Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 17-05-08, 13:16   #181
vwlover

Stage 3
 
Join Date: May 2008
Posts: 83
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Cand va mai intalniti sa scrieti si voi pe aci ca tare as vrea (daca ma nimeresc prin Tulcea) sa vin si eu sa vad comunitatea locala. Multa bafta si ma bucur sa vad ca ne-am aliniat si noi Tulcenii cu restul lumii. Bv!
vwlover is offline   Reply With Quote
Old 17-05-08, 19:29   #182
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Intalniri se fac ori de cate ori se poate, mai in fiecare seara... E de ajuns sa opreasca unu la locurile stiute ca se aduna si restu... Locatiile se stiu in Tulcea...
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 20-06-08, 14:29   #183
cubamarian

Stage 2
 
cubamarian's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 57
Member of:
[PEUGEOT]
[CITROEN]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

anuntzati si voi cand se stabileste ceva cu mai multi oameni,vreau sa dau o fuga la tulcea sa va cunosc, nu uitati sa mentionati locul si ora.
cubamarian is offline   Reply With Quote
Old 17-07-08, 10:26   #184
webcathos

Stage 5
 
webcathos's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,335
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Am si eu o intrebare...Mai vreti club la Tulcea,sau mai bine zis : Mai are rost mentinerea unei filiale in urba noastra?
webcathos is offline   Reply With Quote
Old 17-07-08, 10:42   #185
KAB

Stage 5
 
KAB's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 322
Member of:
[RENAULT]
[Toyota]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Quote:
Originally Posted by webcathos View Post
Am si eu o intrebare...Mai vreti club la Tulcea,sau mai bine zis : Mai are rost mentinerea unei filiale in urba noastra?
E club la tulcea?! Ce mai zici tu man? Nu esti de gasit... Ti-ai pus folia?
KAB is offline   Reply With Quote
Old 17-07-08, 11:10   #186
webcathos

Stage 5
 
webcathos's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,335
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Inca nu...urmeaza azi...sperr..
webcathos is offline   Reply With Quote
Old 17-07-08, 15:44   #187
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Ce ar fi daca ar veni diseara pe la 8 la sala toata lumea care vrea...
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 18-07-08, 09:47   #188
webcathos

Stage 5
 
webcathos's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,335
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Dupa cum ma asteptam nu a venit nimeni...asta e..se duce de rapa..
webcathos is offline   Reply With Quote
Old 18-07-08, 10:26   #189
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

a trecut pe acolo sorynel, era si naiman.... astea din ce am vazut eu, tarziu, ca am ajuns pe la 11.30 in Tulcea
MauS is offline   Reply With Quote
Old 18-07-08, 11:22   #190
webcathos

Stage 5
 
webcathos's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,335
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Trebuie sa discut cu tine...au intervenit schimbari radicale...cauta-ma cabnd poti si ai chef..!!!!!
webcathos is offline   Reply With Quote
Old 27-07-08, 17:45   #191
naiman
Subaru Driver

Stage 5
 
naiman's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 766
Member of:
[SUBARU]
[SKODA]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

oricum ce a ajuns nush ce sa zic dar poate peste o luna doua sa ne sttrangem sa venim toti de prin vacante alea alea si sa stabilim ceva si gata
naiman is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 19:52   #192
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
a trecut pe acolo sorynel, era si naiman.... astea din ce am vazut eu, tarziu, ca am ajuns pe la 11.30 in Tulcea
Maus...acum ce faci?...ii muti pe toti la Anonymous dupa tine?>.....sau ii lasi de izbeliste cu Fanatik?.....ar fii urat sa ramana fara leader.........no offense..
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 29-07-08, 10:39   #193
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Maus...acum ce faci?...ii muti pe toti la Anonymous dupa tine?>.....sau ii lasi de izbeliste cu Fanatik?.....ar fii urat sa ramana fara leader.........no offense..
Iti place tie sa faci show mare pe aici... in public. Nu m-am considerat niciodata leader, nu in sensul in care pui tu problema. Cu Fanatiku' e rezolvata treaba, webcathos stie mai bine, eu am plecat din club din motive mai mult sau mai putin personale, NU au fost certuri, am ramas cu baietii in relatii bune. Nu cred ca apartenenta la un alt club iti da dreptul sau nu de a iesi in oras sau de a te intalni cu unele persoane. Si tu faci parte din alt club si totusi vorbesti si cu noi
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 29-07-08, 13:19   #194
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

si totusi stau si ma gandesc ce inseamna un CLUB --- adunatura de prieteni? sau adunatura de pasionati ! acea adunatura de prieteni poate exista si fara a te afla sub un nume---ceea ce ar fi mai frumos pt ca de ce sa nu recunoastem sunt masini care n-au ce cauta intr-un club, n-au modificari nici exterioare,nici interioare,nici motor ...doar un sticker ! ce-ar fi eu cu al meu super megane 1.5dci pt faptul ca i-am pus xenon urmeaza folie senzori parcare si jante sa ma bag in club mi se pare total aberant .. mi-ar fi rusine mie,si as face de rusine si clubu! nu stiu dar e parerea mea !
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 29-07-08, 14:07   #195
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Intalniri useri 4tuning Tulcea

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
si totusi stau si ma gandesc ce inseamna un CLUB --- adunatura de prieteni? sau adunatura de pasionati ! acea adunatura de prieteni poate exista si fara a te afla sub un nume---ceea ce ar fi mai frumos pt ca de ce sa nu recunoastem sunt masini care n-au ce cauta intr-un club, n-au modificari nici exterioare,nici interioare,nici motor ...doar un sticker ! ce-ar fi eu cu al meu super megane 1.5dci pt faptul ca i-am pus xenon urmeaza folie senzori parcare si jante sa ma bag in club mi se pare total aberant .. mi-ar fi rusine mie,si as face de rusine si clubu! nu stiu dar e parerea mea !
Corect spus..... insa eu am avut ca target unirea acestor pasionati cu masini stock de care zici tu sub un singur nume. Sa fim toti, impreuna, sa invatam unii de la altii, sa ne ajutam unul pe altul. Daca eram prieteni in adevaratul sens al cuvantului nu se ajungeau la discutiile la care s-au ajuns. Le urez succes baietilor in continuare, sper sa nu fiu condamnat si de data asta pentru decizia luata si sa lasam lucrurile asa. Nu vreau sa fac tevatura pe tema asta. Ma bucur ca sunt 2 cluburi care se plimba pe strazile tulcene si atat. Sper sa ramanem in relatiile amiabile in care inca suntem si sa nu se vada aceasta schimbare ca o ofensa la adresa lor.

Last edited by MauS; 29-07-08 at 14:28.
MauS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -