Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 07-01-10, 12:05   #241
privat4u2

Stage 5
 
privat4u2's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

Shadows Rm Valcea ureaza un sincer si calduros La Multi Ani tuturor purtatorilor numelui Ion/Ioana.Sa fitzi sanatosi si sa vi se indeplineasca toate dorintzele.
privat4u2 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 13:19   #242
mydream
VW Driver

Stage 5
 
mydream's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 812
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

La multi ani tuturor de poarta numele de Ion/Ioana , multa sanatate ....
mydream is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 19:14   #243
kitz`

Stage 5
 
kitz`'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 977
Member of:
[AUDI]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

la multi ani ion/ioana/ionla/ionut/ionica/
kitz` is offline   Reply With Quote
Old 15-01-10, 15:11   #244
soricel69

Stage 2
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 30
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

http://www.erepublik.com/en/referrer/asdfsdfsd58

joc de strategie online pentru cei interesati
soricel69 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 01:20   #245
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

crec ca aici e cel mai potrivit loc ...

Trafy sincer,( si stiu ca o sa te superi pe mine ca iti zic treaba asta ) fara sa zic cu ironie sau sa reprosez... am obs ca vorba aia " haina face pe om "sau in cazul nostru masina ... se potriveste la unii. Nu stiu cum sau dece ( nici nu ma interseaza prea mult ) .. dar am vazut cum ai trecut de la "baiatul" ala cuminte cu opel astra care nu se dadea la liniutze , nu venea decat la unele intalnitri .. ca nu avea masina pt asa ceva ... si te-ai transformat in " masculul feroce " cu bmw ( nu intelege gresit - sunt fan bmw) ... cu care ai dat rusine la foarte multi SOFERI incepatori , masini de 1.3 , 1,6, 18TDS... iar acum .. deja ti-a crescut cota de piata si ai si anumite standarde... ca deh, esti in ELITA acum chiar ma faci sa rad.

Intrebare... tu vrei masini cu putere apropiata de a ta .. minim 100 cp... dar sa nu fie SOFERI ... sa fie incepatori ? daca raspunzi nu... atunci spune`mi dece ai refuzat categoric sa te dai cu dragos ( cu pisica 1.6 ) , cu florin inca odata , cu bobby (chiar daca are mai multi cp)

vrei exemplu ? GOE ... audi a4 , 1.9 tdi ... s-a dat si cu kalu si cu alte masini MULT mai performante si stii treaba asta .. se da cu oricine se nimereste dar se da pt ca ii place ... chiar daca e constient ca nu are nici o sansa !


dar lasand morala la o parte.
.. ce zici trafyan ... te cobori atat de mult la nivelul asta ca sa te dai cu mine? conteaza prea putin cine castiga... de cate ori si ce o sa se vorbeasca dupa (nu ziceti ca nu e asa ca abia asteptati o liniutza sa va certati sau sa va aludati performantele uluitoare ca niste tzatze)
Passat 1,9 TDI combi ,suspensii sport, 90cp + chip ... ar fi trebuit sa fie undva la 115 .. dar sa zicem 100 ( unii au mai murit pe drum de la vechime ) cu tot cu geamuri , usi , trusa de scule , roata de rezerva , eu , bratudul parfumat , cd`urile si telefoanele.

PS: daca nu scriu des pe forum ... nu inseaman ca nici nu urmaresc
__________________
Built Thread
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 01:55   #246
ice_wysss

Stage 5
 
ice_wysss's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 663
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

Quote:
Originally Posted by CaDDy View Post
crec ca aici e cel mai potrivit loc ...

Trafy sincer,( si stiu ca o sa te superi pe mine ca iti zic treaba asta ) fara sa zic cu ironie sau sa reprosez... am obs ca vorba aia " haina face pe om "sau in cazul nostru masina ... se potriveste la unii. Nu stiu cum sau dece ( nici nu ma interseaza prea mult ) .. dar am vazut cum ai trecut de la "baiatul" ala cuminte cu opel astra care nu se dadea la liniutze , nu venea decat la unele intalnitri .. ca nu avea masina pt asa ceva ... si te-ai transformat in " masculul feroce " cu bmw ( nu intelege gresit - sunt fan bmw) ... cu care ai dat rusine la foarte multi SOFERI incepatori , masini de 1.3 , 1,6, 18TDS... iar acum .. deja ti-a crescut cota de piata si ai si anumite standarde... ca deh, esti in ELITA acum chiar ma faci sa rad.

Intrebare... tu vrei masini cu putere apropiata de a ta .. minim 100 cp... dar sa nu fie SOFERI ... sa fie incepatori ? daca raspunzi nu... atunci spune`mi dece ai refuzat categoric sa te dai cu dragos ( cu pisica 1.6 ) , cu florin inca odata , cu bobby (chiar daca are mai multi cp)

vrei exemplu ? GOE ... audi a4 , 1.9 tdi ... s-a dat si cu kalu si cu alte masini MULT mai performante si stii treaba asta .. se da cu oricine se nimereste dar se da pt ca ii place ... chiar daca e constient ca nu are nici o sansa !


dar lasand morala la o parte.
.. ce zici trafyan ... te cobori atat de mult la nivelul asta ca sa te dai cu mine? conteaza prea putin cine castiga... de cate ori si ce o sa se vorbeasca dupa (nu ziceti ca nu e asa ca abia asteptati o liniutza sa va certati sau sa va aludati performantele uluitoare ca niste tzatze)
Passat 1,9 TDI combi ,suspensii sport, 90cp + chip ... ar fi trebuit sa fie undva la 115 .. dar sa zicem 100 ( unii au mai murit pe drum de la vechime ) cu tot cu geamuri , usi , trusa de scule , roata de rezerva , eu , bratudul parfumat , cd`urile si telefoanele.

PS: daca nu scriu des pe forum ... nu inseaman ca nici nu urmaresc
Salut,

Fara suparare,afirmatia ta mi se pare putin deplasata.Nu stiu ce intelegi sau unde vrei sa bati cand zici (deja ti-a crescut cota de piata si ai si anumite standarde... ca deh, esti in ELITA acum chiar ma faci sa rad. )Partea cu ELITA mi se pare putin deplasata.Daca a ajuns unde tu`i zici ELITA,inseamna ca are niste calitati.
A nu se intelege gresit.Nu`i iau apararea din simplu fapt ca este coleg de club cu mine.
Consider ca era mai simplu sa`i lansezi o provocare decat sa`i atragi atentia cum era acum 3 ani sau cum era la gradinita..

In fine..Toate cele bune.Va intelegeti voi intr`un final.Sunteti baieti mari.

Last edited by ice_wysss; 30-01-10 at 01:59.
ice_wysss is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 07:37   #247
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

si oricum eu cu trafy faceam caterinca, chiar daca am cam dat-o putin in nesimtire.deci sa nu se creada ca avem ceva unu cu altu, sau mai stiu eu ce.
caddy, 90 de cai + chip, chipul ala cand l-ai facut ? era facut cand ne-am dat noi 2 ?
__________________
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 08:09   #248
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

hai sa v`o zic pe ce`a mai tare:

inainte cand aveam masina varza...ma refer la TDS...toti se dadeau cu mn si ma incingeau de nu intelegeam nimic,exemple:

gogu BJP,bmw 1,6....ma spart

emil VIS,bmw 320i....ma rupt!!!

citroen ma nenorocit,

luci bmw 18is..eehheehheee....sa va mai zic? a facut crima cu mn.

si altii are nu ii mai tin eu minte,

akm ca mi`am vfacut si eu masina,vreau sa lanez o provocare:

ma dau cu orice bmw cu motor de maxim 2mii benzinare,si diesel pana in 2500,daca este cineva care vrea sa ma onoreze,o poate face aici....totul amical,prieteneste,....sa imi testez masina...pt ca dupa cum stiti sunt la inceput si vreau sa acumulez experienta pt cursele legale....

PS...bmw`urile sa fie modele e36,si e46.
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 09:20   #249
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

Quote:
Originally Posted by CaDDy View Post
crec ca aici e cel mai potrivit loc ...

Trafy sincer,( si stiu ca o sa te superi pe mine ca iti zic treaba asta ) fara sa zic cu ironie sau sa reprosez... am obs ca vorba aia " haina face pe om "sau in cazul nostru masina ... se potriveste la unii. Nu stiu cum sau dece ( nici nu ma interseaza prea mult ) .. dar am vazut cum ai trecut de la "baiatul" ala cuminte cu opel astra care nu se dadea la liniutze , nu venea decat la unele intalnitri .. ca nu avea masina pt asa ceva ... si te-ai transformat in " masculul feroce " cu bmw ( nu intelege gresit - sunt fan bmw) ... cu care ai dat rusine la foarte multi SOFERI incepatori , masini de 1.3 , 1,6, 18TDS... iar acum .. deja ti-a crescut cota de piata si ai si anumite standarde... ca deh, esti in ELITA acum chiar ma faci sa rad.

Intrebare... tu vrei masini cu putere apropiata de a ta .. minim 100 cp... dar sa nu fie SOFERI ... sa fie incepatori ? daca raspunzi nu... atunci spune`mi dece ai refuzat categoric sa te dai cu dragos ( cu pisica 1.6 ) , cu florin inca odata , cu bobby (chiar daca are mai multi cp)

vrei exemplu ? GOE ... audi a4 , 1.9 tdi ... s-a dat si cu kalu si cu alte masini MULT mai performante si stii treaba asta .. se da cu oricine se nimereste dar se da pt ca ii place ... chiar daca e constient ca nu are nici o sansa !


dar lasand morala la o parte.
.. ce zici trafyan ... te cobori atat de mult la nivelul asta ca sa te dai cu mine? conteaza prea putin cine castiga... de cate ori si ce o sa se vorbeasca dupa (nu ziceti ca nu e asa ca abia asteptati o liniutza sa va certati sau sa va aludati performantele uluitoare ca niste tzatze)
Passat 1,9 TDI combi ,suspensii sport, 90cp + chip ... ar fi trebuit sa fie undva la 115 .. dar sa zicem 100 ( unii au mai murit pe drum de la vechime ) cu tot cu geamuri , usi , trusa de scule , roata de rezerva , eu , bratudul parfumat , cd`urile si telefoanele.

PS: daca nu scriu des pe forum ... nu inseaman ca nici nu urmaresc
Sincer caddy, nu cred ca a zis omu` cu rautate. Vreau sa iti zic ca omu` s-a dat cam cu toata lumea, a vazut pe cine bate si pe cine nu. Acuma, daca eu m-as da cu tine, si tu m-ai face de 3 ori, sau de 5 ori, dup aia cand as pune un filtru sport pe masina (care nu ajuta cu aproape nimic) si as veni la tine , tu te ai mai da cu mine?
Stiu, omu` si-a pus motor nou, da` e la alegerea lor daca se dau sau nu.
Micile atacuri sunt facute tocmai in scopul de a se ajunge la start.
Eu il stiu si pe flo` si pe trafy, si stiu cum faceau si dupa ce s-au dat...deci trust me ca e in limitele normale la ei.
Cat despre faza cu masini cu diferenta mare de putere, care mai e sensu`?? ala cu masina mai tare nu se forteaza, si te face, si tu rupi masina in 2 si esti foarte dezamagit (cand zic diferenta mare ma refer de la 50 cp in sus)
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 09:37   #250
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

Quote:
Originally Posted by lupalb View Post
Micile atacuri sunt facute tocmai in scopul de a se ajunge la start.
Eu il stiu si pe flo` si pe trafy, si stiu cum faceau si dupa ce s-au dat...deci trust me ca e in limitele normale la ei.
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 11:39   #251
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

stiu si eu ... ideea nu era sa il condamn eu pt ce face dar si faza cu aronel ... si costin cand a zis ca nu a avut ce face din ei ) si ei erau 6 in masina ... nah , si eu va spun ca am nenorocit un trabant la semafor ) sunt tare nu ? )

de`aia am lansat si provocarea... sa vad daca accepta sau nu
daca ii ziceam pur si simplu ... sarea cu schema de " minim 100"

@emyl..... stai linistit tati ca nu ma refeream la elita ... adica la club. ma gandeam ca se poate intelege asa.. dar nu asta am vrut sa spun , ma refereram ca acum are masina....bmw .. numai are jucarie

am si scris acolo ca o sa`i sariti in cap .. dar eu v`am spus parerea unui om care nu e zi de zi cu voi ... ci vine mai rar si citeste decat un forum

dci trafyan ... ne dam ?)
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 13:31   #252
radu_nb1

Stage 5
 
radu_nb1's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

caddy unde ai ma suspensiile alea sport) dak u ai suspensii sport pe masina eu dau 3 ture de bulevard in alergare
radu_nb1 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 15:05   #253
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

are ma si frane brembo si chip
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 16:00   #254
BogdaNel_kisss

Stage 3
 
BogdaNel_kisss's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 120
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

Quote:
Originally Posted by CaDDy View Post
stiu si eu ... ideea nu era sa il condamn eu pt ce face dar si faza cu aronel ... si costin cand a zis ca nu a avut ce face din ei ) si ei erau 6 in masina ... nah , si eu va spun ca am nenorocit un trabant la semafor ) sunt tare nu ? )

de`aia am lansat si provocarea... sa vad daca accepta sau nu
daca ii ziceam pur si simplu ... sarea cu schema de " minim 100"

@emyl..... stai linistit tati ca nu ma refeream la elita ... adica la club. ma gandeam ca se poate intelege asa.. dar nu asta am vrut sa spun , ma refereram ca acum are masina....bmw .. numai are jucarie

am si scris acolo ca o sa`i sariti in cap .. dar eu v`am spus parerea unui om care nu e zi de zi cu voi ... ci vine mai rar si citeste decat un forum

dci trafyan ... ne dam ?)
:>lasa sa vina caldura....
BogdaNel_kisss is offline   Reply With Quote
Old 30-01-10, 18:16   #255
rzn_vl

Stage 5
 
rzn_vl's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 491
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Provocari,barfe,zvonuri,certuri,acuze,scuze..

Lansez si eu o provocare tuturor proprietarilor de BMW,audi,VW,si oricare masini pana in 180 CP chiar si 190 CP doar prietenestesa nu se inteleaga gresit,doar ceva amical.
rzn_vl is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -