Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 23-10-11, 18:40   #2536
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Felicitari!!!
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 23-10-11, 22:49   #2537
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

FELICITARI SI LUI CLAUDIU WRX SI RADU BUG PENTRU PARTICIPARE !!!
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 24-10-11, 00:06   #2538
Dr.Dre
Oltcit Driver

Stage 5
 
Dr.Dre's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,264
Member of:
[Oltcit]
[DACIA]
[Opel]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Felicitari!!! baieti,tineti-o tot asa
Dr.Dre is offline   Reply With Quote
Old 24-10-11, 09:29   #2539
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Multumim pentru participare si felicitari lui Sebi si lui Cucu pentru podiumuri. Va rog sa-mi dati pe PM adresele voastre pentru inlocuirea placutelor de pe cupe.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 24-10-11, 17:28   #2540
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Felicitari tuturor participantilor in special lui Sebi si Cucu. Avand in vedere ca e prima data cand au participat unii din ei, sunt mandru de rezultate, am inteles ca Sebi a condus ceva de genu "ori la bar ori la spital" stiu vb aia a lui "daca iesi pe 2 sau 3 nu te tine minte nimeni, tre sa iesi pe 1"

Tot asa, la mai multe
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-11, 17:34   #2541
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

felicitari membrilor midnight racers pt rezultate obtinute! felicitari radu pt indrazneata participare!
yg.alex is offline   Reply With Quote
Old 24-10-11, 21:39   #2542
DemonS

Stage 4
 
DemonS's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Felicitari Sebi , Cucu , Clau , Radu , PAO ... Data viitoare sa va vedem pe toti pe podiumuri... Important e sa te distrezi si sa te intorci cu masina asa cum ai plecat de acasa...
__________________
Am doar 2 zile... Una de acomodare si a 2-a ii dau dauna totala... )
DemonS is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 00:11   #2543
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by Kaluvr6 View Post
Felicitari tuturor participantilor in special lui Sebi si Cucu. Avand in vedere ca e prima data cand au participat unii din ei, sunt mandru de rezultate, am inteles ca Sebi a condus ceva de genu "ori la bar ori la spital" stiu vb aia a lui "daca iesi pe 2 sau 3 nu te tine minte nimeni, tre sa iesi pe 1"

Tot asa, la mai multe
dap, a fost foarte tare Sebi . Tot timpul ne a zis ca el va iesi pe primul loc, ca doar pt asta a venit ! Frumoasa gandire are !


Oricum, a fost frumos, mersul in coloana cand ne am dus a facut toti banii,apoi la intoarcere 3 japoneze, toata lumea intorcea capu' dupa noi....Ce sa mai, o super duminica ! Mie unu' mi a facut placere sa particip la eveniment si sa ii insotesc, baietii au fost super okey !!!
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 00:58   #2544
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by MiTzA- View Post
dap, a fost foarte tare Sebi . Tot timpul ne a zis ca el va iesi pe primul loc, ca doar pt asta a venit ! Frumoasa gandire are !


Oricum, a fost frumos, mersul in coloana cand ne am dus a facut toti banii,apoi la intoarcere 3 japoneze, toata lumea intorcea capu' dupa noi....Ce sa mai, o super duminica ! Mie unu' mi a facut placere sa particip la eveniment si sa ii insotesc, baietii au fost super okey !!!
sincer sunt invidios ca imi este dor de o iesire la un eveniment, cum s-a comportat masina Raducule cu cusca?
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 18:51   #2545
DemonS

Stage 4
 
DemonS's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by MiTzA- View Post

Oricum, a fost frumos, mersul in coloana cand ne am dus a facut toti banii,apoi la intoarcere 3 japoneze, toata lumea intorcea capu' dupa noi....Ce sa mai, o super duminica ! Mie unu' mi a facut placere sa particip la eveniment si sa ii insotesc, baietii au fost super okey !!!
Eu am fost cu Cucu , si pe toate curbele faine... se vedea o priveliste de nota 10 dar totusi parca lipsea ceva rosu si negru... poate la anu avem ocazia sa ne insoteasca 2.9 & 1.8 ...

PS. lumea intoarce capul la masina mea amarata cu nici o modificare inafara de toba sport si 2-3 colanturi... Dar la 3 Japoneze de invidiat , un urs furios si o masina pe care multi habar nu au ce marca este(Scirocco).... aaa sa nu uitam de OOOO (Audi)

Last edited by DemonS; 25-10-11 at 19:20.
DemonS is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 19:25   #2546
radu_nb1

Stage 5
 
radu_nb1's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Important este ca ne-am simtit bine, am venit cu masina ok, am fost mai mult sa prind experiente, e diferenta mare ce e din masina si ce e din exterior,(kalu) nu pot sa zic ca e mai rigida ca inca nu am o suspensie tare, pot sa zic la urcarea de recunoastere eram fericit la maxim, saream in sus pe scaun
__________________
e 30 my love
radu_nb1 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 20:57   #2547
radu_nb1

Stage 5
 
radu_nb1's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by radu_nb1 View Post
Important este ca ne-am simtit bine, am venit cu masina ok, am fost mai mult sa prind experiente, e diferenta mare ce e din masina si ce e din exterior,(kalu) nu pot sa zic ca e mai rigida ca inca nu am o suspensie tare, pot sa zic la urcarea de recunoastere eram fericit la maxim, saream in sus pe scaun
si cateva poze, o sa urmeze si un montaj realizat de radoom_vl
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC08746.jpg
Views:	57
Size:	64.8 KB
ID:	2199234   Click image for larger version

Name:	DSC08748.jpg
Views:	80
Size:	72.9 KB
ID:	2199235   Click image for larger version

Name:	DSC08794.jpg
Views:	54
Size:	73.2 KB
ID:	2199236  

Click image for larger version

Name:	DSC08795.jpg
Views:	58
Size:	62.0 KB
ID:	2199237   Click image for larger version

Name:	DSC08811.jpg
Views:	44
Size:	64.5 KB
ID:	2199238   Click image for larger version

Name:	DSC08814.jpg
Views:	62
Size:	71.9 KB
ID:	2199239  

Click image for larger version

Name:	DSC08784.jpg
Views:	89
Size:	64.7 KB
ID:	2199240   Click image for larger version

Name:	DSC08780.jpg
Views:	68
Size:	113.9 KB
ID:	2199241  
radu_nb1 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 21:02   #2548
MiTzA-

Stage 5
 
MiTzA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,033
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Daca mai asteapta pana joi seara cand ajung eu acasa, ii mai pot da si eu cateva poze de la start/din timpul urcarii si niste video'uri !
MiTzA- is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 23:18   #2549
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Quote:
Originally Posted by radu_nb1 View Post
Important este ca ne-am simtit bine, am venit cu masina ok, am fost mai mult sa prind experiente, e diferenta mare ce e din masina si ce e din exterior,(kalu) nu pot sa zic ca e mai rigida ca inca nu am o suspensie tare, pot sa zic la urcarea de recunoastere eram fericit la maxim, saream in sus pe scaun
pe mine nu ma misca ideea de VTM de loc, nu ma pasiona de nici o culoare, pana m`a convins Cucu si am zis hai sa ma dau sa nu mor prost. Participasem la ceva evenimente inainte dar toate curse de drag si pot sa zic ca ai emotii si acolo, dar nu am cunoscut emotie pana nu eram la start la Bucovatz iar cel care dadea startul era cu mana in fata parbrizului si numara 5, 4, 3, 2, 1 ....
Nu am cuvinte sa descriu senzatia, nu se compara cu urcatu pe Feteni, cu liniute pe Bulevard sau oriunde, e o senzatie aparte care numai un participant poate sa o simta.
Nu conteaza Radule ca nu ai luat cupa, la cate evenimente am participat nu am luat nici o cupa si stiam dinainte lucru asta dar plateam taxa de inscriere si drumul pana acolo doar sa acumulez experienta si sa ma dau pur si simplu. Cei care au fost la Slatina stiu cand m`am pus cu seatu ibiza nebun BZ xx PWR care il batuse si pe Claudiu, se fereau 3 masini sa se alinieze cu el, eu eram cel mai slab dintre cei care mai ramasesera si totusi m`am pus la start. Ideea e sa participi, asta am incercat sa explic mereu si am fost inteles gresit. Acum Radule stii cum e spune`mi, se compara cu vreo urcare de pe feteni sau cu toate urcarile la un loc?

Inca o data, sunt mandru de voi toti care ati participat, imi este un dor maxim de curse, evenimente si sa stau cu voi la o vb, imi este dor de tot ce inseamna fenomenul asta, sunt invidios pe voi

Bafta si numai bine
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-11, 09:10   #2550
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Kalule, ghici ce? Miss you
Gabi is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -