Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 23-07-09, 16:10   #61
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Mnezo da tu poti pleca cu G4-le la SV? Nu ti-e frica de drum?
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 16:55   #62
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

e practicabil drumul, dar nu cu 200km/h
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 19:23   #63
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

merge merge ! Maine ma duc sa ii prind suctul cat mai sus posibil si cat mai bine Posibil ! abia astept ! i`n afara de scut i`m fully prepared !
MnezO is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 17:15   #64
drobet@

Stage 5
 
drobet@'s Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 535
Member of:
[Nissan]
[2 Roti]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

lasa mnezo nui probl dak cf aducem platforma mare vrajeala
drobet@ is offline   Reply With Quote
Old 25-07-09, 14:45   #65
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

dro vine de la droguri?
mertan is offline   Reply With Quote
Old 25-07-09, 20:41   #66
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Wink Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Quote:
Originally Posted by mertan View Post
dro vine de la droguri?

Dro ( nu vine nicidecum dela droguri ) doar daca u esti drogat !

DRO = Drivers ROmanian Tuning (Dro Tuning)

Sper ca ne-am facut intelesi !
MnezO is offline   Reply With Quote
Old 25-07-09, 20:54   #67
vlad87
Peugeot Driver

Stage 5
 
vlad87's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 342
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Cred ca am fost colegi de stand astazi ...v-am vazut placutele de inamtriculare :P Masini foarte frumoase
vlad87 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-09, 04:09   #68
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Quote:
Originally Posted by MnezO View Post
Dro ( nu vine nicidecum dela droguri ) doar daca u esti drogat !

DRO = Drivers ROmanian Tuning (Dro Tuning)

Sper ca ne-am facut intelesi !
in primul rqand cand zici dro, la asta ma duce gandul, daca faci un sondaj ai sa vezi ca asa este.

si in al doilea rand, mi se pare cat de cat civilizat sa ii respectam pe cei mai vechi de pe acest forum. nu crezi?

in al 3-lea rand nu ma cunosti. dar e o tara libera si putem sa afirmam orice despre oricine.
__________________
Proiectare civila-industriala-zootehnica-avize-design interior-lucrari de productie publicitara-0756.558.570

Last edited by mertan; 26-07-09 at 04:11.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 26-07-09, 15:42   #69
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Quote:
Originally Posted by vlad87 View Post
Cred ca am fost colegi de stand astazi ...v-am vazut placutele de inamtriculare :P Masini foarte frumoase
Multumim Vlad La fel si masina ta !
MnezO is offline   Reply With Quote
Old 27-07-09, 13:25   #70
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Poze TUNING SHOW SUCEAVA !






__________________

MnezO is offline   Reply With Quote
Old 27-07-09, 23:38   #71
NGKON

Stage 2
 
NGKON's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 32
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

am ajuns la concluzia ca pe acest forum nu se poate discuta orice, cum spui ceva si nu convine la unu altu dispare postul, a ajuns forumul asta de rasul lumii, numai lume care nu are nici o treaba cu realitatea(bineinteles sunt si exceptii si nu are rost sa dau exemple pentru ca se stiu cei care , candva au facut o imagine frumoasa pentru sectiunea Iasi) numai posturi inutile si pusti care-si pun folie pe geam si gata tuningul Pacat ca se intampla asa...
nu sunt eu inregistrat pe acest forum de mult timp dar il urmaresc de ceva vreme...

hai, cat dureaza oare pana dispare si postul asta? adevarul doare?
NGKON is offline   Reply With Quote
Old 27-07-09, 23:54   #72
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Quote:
Originally Posted by NGKON View Post
am ajuns la concluzia ca pe acest forum nu se poate discuta orice, cum spui ceva si nu convine la unu altu dispare postul, a ajuns forumul asta de rasul lumii, numai lume care nu are nici o treaba cu realitatea(bineinteles sunt si exceptii si nu are rost sa dau exemple pentru ca se stiu cei care , candva au facut o imagine frumoasa pentru sectiunea Iasi) numai posturi inutile si pusti care-si pun folie pe geam si gata tuningul Pacat ca se intampla asa...
nu sunt eu inregistrat pe acest forum de mult timp dar il urmaresc de ceva vreme...

hai, cat dureaza oare pana dispare si postul asta? adevarul doare?
Este secţiunea băieţilor, ei au cerut să fie scoase discuţia pe care o considerau jignitoare, cum mergi la cineva în casă şi îi respecţi regulile am considerat că e bine să le respectăm rugămintea.
Pentru mie unul e totuna dacă tu sau ei aveţi dreptate, încerc doar să las lucrurile liniştite. Sunt convins că poţi înţelege asta şi tu, nu trebuie să dramatizăm aşa totul, suntem destul de mari ca să nu o facem.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 09:47   #73
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Quote:
Originally Posted by NGKON View Post
am ajuns la concluzia ca pe acest forum nu se poate discuta orice, cum spui ceva si nu convine la unu altu dispare postul, a ajuns forumul asta de rasul lumii, numai lume care nu are nici o treaba cu realitatea(bineinteles sunt si exceptii si nu are rost sa dau exemple pentru ca se stiu cei care , candva au facut o imagine frumoasa pentru sectiunea Iasi) numai posturi inutile si pusti care-si pun folie pe geam si gata tuningul Pacat ca se intampla asa...
nu sunt eu inregistrat pe acest forum de mult timp dar il urmaresc de ceva vreme...

hai, cat dureaza oare pana dispare si postul asta? adevarul doare?

Pana o sa-si dea baietii seama de ce nu mai posteaza nimeni in afara de ei pe sectiunea Iasi, cei care vor sa discute lucruri serioase despre masini au destule locuri de intalnire si forumuri unde sa faca asta
__________________
VW Scirocco 16V Turbo. I live my life one quarter mile at a time. Nothing else matters. For those 10 seconds or less, I'm free...
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 11:52   #74
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Acum 3 Luni cand a inceput ideea de club si anume "Dro Tuning" a inceput de la numele minicartierului in care locuim majoritatea si anume Drobeta! Iar Faptul ca avem in club un membru care este poreclit Drobeta dupa numele cartierului am hotarit sa abordam altfel acele initiale DRO de unde a rezultat "Drivers ROmanian Tuning" ! Bineinteles ca nu toata lumea a fost de acord si am hotarat ca DRO sa insemne "Drive, Race Off-limits"!

Sper ca pe aceasta cale am multumit pe toata lumea (chiar si pe cei invidiosi desi nu vad rostul invidiei (nu avem masini de invidiat, poate doar noi ca oameni putem fi invidiati datorita faptului ca stim sa respectam pe oricine indiferent de statutul social si aici ma refer la membrii Dro Tuning))
MnezO is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 18:52   #75
NGKON

Stage 2
 
NGKON's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 32
Default Re: Club "Dro Tuning" Iasi !

Quote:
Originally Posted by MnezO View Post
Acum 3 Luni cand a inceput ideea de club si anume "Dro Tuning" a inceput de la numele minicartierului in care locuim majoritatea si anume Drobeta! Iar Faptul ca avem in club un membru care este poreclit Drobeta dupa numele cartierului am hotarit sa abordam altfel acele initiale DRO de unde a rezultat "Drivers ROmanian Tuning" ! Bineinteles ca nu toata lumea a fost de acord si am hotarat ca DRO sa insemne "Drive, Race Off-limits"!

Sper ca pe aceasta cale am multumit pe toata lumea (chiar si pe cei invidiosi desi nu vad rostul invidiei (nu avem masini de invidiat, poate doar noi ca oameni putem fi invidiati datorita faptului ca stim sa respectam pe oricine indiferent de statutul social si aici ma refer la membrii Dro Tuning))
= )) de cand ati aparut si pana acuma ati avut vreo 4 cluburi, cate mai sunt?))
adevarul e ca toata lumea e invidioasa pe voi, pe stilul vostru "tokyo drift" )) sunteti unici!

nici nu sunteti siguri cum se cheama clubul si totusi aveti unul..?
NGKON is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -