Buna ziua.As vrea sa imi deschid o vulcanizare in mediul rural(intr-o raza de 20 km nu exista asa ceva si ne-am gandit ca ar fi profitabil) cu bani europeni.
Deci,stau la strada si am teren tot langa strada ;dupa multa documentatie despre acesti bani europeni,am inteles ca se acorda asemenea fonduri si in acest an pana in August inclusiv. Vazand toate astea,am vorbit si cu tata si am zis ca nu ar fi rau sa incercam si noi(vorba aia...incercarea moarte nu are

).
acum as vrea sa stiu ce acte mi-ar trebui la acel dosar care trebuie trimis.
daca este cineva care se pricepe la asa ceva si ar putea sa ma ajute ...