Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tulcea

Reply
 
Thread Tools
Old 05-07-07, 12:23   #16
Octavia

Stage 1
 
Octavia's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 14
Default Re: Articole Tuning exterior

Quote:
Originally Posted by flmoise View Post
la oltcituri de bagi? nu sunt foarte multumit de ce am acum pe masina! ma interesa ceva mai finutz!
Imi pare rau dar nu !! Am gasit ceva mai fain si vreau s o vand de asta ! Deocamdata mi tunez singur Octavia !
La altele nu ma bag.
Octavia is offline   Reply With Quote
Old 05-07-07, 12:45   #17
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Articole Tuning exterior

Domnu Bogyciu...ma intereseaza cumplit faza cu bari spoilere si diverse.....vreau mai multe detalii.....intentionez sa vopsesc masina,sa fac o capitala...si ar fi bine si o schimbare usoara de look dupa toate acestea.....deci ia-ma in calcule.....orice poa sa faca omul tau gen Wrc....nimic fancy....totul mare musculos...exact ca la wrc.....
__________________
Dacia Nova 2.0 16v Turbo on gt28rs....Rats on Cocaine...E34 Turbo....Porumbar turbo fara blocant
Imi deschid bordel!!!
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 05-07-07, 15:15   #18
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Cool Re: Articole Tuning exterior

Hai ca m-am bagat cam adanc, pentru toti cei interesati in bariera Mahmudiei la Service-ul ala mare cu Dacia pe acoperis, intrebati de Paul, baiatu care se ocupa de Tuning, Alan Design se numeste firma. Vorbiti cu el direct, daca nu puteti ajunge la el vorbim aici. Daca aveti poze cam cu ce ati vrea sau schitze direct pe hartie sau pe CD-uri la el acolo.
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 05-07-07, 15:28   #19
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Cool Re: Articole Tuning exterior

Si inca ceva, nu va asteptati sa vedeti zeci de bari agatate pe pereti, alte zeci in diferite stadii de executie, etc. E un singur baiat care lucreaza la o singura bara, da' asa au inceput toti sa stit!
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 05-07-07, 18:38   #20
Tboy

Stage 4
 
Tboy's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 219
Default Re: Articole Tuning exterior

exact tocmai de aceea ar trebui sa fie CORECT in pret ! dar daca ia cat ar lua un baiat de prin CT buc ar fi cam aiurea
Tboy is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 22:08   #21
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: Articole Tuning exterior

E cam gata de livrare, daca intereseaza pe cineva, stiti unde sa va duceti...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00135.JPG
Views:	240
Size:	380.7 KB
ID:	303399   Click image for larger version

Name:	DSC00134.JPG
Views:	247
Size:	450.1 KB
ID:	303400  
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 15:04   #22
Tboy

Stage 4
 
Tboy's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 219
Default Re: Articole Tuning exterior

am fost la paul acum 5 minute am stat 30minute privit vorbit ... impresie un baiat ok , bara arata sa spunem bine ( nu e perfecta dar fiind prima lui bara se iarta cum s-ar zice ), sistem de prindere aiurea,lufturi prezente! bara montata pe un taxiu ( are omul de pe taxi niste gusturi te doare capul citez " pacat ca n-am gasit GTI sa pun pe masca ,dar e bun si RENAULT " ).. iar nu e prea bine ca masina e apropiata de strazi din bara...deci daca ii pui si o suspensie stai pe bara ! oricum omul va progresa, e dispus sa faca orice dar dureaza... oricum de unde se inspira e bine ..de aici de pe forum
__________________

Move fast, hit hard, don't die easy !
Tboy is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 15:35   #23
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: Articole Tuning exterior

Tre' sa-l crezi si pe el, nu e chiar la prima bara (la adoua ) da inca e novice. Daca te duci la el si ii zici asta vreau, asa asa, cu asta aici si asta acolo eu zic ca ti-ar face ce vrei tu, da la cat tuning a vazut el pana acum... Abia acum incepe educatia, eu am vazut bara cand era aproape gata, daca o vedeam mai devreme iesea altfel, il bateam eu la cap si ma asculta el pana la urma. Faza cu Taxiul, trebuie promovata cumva munca, daca o tii in garaj pe masa nu va sti nimeni de tine, asa mai o vorba, mai un client... Paul si-a facut acum cativa ani o Jawa cu carenatura de Kawasaki ZZR, asa ca eu zic ca se descurca destul de bine cu fibra... Vom mai vedea ce iese si mai vorbim dupa...
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 16:59   #24
Tboy

Stage 4
 
Tboy's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 219
Default Re: Articole Tuning exterior

perfect de acord cu tine ! eu doar am zis ce era de bine si ce era de rau si am precizat clar care e scuza lui E LA INCEPUT ....
Tboy is offline   Reply With Quote
Old 15-07-07, 00:35   #25
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: Articole Tuning exterior

am si eu nevoie de ajutor! mi am plesnit bara in fata intr o canalizare inalta pe care nu am vazut o si cred ca inca ar merge reparata!(ma gandesc sa fie ranforsata cu fibra pe partea din interior)
flmoise is offline   Reply With Quote
Old 15-07-07, 14:10   #26
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: Articole Tuning exterior

Quote:
Originally Posted by flmoise View Post
am si eu nevoie de ajutor! mi am plesnit bara in fata intr o canalizare inalta pe care nu am vazut o si cred ca inca ar merge reparata!(ma gandesc sa fie ranforsata cu fibra pe partea din interior)
Fugi la Paul si vb cu el, cred ca o sa te rezolve... Locatia am spus-o mai sus, gasesti tu... Iti da el mai multe solutii pt asta...
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 16-07-07, 20:19   #27
webcathos

Stage 5
 
webcathos's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,335
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Articole Tuning exterior

Flmoise,maine ne vedem la Paul!Am fost azi la el si mi-a zis sa vin maine dupa ora 12,ca dimineata are treaba la masina ta!Super de treaba la prima discutie baiatul...nu am vb prea multe pt ca eu eram in graba!A zis ca face si polish...
webcathos is offline   Reply With Quote
Old 16-07-07, 21:29   #28
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: Articole Tuning exterior

Hai ca trec si io maine cand ies de le munca, poate va gesesc pe acolo, mai stam la o poveste...
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 17-07-07, 09:51   #29
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: Articole Tuning exterior

am fost si am lasat masina acolo! nu stiu daca ne-am intanlit dar azi ajung din nou acolo pe la 14.30! din pacate abia acum am citit topicul ca altfel va cautam pe acolo!
flmoise is offline   Reply With Quote
Old 17-07-07, 10:05   #30
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: Articole Tuning exterior

aaaaa...si mi am comandat si niste ochelari la oltcitul meu! Sa vedem ce-o fi?
flmoise is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -