică: În tăcutul întuneric.
Câte calorii se ard: Ce zici ? N-aud!
__________________

MnezO is offline   Reply With Quote
Old 21-07-09, 18:46   #104
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

Quote:
Originally Posted by MnezO View Post
Ce zici ? N-aud!
Nasol. =))
LaMishto is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 10:16   #105
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Sa Radem Si Sa Glumim...!

hihihi

cand n`ajuta nimic
te-ajuta teddy

skimpy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -