Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 20-08-11, 11:33   #1
h4x0rVL

Stage 1
 
h4x0rVL's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 11
Default Recomandari Vopsitorie

Salut, puteti sa imi recomandati si mie o vopsitorie auto?vreau sa aflu mai multe pareri, nu vreau sa ma duc la prima vopsitorie care in sare in cale. Asta ar cam fi prima problema.....si a 2 a daca stiti pe cineva care poate sa imi imbrace si mie din nou volanul ca s`a cam decojit si arata nasol.MS astept raspunsuri.
h4x0rVL is offline   Reply With Quote
Old 20-08-11, 11:39   #2
Mytza07

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 676
Member of:
[SKODA]
Default Re: Recomandari Vopsitorie

pentru vopsitorie du-te la toderas pe varianta spre sibiu peste strada de lukoil se face un drum la stanga e si un afis mare cu vopsitorie ,pentru volan zic sa te duci la bujoreni sau vezi ca mai era cineva pe forum din valcea de imbraca volane,nuci de schimbator ...
__________________
Mytza07 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-11, 11:53   #3
h4x0rVL

Stage 1
 
h4x0rVL's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 11
Default Re: Recomandari Vopsitorie

Am prieteni care m`au trimis la un baiat la Maciuca sa o vopsesc, mare bataie de cap nu e ca nu vreau sa fac cine stie ce culoare, doar ca i`am pus pachet M si parca albul de pe bari nu e acelasi cu cel de pe masina si vreau sa ii dau tot un alb si sa imi faca si plafonul negru, cat sa ma coste? mai mult de 700 euro cred ca nu.....
h4x0rVL is offline   Reply With Quote
Old 20-08-11, 14:14   #4
Mytza07

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 676
Member of:
[SKODA]
Default Re: Recomandari Vopsitorie

cel mai bine te duci si intrebi ...mai lucreaza bine undeva pe copacelu se face pana in calea ferata un drum la dreapta ...problema era ca tine cam mult dar daca vopsesti toata masina cred ca in 2 zile maxim e gata
Mytza07 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-11, 18:54   #5
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Recomandari Vopsitorie

La Honda ( peste strada de Restaurant Paradis ), La Todreas unde a zis Mytza, la Nikita ( in lenin SUD peste strada de Bowling urci pe strada aia pana sus de tot ), la Copacelu la Sorin, la Zarioiu pe varianta langa Citroen, cam astea le stiu printre cele mai bune..parerea mea
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-11, 12:12   #6
h4x0rVL

Stage 1
 
h4x0rVL's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 11
Default Re: Recomandari Vopsitorie

Ms mult pentru recomandari, acum mai ramane sa gasesc pe cineva care sa imi imbrace volanul....
h4x0rVL is offline   Reply With Quote
Old 22-08-11, 11:49   #7
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Recomandari Vopsitorie

Quote:
Originally Posted by h4x0rVL View Post
Ms mult pentru recomandari, acum mai ramane sa gasesc pe cineva care sa imi imbrace volanul....
Ai fost la Vali la Maciuca macar sa-i pui o intrebare despre ceea ce vrei sa faci ? Eu zic ca e meserias omul.....eu am vopsit masina mea (BMW E36 sedan) alb perla, acum 2ani si mi-a iesit foarte bine https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ml#post2369019

In schimb, dupa aceea, mi-a fost destul de greu sa ma duc mereu din Rm.Valcea la Maciuca sa-mi vopseasca diferite piese, gen o aripa noua, gen praguri......si-am gasit aici in Valcea un baiat de nota 10+ care mi-a scos fix aceeasi culoare.
Daca vrei, suna-ma la 0767.059.039 si stam de vorba
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 22-08-11, 15:16   #8
h4x0rVL

Stage 1
 
h4x0rVL's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 11
Default Re: Recomandari Vopsitorie

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Ai fost la Vali la Maciuca macar sa-i pui o intrebare despre ceea ce vrei sa faci ? Eu zic ca e meserias omul.....eu am vopsit masina mea (BMW E36 sedan) alb perla, acum 2ani si mi-a iesit foarte bine https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ml#post2369019

In schimb, dupa aceea, mi-a fost destul de greu sa ma duc mereu din Rm.Valcea la Maciuca sa-mi vopseasca diferite piese, gen o aripa noua, gen praguri......si-am gasit aici in Valcea un baiat de nota 10+ care mi-a scos fix aceeasi culoare.
Daca vrei, suna-ma la 0767.059.039 si stam de vorba
te sun cand am drum la valcea....daca stii pe cineva care sa imi imbrace volanul vin chiar astazi!
h4x0rVL is offline   Reply With Quote
Old 01-09-11, 11:38   #9
privat4u2

Stage 5
 
privat4u2's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Recomandari Vopsitorie

Recomand cu incredere pe Sorin de la TeoCost Painting si pe pustii minune Zarioiu!!!
privat4u2 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -