Salut!
De la ultima interventie service , mi-am pus faruri noi, cei de acolo insa nu au fost in stare sa mi le monteze corect si imi bat farurile la 2-3m in fata, noaptea merg pe ghicite.precizez ca din reglajul din masina le tin pe treapta max sus.
Aveti cumva pe cineva care sa stie sa mi le regleze pe caroserie corect.
eventual daca are aparatu de echilibrare convergenta(punctul luminii), aduc eu manualul masinii sa-i dau parametrii de reglare.