Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 20:15   #1
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default un eveniment la noi oare cand ?!?!?!

un eveniment gen urban driving skills de anul trecut oare cand o sa mai fie ??!?..Iasul are nevoie de asa ceva
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:26   #2
Wlad
FOTO Member

Stage 5
 
Wlad's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of:
[FOTO]
Default Re: un eveniment la noi oare cand ?!?!?!

Nu era mai usor sa arunci un ochi la cafenea ca sa afli raspunsul???

Quote:
Originally Posted by euromarket View Post
30 - 31 Octombrie 2010 FRT oganizeaza un eveniment auto la ERA

Afisul si descrierea evenimentului va fi disponibila in curand tot pe www.frteam.ro

Momentan ne propunem ca in prima zi sa fie doar expo, in a doua zi o serie de exponate vor fi expuse in galeriile comerciale iar celelalte tot afara in zona delimitata.

In cea de-a doua zi vor avea loc demonstratii de drift si probe de indemanare si in premiera in Iasi veti putea asista la celebrul jos "Cocosul si Gaina" ... idee pentru care ii multumesc lui VDR, celebrul VDR.

Pentru cei neavizati, este vorba de o proba de indemanare pe un circuit prestabilit, daca daca trecuta au fost 2 tresee paralele, anul acesta, pentru a va incalzi si creste adrenalina vom rula cate doi concurenti pe acelasi traseu.... suna incitant nu ?

Resptecte,
Ionut
Wlad is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 07:36   #3
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: un eveniment la noi oare cand ?!?!?!

Quote:
Originally Posted by Wlad View Post
Nu era mai usor sa arunci un ochi la cafenea ca sa afli raspunsul???
multumesc pt raspuns ! si imi cer scuze pt ca am deschis alt topic si nu m-am uitat la cafenea ..
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 10:50   #4
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: un eveniment la noi oare cand ?!?!?!

Dar la eveniment vor fi prezenti si reprezentanti 4tuning?...sau ei nu au nici o treaba cu organizarea evenimentului?!
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 19:05   #5
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: un eveniment la noi oare cand ?!?!?!

Quote:
Originally Posted by DarkNight_Racer View Post
Dar la eveniment vor fi prezenti si reprezentanti 4tuning?...sau ei nu au nici o treaba cu organizarea evenimentului?!
eu nu cred ca vor fi prezenti.....nu cred ca au legatura cu asa ceva....da sa asteptam pe cineva care stie exact sa ne spuna
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 02-10-10, 11:01   #6
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: un eveniment la noi oare cand ?!?!?!

evenimente inca se fac la noi ! Sigur ca nu de anvergura celor care se faceau atunci cand erau bani si aveam sponsori, gen cel de acum 2 ani de la Providenta, cel organizat de HP racing la era (Tuning Days) sau Urban driving skills.
Acum 2 saptamani am organizat un mini eveniment cu premii si diplome in dancu ! A fost un eveniment reusit tinand cont ca a fost pus pe picioare intr-o saptamana si a reusit sa adune lumea buna din comunitatea iasi!
__________________

MnezO is offline   Reply With Quote
Old 02-10-10, 14:11   #7
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: un eveniment la noi oare cand ?!?!?!

Quote:
Originally Posted by MnezO View Post
evenimente inca se fac la noi ! Sigur ca nu de anvergura celor care se faceau atunci cand erau bani si aveam sponsori, gen cel de acum 2 ani de la Providenta, cel organizat de HP racing la era (Tuning Days) sau Urban driving skills.
Acum 2 saptamani am organizat un mini eveniment cu premii si diplome in dancu ! A fost un eveniment reusit tinand cont ca a fost pus pe picioare intr-o saptamana si a reusit sa adune lumea buna din comunitatea iasi!

daca te rog..sa mai anunti si pe topicu asta cand o sa mai fie evenimente...dak nu ..la "cafenea"
grg_92 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -