Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 22-03-11, 20:24   #16
nicubarbu

Stage 2
 
nicubarbu's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 35
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

Oferta promotionala!

Pina la data de 01 aprilie 2011, expunerea masinilor in targul AutoERA Park Iasi si pe internet
(la adresa www.autoerapark.ro) se face GRATUIT!


.
nicubarbu is offline   Reply With Quote
Old 29-03-11, 21:57   #17
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

fratilor e scump 10 lei 1 zi masina la targ ? la noi in autovit costa 35 lei in spate la gunoi !!! SI 150 LEI IN FATA PE zi !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 29-03-11, 22:14   #18
christian222

Stage 5
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 407
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
fratilor e scump 10 lei 1 zi masina la targ ? la noi in autovit costa 35 lei in spate la gunoi !!! SI 150 LEI IN FATA PE zi !!!
da prietene e mult 10 lei pe zi iti zic si de ce eu am fost la voi in vitan si acolo lumea chiar vinde masini(in sensul ca au loc trenzactii) la noi pe langa zece mancatori de seminte care isi fac un obicei in a frecventa targurile fara sa detina o letcaie pe deasupra isi mai dau si cu parerea despre preturi ei nedorind oricum sa cumpere nimic in afara de seminte mai exista doar vanzatorii de masini ........;cumparatorii sunt putini de aceea e mult 10 lei pe zi plus ca acest park auto are putine masini (si din cauza ca e la inceput cred )
christian222 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 08:34   #19
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

rover_cabrio asa cum zicea si christian222,aci in Iasi din 100 de gura casca ce se uita la o masina 95 sunt mancatori de seminte si ciocolata cu gust de wc ce isi dau cu parerea mult si prost! Ba ca e zgaraiata, ba ca sa vezi scoate fum domle` si e stricata, ba sa vezi ca un cauciuc e prea ros si tot asa! In Bucuresti se vand, SE VAND MASINI! Aici ... nu se vinde nimic! Stai si te rogi! Si ca sa dai 70 ron pentru o saptamana ... si vreo 280 ron pentru o luna si timp de 1 luna sa ai maxim 5 potentiali cumparatori si 500 de prosti ce comenteaza...e mult!!!
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 10:26   #20
nicubarbu

Stage 2
 
nicubarbu's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 35
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

Ma bucura sa vad ce ati scris si pentru urmatoarele:

duminica dupa amiaza - 20 martie 2011 in targul de la Era mai erau expuse doar 13 masini - la ora 15:00 s-a vindut una din ele (un Matiz)

simbata 26 martie pe la ora 13 s-a vindut o masina (in targ erau expuse aproximativ 32 de masini) si alta era in discutii

duminica 27 martie - cu toate ca in targ mai erau expuse doar 14 masini (majoritatea preferind alte locatii pentru acea zi - cu toate ca la ERA era gratis), s-au vindut 2 din ele.

Pe scurt, in primele 10 zile de activitate ale targului de la Era, masini nu au fost multe, vizitatori cam la fel de putini - cu toate acestea procentajul de masini vindute este destul de ridicat. Asta nu poate decit sa ma bucure (mai ales ca nu am vazut nici un mancator de seminte).
nicubarbu is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 10:30   #21
nicubarbu

Stage 2
 
nicubarbu's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 35
Default Oferta speciala in luna mai - reducere 50%

Locuri pentru expunere masini timp de 7 zile
locuri parcare / pret (lei) / pret pe loc pe zi
1 / 30 / 4,29
3 / 88 / 4,19
5 / 143 / 4,09
10 / 279 / 3,99
15 / 408 / 3,89
20 / 530 / 3,70

Locuri pentru expunere masini timp de 30 zile
locuri parcare / pret (lei) / pret pe loc pe zi
1 / 100 / 3,33
3 / 279 / 3,1
5 / 435 / 2,9
10 / 810 / 2,7
15 / 1125 / 2,5
20 / 1380 / 2,3

Pentru contractele incheiate in cursul lunii mai se acorda reducere de 50% din pretul afisat mai sus!

www.autoerapark.ro
nicubarbu is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:20   #22
christian222

Stage 5
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 407
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

Quote:
Originally Posted by nicubarbu View Post
Ma bucura sa vad ce ati scris si pentru urmatoarele:

duminica dupa amiaza - 20 martie 2011 in targul de la Era mai erau expuse doar 13 masini - la ora 15:00 s-a vindut una din ele (un Matiz)

simbata 26 martie pe la ora 13 s-a vindut o masina (in targ erau expuse aproximativ 32 de masini) si alta era in discutii

duminica 27 martie - cu toate ca in targ mai erau expuse doar 14 masini (majoritatea preferind alte locatii pentru acea zi - cu toate ca la ERA era gratis), s-au vindut 2 din ele.

Pe scurt, in primele 10 zile de activitate ale targului de la Era, masini nu au fost multe, vizitatori cam la fel de putini - cu toate acestea procentajul de masini vindute este destul de ridicat. Asta nu poate decit sa ma bucure (mai ales ca nu am vazut nici un mancator de seminte).
Initiativa e buna si sa speram ca va merge oricum e asfalt pe jos poti veni cand vrei ai unde sa parchezi poti iesi de acolo cand vrei (ceea ce aici la targul de cherestea transformat in targ de masini nu puteai face deoarece se bloca strada plus ca daca ploua pe iti faci masina varza ) Sa sparam ca lumea se va obisnui si il mutam la era ....

Last edited by christian222; 30-03-11 at 13:32.
christian222 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:26   #23
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

Quote:
Originally Posted by christian222 View Post
da prietene e mult 10 lei pe zi iti zic si de ce eu am fost la voi in vitan si acolo lumea chiar vinde masini(in sensul ca au loc trenzactii) la noi pe langa zece mancatori de seminte care isi fac un obicei in a frecventa targurile fara sa detina o letcaie pe deasupra isi mai dau si cu parerea despre preturi ei nedorind oricum sa cumpere nimic in afara de seminte mai exista doar vanzatorii de masini ........;cumparatorii sunt putini de aceea e mult 10 lei pe zi plus ca acest park auto are putine masini (si din cauza ca e la inceput cred )
am inteles acuma , imi cer scuze !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:28   #24
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

eu cate masini am avut si ma ocupat de ele sa le vand , cel mai bine leam avut puse in intersecti ...coltu strazii unde locuiesc (un pic mai central) sau pe la unele benzinarii !!! in TARG rareori am ajuns cu ceva vreodata !!!
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:30   #25
GAby645
Opel Driver

Stage 5
 
GAby645's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,177
Member of:
[MERCEDES]
[Opel]
[AUDI]
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

la noi iti ridica masina daca o lasi pe domeniul public cu afis in geam si iti mai da si un cec de 20 de mil
GAby645 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:37   #26
christian222

Stage 5
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 407
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

Quote:
Originally Posted by GAby645 View Post
la noi iti ridica masina daca o lasi pe domeniul public cu afis in geam si iti mai da si un cec de 20 de mil
Ma nu mi s-a intamplat dar m-am certat cu vreo doi si pe la targ pe tema asta (voiau sa dea amenda pt anunt ca masina nu era inauntru in targ) .....e corect in principiu ce zici .;cat despre benzinarii nu te lasa propeiatarii sa le pui ....intr-un timp puneam masinile la peco vis a vis de sell gros sau in pacurari la omv pe bordura ....;pana a inceput cu magaria asta cu afisul in geam si mi-a fost teama sa nu mi-o ridice si am cam renuntat .....
christian222 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-11, 12:00   #27
SerjanSRG

Stage 3
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 81
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

Gata sau linistit cu ridicatul masinilor de la targ... iar afisele ma oprit si pe mn ) amenda de la 10 la 20 de mil.. dar pana la urma ..le-am dat jos si am plecat..
__________________
Polish auto profesional , ceara , produse Menzerna , 3M...

Inchiriez remorca Stema de 750kg , prelata , 50 lei/ zi

Contact : serjan_02 sau 0757277619
SerjanSRG is offline   Reply With Quote
Old 18-05-11, 12:03   #28
GAby645
Opel Driver

Stage 5
 
GAby645's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,177
Member of:
[MERCEDES]
[Opel]
[AUDI]
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

cine te-a oprit sa iti zica de afisul din geam?
GAby645 is offline   Reply With Quote
Old 18-05-11, 21:35   #29
SerjanSRG

Stage 3
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 81
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

Rutiera.. in fata la moldova.. ma oprit direct amenda de la 10 la 20 de mil...dar pana la urma mam tiganit cu ei si leam dat jos .. si pe urma leam pus inapoi
SerjanSRG is offline   Reply With Quote
Old 21-05-11, 03:26   #30
Jockers

Stage 5
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 478
Default Re: Atentie la neatentie !!! Se ridica masinile din fata targului Auto !!!

da asta cu afisu pe geam la masina de cand nu mai e voie?..da la targu de cherestea pardon targu de masini..cand e duminica incep masinile la vanzare de la cavaleru medieval pana dincolo de targ.. si in targ bate vantu ). targu din bacau e frumos si mare..si acolo sunt masini pe afara ca nu mai au loc inauntru
Jockers is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -