Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: Club auto-tuning nou in IASi
1. Da as fi interesat 3. Poate 29 41.43%
2. Nu as fi interesat 25 35.71%
3. Poate 16 22.86%
Voters: 70. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-03-11, 20:09   #346
ronny_mai

Stage 1
 
ronny_mai's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 11
Default Re: Club auto nou in Iasi ?

CU TOATE CA INCA NU ESTE GATA NOI CEI DIN BUCURESTI ATASAM SITE-UL NOSTRU

http://clubautobucuresti.freewb.ro/
ronny_mai is offline  
Old 30-03-11, 23:15   #347
TASC-Company

Stage 4
 
TASC-Company's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 250
Default Re: Club auto nou in Iasi ?

In acesta seara imi anunt plecarea din acest club. Adica sa fiu sincer anunt darea mea afara din propriul club. Mai concret si mai clar am foast dat afara pe motiv ca: eu ma imbogatesc la 45 lei bani dedicati site-ului care s-a tot amanat din motive bine puse la punct si nu ca i-am bagat eu in buzunar. , is "icapabil"sa ma implic . Alte detalii in PM. ca sa nu fac public totul aici. " Nu ne intereseaza problemele tale de sanatate " spune unul dintre membri.

Baietii de la bucuresti...oferta ramane valabila...am oameni in continuare pentru a face treaba in Iasi doar ca vom fi sub alt nume si vom avea o selectie mai buna a membrilor si proiectelor inca de la inceput.

In rest ce sa spun,greseala mea pentru ca m-am grabit venind cu anumite idei si ca le-am prezentat inainte sa le pun in practica macar 50% fara sa am nici macar sustinere morala.

Multa bafta baieti si spor in continuare.
TASC-Company is offline  
Old 31-03-11, 11:30   #348
ronny_mai

Stage 1
 
ronny_mai's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 11
Default Re: Club auto nou in Iasi ?

gabi mie imi pare rau dar ideea e ca vrem sa vedem fapte .e usor sa le cer eu oamenilor mei bani dar e greu sa realizez ceva cam asa se pune problema
ronny_mai is offline  
Old 31-03-11, 19:33   #349
TASC-Company

Stage 4
 
TASC-Company's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 250
Default Re: Club auto nou in Iasi ?

Quote:
Originally Posted by ronny_mai View Post
gabi mie imi pare rau dar ideea e ca vrem sa vedem fapte .e usor sa le cer eu oamenilor mei bani dar e greu sa realizez ceva cam asa se pune problema
Greseala care am facut-o nu o mai repet. Stiu exact ce si cum trebuie facut. Veti vedea si fapte.
TASC-Company is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -