Quote:
Originally Posted by criminales
dog for life
|
Ai o firmă de tuning.
Foarte bine, felicitări.
De ce trebuie să umpli forumul cu anunţurile tale īnsă?
Există o secţiune dedicată, unde toţi īşi prezintă lucrările:
asta
Ai avut 3 secţiuni total străine de asta cu acelaşi topic, de reclamă la firma ta.
Treaba asta nu se acceptă nici ţie, nici mie, nici altora. Citeşte regula 6 de
aici. Găseşti topicul ăsta pe absolut toate secţiunile forumului, fără nicio excepţie.
Ţin să īţi reamintesc faptul că şi aici, pe secţiunea Iaşi, aveai două topicuri diferite pentru aceeaşi chestie. Nici asta nu e ok, ţi s-au unit sub un singur topic.
Ţin să-ţi reamintesc şi faptul că toţi userii reuşesc să scrie tot ce au de transmis īntr-un singur post, tu simţi nevoia să faci 2-3-4 postări succesive.
Īnţeleg că nu te interesează nimic, dar asta e regula casei, e ca şi cum ai intra īncălţat cu bocancii plini de noroi īn casa cuiva care iubeşte curăţenia. Dacă el te roagă să te descalţi, nu te ştergi cu covoarele lui albe de noroi şi apoi te plāngi că nu te primeşte cu braţele deschise şi că "eşti discriminat, că doar fiecare e liber să facă tot ce vrea".