Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-10, 22:30   #4036
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

eu m-am "distrat" si fara bibiu din dotare
no limits design is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 22:44   #4037
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

lasati-o mai moale cu discutiile astea "constructive" .. pentru ca de la o discutie legata de nimic important se ajunge la mizerie .. pe forum. Voi aduceti sectiunea Iasi in halul in care a ajuns.. nu altcineva. Voi care postati de dragul de-a posta.. Incetati si hai sa incercam inca o data sa facem ceva constructiv ..

@zorro.. am un singur sfat.. lasa amenintarile si incearca sa-ti vezi de treaba ta.. Nu te intreaba nimeni daca vrei sa mai traiesti inca o zi.. si nici nu te ameninta nimeni. Dar iti promit eu ca daca nu termini cu prostiile si cu "cheile franceze" o sa iesi prin oras cu 4 ochi.. 2 in fata si 2 in spate.. sa te asiguri ca nu patesti nimic din nici o parte.. Stai cuminte in banca ta.. pentru ca , vorba lu Base'... , zorro, nici macar nu stii.. cat de mic (si neinsemnat) tu poti sa fii !! ciocu mic si joc de glezne .. ca sa fie bine pentru toata lumea !

poate va linistiti.. si vorbiti despre masini..
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 23:06   #4038
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

2 motive ma fac sa iau un ciocan si sa mi-l dau de cap , pentru ca n-am fost la bucale de 4tuning days .
1. Era expus un Audi 80 cu un vopsea fff tare si pe capota o imagine cu Hitman .
2 Titi Aur
__________________
Urasc cocalarul si taranul marca Romania !
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 06:25   #4039
alex_maf2007

Stage 4
 
alex_maf2007's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 190
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

postati si voi niste poze cu masinile colegiilor care au fost la eveniment
alex_maf2007 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 09:43   #4040
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by CoCaine View Post
Pe cuvantul meu ca nu mai suporta ochii prostiile pe care le debitezi!!!!
Lasa naibii forumul asta in pace,macar sectiunea asta,analfabetule care vrei sa pari inteligent!!!!
De unde tragi tu concluzia ca TMT este o masina lata urata si neagra?
Bine ca ai tu frumusetea aia portocalie,aia e masina frumoasa,nu TMT

Ti s-a atras atentia de 10000 de ori din partea mai multor useri,tu chiar nu vrei sa intelegi?Nu vezi ca nu ai nici o treaba cu pasiunea pt masini?Nu vezi ca nu te baga nimeni in seama oricate PS-uri ai pune,oricat te-ai plange de Politie,oricat de corect si de ajutator si de bun samaritean vrei sa pari?

LASA-NE IN PACE !!!
Pe cuvantul meu ca nu mai suport posturile tale inutile,ia si te rezuma la CITIT si gata,nu mai debita tampenii
Cum apare unul care teoretic este luat peste picior,hop sari tu in ajutorul lui,ca deh,si tu ai patit la fel,nefericitule..Nu te intrebi de ce s-a intamplat?Ce are lumea cu tine?Du-te si te culca daca-ti spun atatia ca esti beat

EDIT: Daca as fi in locul lui Cret te-as cauta si te-as lua la o tura de oras cu mine,inchis in portbagaj,sa vezi tu cum arunci cu cheia franceza,iti spargi singur dintii
Temperează-ţi nervii si ieşirile, te rog. Jignirile si ameninţările nu au nicio motivaţie.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 12:36   #4041
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

I-mi cer mii de scuze de expresia cu cheia franceză, chiar nu aş face ceva nici macar la un trabant.... in nici un caz la " avionu TMT " , ok ? chiar i-mi place foarte mult !!! Nu-mi place in schimb cum este condusă prin oraş.
Am crezut initial, cand mi-am facut cont pe 4T, ca este un sait care promovează principii bune, incurajează un comportament adegvat in trafic , prin exemple date de useri. Dar se pare că m-am inselat in această privintă.
N-am să mai postez...atunci cand am să hotarasc eu, nu cand vrea unul sau altu de prin zonă. Iar cat de pasionat sunt,de Auto sau NU... e greu de aproximat.
Deşi mi-e jenă să spun, poate nici n-ar trebui... ( desi vor fi penibile următoarele randuri, asta e , nu din vina mea ) :
Mă intreb, oare ce fel de conducator auto este domnu cu TMT, care acum 30 min, intalnindu-mă cu el in trafic ( din nou, regret ), probabil informat fiind de ce am scris pe forum , " se face spre mine " cu avionul , si mai arata si semne obscene ....oare ce-ar trebui să inteleg din gestul lui ??? Că are de gand să mă calce ? sau poate sa mă plimbe in portbagaj ?? cum sugera mai sus cineva ???
In fine, nu are rost, mă declar invins de acest " clan ", a tot stiutor , super calificat si in domeniul auto dar mai ales in literatură si gramatica limbii romane.... Nu cred ca mai are rost să schimb lumea in bine, sa fiu prieten cu careva...ca nu prea am cu cine.
Urmăresc in continuare stirile de la ora 5 , sunt convins ca am sa recunosc destui useri de pe 4T printre victime .

Asta-i crudul ADEVAR :

VITEZA UCIDE !!! - dar cum nu mă credeti pă cuvant...o să vă convingeţi singuri !!!!

Dar ce stiu eu...cum spunea cineva mai sus...eu sunt mult prea mic si neinsemnat ca să fiu luat in seamă....

Cu respect,

P.S. "Si Garbacea Sr nu era un kamikaze , stia sa conduca dar uite ce sa intamplat , asa ce nu va culcati pe o ureche dragi colegi piloti" by Bogdan
Bine punctat Bogdan !!! Doar că vorbesti singur......
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 14:23   #4042
GAby645
Opel Driver

Stage 5
 
GAby645's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,177
Member of:
[MERCEDES]
[Opel]
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

@zorro Fiecare are stilul lui de condus, nu poti sa ii impui tu alt stil !! Daca accidenteaza pe alcineva el raspunde pentru asta si e fix problema lui !!
La faza cu trasu de volan si semnele obscene aici cam e vina ta, tu tipand in gura mare ca l-ai 'impusca" cu cheia franceza
__________________
www.autowebb.ro|Piese Auto Iasi
GAby645 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 14:35   #4043
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by GAby645 View Post
@zorro Fiecare are stilul lui de condus, nu poti sa ii impui tu alt stil !! Daca accidenteaza pe alcineva el raspunde pentru asta si e fix problema lui !!
La faza cu trasu de volan si semnele obscene aici cam e vina ta, tu tipand in gura mare ca l-ai 'impusca" cu cheia franceza
Exact e numai vina mea, că m-am nascut unde ne-am născut cu toţii !!!

Dar sincer , după ce teoretic m-ar accidenta cineva, grav sau nu prea, crezi că m-ar mai interesa dacă raspunde EL " după " ??? ar mai conta pentru mine sau pentru o altă victimă ??

Oare chiar a crezut cineva ca as fi aruncat cu cheia spre EL ?? oare nu există lume care să inteleagă o glumă ?

Şi indiferent ce s-ar intampla....masina nu ar avea nici o vină ... nu vad de ce ar ieşi " sifonată " ??

Nu-s deloc deacord cu cei care " maltratează " masinile... cand se certată cu posesoruii lor !!!

Oricum ne pierdem in detalii si NU VEDEM ESENTIALUL : Viteza ucide !!!

Asta a fost TOT ceea ce am vrut sa subliniez si NIMIC mai mult !!!

Dar desigur tot eu am gresit....că locuim in acelaşi oraş !!!

P.S. "Fiecare are stilul lui de condus, nu poti sa ii impui tu alt stil !! "...nici nu incerc sa-i impun alt stil..... doar l-am rugat s-o lase mai "moale " , pană nu accidentează pe careva.... ca de el vad ca nu-i pasă !!!

Last edited by zorro6299; 17-03-10 at 14:38.
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 14:59   #4044
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

@ Wlad

da-mi pm cu id`ul tau de messenger sau numarul de telefon, ca nu am cum sa iti dau PM (ai dat block all pm's)

sau da-mi tu add, id`ul e skimpy_b - yahoo messenger
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 16:37   #4045
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

daca voi nu ma laudati, iaca sa ma laud eu


https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...ml#post3193975
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 16:49   #4046
TuningBoy

Stage 5
 
TuningBoy's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 699
Member of:
[FOTO]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor



Nu e pt skimpy
TuningBoy is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 17:20   #4047
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by skimpy View Post
daca voi nu ma laudati, iaca sa ma laud eu


https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...ml#post3193975
Mergeau unele de 20,dar sunt bune si astea.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 17:23   #4048
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

m-am gandit si la o alta varianta: sa iau barracudele de pe mercedes`ul lui drobeta
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 18:18   #4049
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by skimpy View Post
m-am gandit si la o alta varianta: sa iau barracudele de pe mercedes`ul lui drobeta
Daca dai o bere,te ajut cu cea mai mare placere.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 22:00   #4050
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by MihaiCsl View Post
Daca dai o bere,te ajut cu cea mai mare placere.
Numai la beri te gandesti mai mihaitza
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -