Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-07, 11:48   #1
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default OFF TOPIC (orice discutii)

Aici puteti scrie despre ce doriti ...de la sarmale la carti de joc , aici nu se vor sterge posturi ... asta ca sa nu-mi mai sara in cap nimeni in cap ca va sterg posturile care nu au ce cauta pe topicul respectiv
__________________
2009 Audi A4

Last edited by Geox`; 25-07-11 at 16:16.
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-07, 17:23   #2
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Au fost sterse posturi aiurea.....nu comentez..desi ai merita sa iti sarim toti in cap.....nu e frumos
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 19-10-07, 18:17   #3
BV314YR

Stock
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 6
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Au fost sterse posturi aiurea.....nu comentez..desi ai merita sa iti sarim toti in cap.....nu e frumos
Ei stai...poate gasim vreun administrator al forumului sa-i spunem ca poate e bine de un nou moderator...ca vad ca moderatorul nostru cam face curatenie asa cum ii place...Io am inteles ca nensu' lazar i-a reparat matizul...dar ala nu mi se parea un topic unde se vb. doar "de la excelent in sus"...sau...mai bine si-ar deschide un topic de "pupincurism"...si ar lauda pe cine vrea obraznikul...

Deja bate vantul la capitolul useri din Tulcea...si l-as trimite pe obraznikul sa citeasca regulamentul...si mai ales sa vada cand si de ce unele discutii pot fi sterse...(n-am jignit nici un forumist...am vb. despre nentu' Lazar...daca nu-ti convine asta nu-i problema noastra...)

P.S...oricum n-ai procedat corect...se vb. de service-uri...cu laude si nu...asa ca fii impartial...poate lumea vrea sa stie mai multe...nu doar partea buna...
BV314YR is offline   Reply With Quote
Old 19-10-07, 18:55   #4
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Nu vad care ar fi problema , ti-ai exprimat parerea despre acel service , ai postat de mai multe ori despre asta daca imi amintesc bine si ti-am lasat 3 posturi din care am considerat ca se intelege ce vrei sa spui . Datoria mea pe aceasta sectiune este sa incerc pe cat posibil sa evit OT-ul . Oare ce s-ar intampla daca am incepe sa aberam pe toate topicurile si sa deviem de la ideea centrala ? Incerc sa-mi fac datoria , iar daca voi ati posta unde trebuie n-ar mai exista discutii de 2 lei . Chiar va rog sa luati legatura cu Gratzian si daca el considera ca am gresit gasiti un moderator mai bun. Va salut

PS : Imi cer scuze fata de Alecu_2fast si flmoise pentru posturile sterse eronat (erau opiniile lor si am sters cu 2 sau 3 posturi prea mult,posturi pe care le-am pus la loc).

Last edited by Cosmin255; 19-10-07 at 19:02.
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-07, 21:17   #5
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Vad ca mai sunt si altii in situatia mea, adica putin nemultumiti de atitudinea moderatorului... Am refuzat sa mai postez la sectiunea Tulcea pentru ca oricum era pierdere de timp, ce scriai azi maine nu mai era. Daca stam sa ne uitam pe alte sectiuni nu cred ca se triaza atat de mult posturile, poate se mai plictiseste nea moderatorul din cand in cand si intra la curatenie, da sincer, prea ai exagerat. Si inca ceva, nu cred ca era nevoie sa schimbi titlul unui Thread, puteai macar sa anunti prin PM intentia ta catre cel care l-a facut. Toate cele bune!
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 20-10-07, 11:24   #6
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Nu mai stau sa explic fiecaruia ce vreau sa zic , ii multumesc lui flmoise pentru intelegere si pt ca mi-a acceptat scuzele si sper sa pot spune asta si in cazul lui alecu_2fast.
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-07, 12:03   #7
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Eu zic sa il prindem sa ii rupem capul!!!!.....ca la revolutie... :P
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 20-10-07, 12:26   #8
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Sunt de acord . Mihai ai ceva detalii despre accidentul lui Costel?Daca da te-as ruga sa treci pe la "Accidente". Ms
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:33   #9
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

ete de-asta nu mi-a placut cand am fost Moderator ! ) iau injuraturi de la toti =)))
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 22-10-07, 00:25   #10
webcathos

Stage 5
 
webcathos's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,335
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Ati gasit pe vre-o undeva revizta nr.7 4tuning?
webcathos is offline   Reply With Quote
Old 23-10-07, 19:35   #11
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

La Rodipet la spital, exact la intrare acolo pe colt, si langa Agfa pe Pacii, eu acolo am vazut. Asta in cazul in care nu ai luat-o inca...
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 23-10-07, 19:37   #12
webcathos

Stage 5
 
webcathos's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,335
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Nope..maine ma duc la spital ca e chiar langa mine!Mersic
webcathos is offline   Reply With Quote
Old 22-11-07, 11:12   #13
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

Tulceni , avem nevoie de ajutorul vostru . Cine a primit mesaj privat sa il dea mai departe si la restul membrilor si prin lista de mess. Nu va costa nimic . Multumesc
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-07, 15:45   #14
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: OFF TOPIC (orice discutii)

eu unu n`am primit nici un privat
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 22-11-07, 21:58   #15
|Gyo|

Stage 3
 
|Gyo|'s Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 75
Default Re: Masina mea

mamaaaaA cat atzi vorbit ma in 2 zile ( cat n-am avut net 8-| ) cum ziceam ... se aude ceva pt 1 Dec ?
|Gyo| is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -