Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: Merita investit timpul liber in cunoasterea pasionatilor din alte zone???
Da...normal... 40 100.00%
NU...sub nici o forma 0 0%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-01-07, 10:17   #16
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire lunara...

Cam cand se preconizeaza a fi programata prima intalnire de genu asta? Sau o sa mai treaca ceva tipm pana ce vom pune in aplicare ideea ...sper sa ne hotaram si sa facem treaba cat mai curand...sigur ca la inceput poate ca nu o sa fie multa lume insa pe parcurs o sa fie din ce in ce mai bine...doar sa se mediatizeze putin chestia asta si o sa fie din ce in ce mai bine...trebe sa fie
Ali_ump is offline  
Old 14-01-07, 10:36   #17
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Exclamation Re: Intalnire lunara...

prima intalnire de genul asta o sa fie prin februarie de acuma.. nu? sa nu o luam kiar tare din prima... nu ne grabim nicaieri...vrem sa iasa bine...
acuma intra in discutie data ora si locatia.. si aici o sa am nevoie de pareri...
si sa nu fie de genul...Bacaul vrea la bacau..iasul la iasi..si tot asa..
nu frate..
sincer zic k prima intalnire ar fi cel mai bine pusa in practica la piatra neamtz..e cat de cat la mijloc..
adik nici suceava sa nu vina din prima la bacau si nici invers...
pt k in felu asta nu o sa vina multi ..
mai intai sa dea baietii de gust si apoi o sa vina oriunde
pana atunci..discutam..
bafta
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline  
Old 15-01-07, 16:04   #18
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnire lunara...

"prima" nu se mai ia in discutie, vorbim deja despre a x-a intalnire, multi ne stim, si care nu ne stim, avem timp sa ne cunoastem
si eu spun k piatra e ok
mai ales ca acolo nu s-a facut decat o singura intalnire, ieri si fara prea multa publicitate...
aleks is offline  
Old 15-01-07, 16:37   #19
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Intalnire lunara...

Poi o stabilim pe 17 Februarie la Piatra Neamtz?Orele 12.00?Ce zicetzi?Hai....Piatra Neaaaamtzuuuuuuuuuuuuu ca tare mi`e dor de oras!!!Deci....Ali Ump pt 17 Februarie ne pregatim ca apoi pe 17 Martie sa spargem again Iasul!?
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline  
Old 15-01-07, 17:43   #20
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire lunara...

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Poi o stabilim pe 17 Februarie la Piatra Neamtz?Orele 12.00?Ce zicetzi?Hai....Piatra Neaaaamtzuuuuuuuuuuuuu ca tare mi`e dor de oras!!!Deci....Ali Ump pt 17 Februarie ne pregatim ca apoi pe 17 Martie sa spargem again Iasul!?
S-a facut numai ca tre sa imi raspunzi un pic la intrebari ca sa stiu ce am de facut pana atunci....sau neste sfaturi ca voi ati mai facut chestii de genu....!!i'm waiting!
Ali_ump is offline  
Old 15-01-07, 18:04   #21
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Intalnire lunara...

Da`mi pe privat intrebarile!!
CRyS` is offline  
Old 15-01-07, 22:01   #22
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire lunara...

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
"prima" nu se mai ia in discutie, vorbim deja despre a x-a intalnire, multi ne stim, si care nu ne stim, avem timp sa ne cunoastem
si eu spun k piatra e ok
mai ales ca acolo nu s-a facut decat o singura intalnire, ieri si fara prea multa publicitate...
intalniri noi am mai avut pe parcursul anului trecut insa nu intalniri la care sa participe si alte comunitati din Moldova ...dar incepem tare anu si speram sa iasa cat mai bine la Piatra pe 17 feb.
pana atunci ...va salut...numai bine
Ali_ump is offline  
Old 15-01-07, 22:49   #23
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Intalnire lunara...

iar m-atz luat tare.. sunteti aproape 2 care ati hotarat c sh unde..
stai sa mai vedem si lumea ce zice nu?
io sincer ma gandeam ceva mai devreme...nu kiar p 17.. dar na.. fiecare isi alege cum vrea.. si apoi ne hotaram..
nu iti trebuie o luna de zile sa pui la cale o intalnire..ma refer la organizare.. k nu facem 4tuning day...sau ceva...deci.. se poate face si intr-o sapt treaba numai sa fie bine facuta
si aici..o sa intervin cu niste idei..da le scriu maine de la servici k acuma is rupt de foame
mai vb
va salut..
slip is offline  
Old 15-01-07, 23:48   #24
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Intalnire lunara...

C`am atunci se termina sesiunile Onorabile Domn Slip ... Si ar fi super sa fie pe 17 Februarie in P.Neamtz si 17 Martie in Iasi!
CRyS` is offline  
Old 16-01-07, 06:07   #25
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire lunara...

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
C`am atunci se termina sesiunile Onorabile Domn Slip ... Si ar fi super sa fie pe 17 Februarie in P.Neamtz si 17 Martie in Iasi!
CRyS' are dreptate....am oameni care vin de la facultati...si astept si ceva oameni de prin Maramures care cel putin teoretic vor sa vina...si mai exista si o anumita cadenta sa zic 17...17luna viitoare...mda ..io zic ca e bine asa!
Ali_ump is offline  
Old 16-01-07, 09:02   #26
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Intalnire lunara...

eh..atunci..facem asa..nu e o problema ...astept sa vad c zic si ceilalti...
poate pana atunci imi fac si eu masina sa mearga macar oleak..

cat despre faza cu "onorabile domn" nush dak a fost sub forma ironica sau nu..dar..a sunat urat...
si inca o treaba ..nush dak ati citit cu atentie propunerea...dar era vb... nu in fiecare luna pe aceeasi data...
era doar o data pe luna.. k e luna asta p 1 si luna viitoare pe 28..asta este.. in functie si de cum se poate... va dati seama
eu va salut...numai bine
slip is offline  
Old 16-01-07, 10:20   #27
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire lunara...

Quote:
Originally Posted by slip View Post
eh..atunci..facem asa..nu e o problema ...astept sa vad c zic si ceilalti...
poate pana atunci imi fac si eu masina sa mearga macar oleak..

cat despre faza cu "onorabile domn" nush dak a fost sub forma ironica sau nu..dar..a sunat urat...
si inca o treaba ..nush dak ati citit cu atentie propunerea...dar era vb... nu in fiecare luna pe aceeasi data...
era doar o data pe luna.. k e luna asta p 1 si luna viitoare pe 28..asta este.. in functie si de cum se poate... va dati seama
eu va salut...numai bine
pai ...da in fuctie de cum se hotaraste...asa facem...nu-i neaparat batuta in cuie data de 17 pt fiecare intalnire lunara ....asteptam pareri si dupa aia vedem ...
Ali_ump is offline  
Old 16-01-07, 14:55   #28
gabitzu79

Stage 2
 
gabitzu79's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 44
Thumbs up Re: Intalnire lunara...

Eu am votat Da si sunt in principiu si de acord cu locatia si data primei intalniri asa ca go for it guys!!

P.S. Slip, numai idei bune iti strabat capusorul de cand ai masina mai spatioasa in interior )
gabitzu79 is offline  
Old 16-01-07, 14:57   #29
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Intalnire lunara...

Quote:
Originally Posted by gabitzu79 View Post
Eu am votat Da si sunt in principiu si de acord cu locatia si data primei intalniri asa ca go for it guys!!

P.S. Slip, numai idei bune iti strabat capusorul de cand ai masina mai spatioasa in interior )
e vorba de acustica tot timpul am avut idei care mai de care..dar nu reflectau si acuma.. totul vine inapoi
si totul face parte din ciclul " hai sa dam mana cu mana cei cu masinutza buna"

v-am salutat numai bine
slip is offline  
Old 16-01-07, 15:09   #30
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire lunara...

Quote:
Originally Posted by slip View Post
e vorba de acustica tot timpul am avut idei care mai de care..dar nu reflectau si acuma.. totul vine inapoi
si totul face parte din ciclul " hai sa dam mana cu mana cei cu masinutza buna"

v-am salutat numai bine
buna treaba ...."ce-i cu masinutza buna" da inca o parere pro...mai asteptam..aici la Piatra se incearca deja obtinerea de autorizatii...drumuri multe in principiu...vedem ce rezolvam..sugestii daca are cineva care ne-ar fi de folos sunt binevenite....
Ali_ump is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -