Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-11, 13:42   #1
dinache2008

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 15
Thumbs up o spalatorie

atii fi de acord ca cineva sa deschida o spalatorie MIDNIGHT la voi in oras,,,,,,,,,
dinache2008 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 13:47   #2
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: o spalatorie

si toti care ar venii fix la miezul noptii cu masina.. ar avea interior-exterior moca ?

sau macar 50% reducere daca spune - "am citit pe 4tuning"
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 14:14   #3
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: o spalatorie

avem o strada plina de spalatorii, inca una?????????.....nu prea e o idee buna....aaa, si BTW, cred ca intrebarea asta mergea pusa si pe Discutii Diverse..
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 18:00   #4
radu_nb1

Stage 5
 
radu_nb1's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: o spalatorie

daca u poti sa faci asa ceva iti urez succes!
radu_nb1 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 00:35   #5
KpE BuRn
Banned

Stage 4
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 251
Default Re: o spalatorie

nu ar fi o idee asa rea.. daca faci ceva calumea... calitate.. si conditii

1 daca deschizi un cort.. unde se pot spala 2 masini.. si se numeste Midnight nu cred ca o sa ai dea cineva atentie... ( nu conteaza numele... )
2 Doar la Omv se poate spala masina si noaptea... ( ar fi un lucru mare o spalatorie deschisa pana mai tarziu )
3 Eu cand ma duc sa spal masina... caut o spalatorie care sa aiba si o mica terasa.. ceva.. sa pot bea o cafea in timp ce spala baetzi masina.. sa nu stau in picioare 30 de min... uitanduma lung... ( sunt doar 2-3 spalatorii unde poti sa bei si o cafea/un suc... o idee ar fi si o teresa ceva in curte... )
4 Locatia... Sa nu fac 10 km pana la spalatorie... si sa nu fie pe drum neasfaltat ( e o spalatorie... pe strada cu spalatoriile... pe un drum in dreapta pana in curba... plin de gropi.. balti etc... cand am iesit cu masina de acolo.. era deja murdara... )
5 Un pret bun... Ceva promotii la inceput... sau ceva de genul... la 4 spalari.. una gratis... sau mai stiu eu ce...
6 echipamentul necesar... BUN !( Pana in Valentina.. in curba aia pe dreapta e o spalatorie.. si deasupra scoala de soferi... Am plecat de acolo cu masina murdara... se scuzau baetzi.. ca nu prea au presiune clar... nu o sa ma mai duc acolo )

etc etc etc Daca deschizi ceva calumea... o sa fiu primul client :P
KpE BuRn is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 01:54   #6
andreyWOB

Stage 5
 
andreyWOB's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 614
Member of:
[SEAT]
Default Re: o spalatorie

Salut !
Sunt curios de ce doresti sa ii pui numele " MIDNIGHT " ..
Ceva argumente, daca se poate
andreyWOB is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 23:00   #7
dinache2008

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 15
Default Re: o spalatorie

Quote:
Originally Posted by andreyWOB View Post
Salut !
Sunt curios de ce doresti sa ii pui numele " MIDNIGHT " ..
Ceva argumente, daca se poate
nu e doar numele .........as vrea sa fie ceva frumos pentru toti pasionatii de masini,,,,,,,
poze......cu toate auto tuning di valcea.........ceva ce nu e la noi in oras.......

Last edited by dinache2008; 23-02-11 at 23:05.
dinache2008 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 23:11   #8
dinache2008

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 15
Smile Re: o spalatorie

Quote:
Originally Posted by KpE BuRn View Post
nu ar fi o idee asa rea.. daca faci ceva calumea... calitate.. si conditii

1 daca deschizi un cort.. unde se pot spala 2 masini.. si se numeste Midnight nu cred ca o sa ai dea cineva atentie... ( nu conteaza numele... )
2 Doar la Omv se poate spala masina si noaptea... ( ar fi un lucru mare o spalatorie deschisa pana mai tarziu )
3 Eu cand ma duc sa spal masina... caut o spalatorie care sa aiba si o mica terasa.. ceva.. sa pot bea o cafea in timp ce spala baetzi masina.. sa nu stau in picioare 30 de min... uitanduma lung... ( sunt doar 2-3 spalatorii unde poti sa bei si o cafea/un suc... o idee ar fi si o teresa ceva in curte... )
4 Locatia... Sa nu fac 10 km pana la spalatorie... si sa nu fie pe drum neasfaltat ( e o spalatorie... pe strada cu spalatoriile... pe un drum in dreapta pana in curba... plin de gropi.. balti etc... cand am iesit cu masina de acolo.. era deja murdara... )
5 Un pret bun... Ceva promotii la inceput... sau ceva de genul... la 4 spalari.. una gratis... sau mai stiu eu ce...
6 echipamentul necesar... BUN !( Pana in Valentina.. in curba aia pe dreapta e o spalatorie.. si deasupra scoala de soferi... Am plecat de acolo cu masina murdara... se scuzau baetzi.. ca nu prea au presiune clar... nu o sa ma mai duc acolo )

etc etc etc Daca deschizi ceva calumea... o sa fiu primul client :P
nu e doar numele..........e doar o ideie......pentru voi pasionatii de tuning......parerea mea ar iesi ceva.........fara cuvinte(tuning)

Last edited by dinache2008; 23-02-11 at 23:16.
dinache2008 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-11, 08:14   #9
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: o spalatorie

si pe unde o sa fie spalatoria ? v-ati gandit la o locatie ?
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-11, 11:32   #10
PrietenCuTine

Stage 5
 
PrietenCuTine's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 832
Default Re: o spalatorie

pe blocul meu
PrietenCuTine is offline   Reply With Quote
Old 25-02-11, 14:10   #11
cosmin_cosmin_1

Stage 5
 
cosmin_cosmin_1's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 4,001
Default Re: o spalatorie

asta cu spalatorie pentru masini tuning parerea mea este ca nu o sa tina si o sa acceptati toti clientii care vin. eu unul as vrea sa fie cat mai multe spalatorii ca stau cateodata la niste cozi...
nu ar conta daca ar avea terasa sau nu, eu le cer doar sa dea cu apa si spuma, nici macar cu carpa sa nu dea, deci in cateva minute e gata. ca locatie,oriunde dar nu pe strada spalatoriilor ca voi gasi mereu ocupat
cosmin_cosmin_1 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-11, 22:47   #12
cEaska

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 472
Default Re: o spalatorie

Quote:
Originally Posted by KpE BuRn View Post
nu ar fi o idee asa rea.. daca faci ceva calumea... calitate.. si conditii

1 daca deschizi un cort.. unde se pot spala 2 masini.. si se numeste Midnight nu cred ca o sa ai dea cineva atentie... ( nu conteaza numele... )
2 Doar la Omv se poate spala masina si noaptea... ( ar fi un lucru mare o spalatorie deschisa pana mai tarziu )
3 Eu cand ma duc sa spal masina... caut o spalatorie care sa aiba si o mica terasa.. ceva.. sa pot bea o cafea in timp ce spala baetzi masina.. sa nu stau in picioare 30 de min... uitanduma lung... ( sunt doar 2-3 spalatorii unde poti sa bei si o cafea/un suc... o idee ar fi si o teresa ceva in curte... )
4 Locatia... Sa nu fac 10 km pana la spalatorie... si sa nu fie pe drum neasfaltat ( e o spalatorie... pe strada cu spalatoriile... pe un drum in dreapta pana in curba... plin de gropi.. balti etc... cand am iesit cu masina de acolo.. era deja murdara... )
5 Un pret bun... Ceva promotii la inceput... sau ceva de genul... la 4 spalari.. una gratis... sau mai stiu eu ce...
6 echipamentul necesar... BUN !( Pana in Valentina.. in curba aia pe dreapta e o spalatorie.. si deasupra scoala de soferi... Am plecat de acolo cu masina murdara... se scuzau baetzi.. ca nu prea au presiune clar... nu o sa ma mai duc acolo )

etc etc etc Daca deschizi ceva calumea... o sa fiu primul client :P

nush daca sunt 2-3 spalatorii fara bar ....
cEaska is offline   Reply With Quote
Old 02-03-11, 15:11   #13
KpE BuRn
Banned

Stage 4
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 251
Default Re: o spalatorie

Quote:
Originally Posted by cEaska View Post
nush daca sunt 2-3 spalatorii fara bar ....
Stiu.. dar nu vorbeam de bar... :P... Ziceam de spalatoria aia mai in capat.. unde poti sta afara.. cand spala baeti masina... Cum dau cu usa... cum o sterg )
KpE BuRn is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -