Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > TuningDAYS 2007

Reply
 
Thread Tools
Old 23-03-07, 20:04   #61
MKE

Stage 5
 
MKE's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,417
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Zone]
Default Re: Echipa de sprijin

deci..am fost ,am discutat si s-au stabilit urmatoarele lucruri :
pana in momentul de fata 14 persoane si-au anuntzat prezenta si sprijinul, cei care nu au putut veni si vor sa intre in "Echipa de sprijin" sunt rugatzi sa imi trimita un pm cu urmatoarele date : nume,prenume,nr. tel. ,adresa mail/id msg yahoo . , pt a stabili detaliile
MKE is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 20:52   #62
import_skillzzz

Stage 5
 
import_skillzzz's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 392
Default Re: Echipa de sprijin

eu am tacut si am muncit - am informat toata sc nr 3 din bucureshti despre envent si vestea s-a extins si la neculce - trebuie sa devenim fani de mici

apropo - e ceva neregulamentar daca lipesc afise pe stalpi prin bucuresti ???
__________________
import_skillzzz is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 21:17   #63
jimmy bones

Stage 2
 
jimmy bones's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 57
Default Re: Echipa de sprijin

astept sa vedem cum si in ce ekipe suntem
jimmy bones is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 21:29   #64
MaTzA
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
MaTzA's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,596
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Fiat]
Default Re: Echipa de sprijin

imi cer scuze dk a venit cineva la mec si nu a ajuns la sediu dar mi-a luat cv sa gasesc un amarat de loc de parcare!!! ... scuze inca o data
__________________
unde se poarta stickerul
Bord cu leduri

GRABA stirca TREABA !!!
MaTzA is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 22:05   #65
MKE

Stage 5
 
MKE's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,417
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Zone]
Default Re: Echipa de sprijin

si cei care au fost astazi prezentzil a intalnire sunt rugatzi sa imi trimita un pm cu datele ca sa fac un tabel si specificatzi cu cine mai suntetzi in "echipa"
MKE is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 22:09   #66
Bogdan OCC
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Bogdan OCC's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 921
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Old School Cars]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Echipa de sprijin

Apropo, ar fi fain sa purtam tricouri 4T si ecusoanele daca ar fi gata mai devreme, sa avem si noi o uniforma ceva sa atragem atentia mai mult, si asa suntem o mana de oameni ce "am infruntat ploaia pana la sediu.... ", ce parere aveti?
Maine la ce ora se da intalnirea?
__________________
Instalări sisteme audio#Custom #SoundQuality #SPL #OEM+integration #Japan #Deutschland echipa-Zoom.com
Bogdan OCC is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 22:12   #67
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Echipa de sprijin

Era curat la sediu?
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 22:16   #68
MKE

Stage 5
 
MKE's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,417
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Zone]
Default Re: Echipa de sprijin

nu prea ... u erai responsabil ?

bogdan3l vb pe msg

Last edited by MKE; 23-03-07 at 22:18.
MKE is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 22:18   #69
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Re: Echipa de sprijin

era..era... Zi si u MKE k era k sa se simta omu' bine
zarisk is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 22:18   #70
Bogdan OCC
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Bogdan OCC's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 921
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Old School Cars]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Echipa de sprijin

salve ReLLaX
Dap mie mi s-a parut ca era curat...un ghemotoc de material fonoabsorbant, un colac de cablu audio...
Anul asta tot tu esti DJ?Macar acum sunt de la organizare nu te mai sun de la intrare, daca mai ti minte )

ReLLaX poate ma mai bagi si pe mine intr-o campioana ca anu trecut(pacat ca nu mai avea Mamut baterie) ca am mai crescut si eu si am mai invatat...hehe

MKE da-mi add...

Last edited by Bogdan OCC; 23-03-07 at 22:21.
Bogdan OCC is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 22:21   #71
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Echipa de sprijin

MKE.... Nu sunt in Bucuresti si nu eram nici "femeie de serviciu".

Mi-am aruncat inainte sa plec sticlele de suc si punga de chips-uri. Presupun ca era destul de curat.


Bogdanel, cu DJ-ul e complicat. Sigur o sa pun mana pe aparate, dar sa stau fizic lipit acolo nu cred ca o sa pot. Vedem.
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 23:08   #72
Bogdan OCC
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Bogdan OCC's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 921
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Old School Cars]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Echipa de sprijin

new avatar(am scapat de rusinosul "NOS") si masinuca la semnatura, remediez maine problema marimii pozei, am fugit la culcare....Bafta tuturor
Bogdan OCC is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 23:27   #73
MaTzA
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
MaTzA's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,596
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Fiat]
Default Re: Echipa de sprijin

pai...uniforma...hmm...tricouri cu 4t... si legitimatiile... in rest... multa rabdare si nervi de otel

P.S. curat era pana am plecat noi
MaTzA is offline   Reply With Quote
Old 24-03-07, 00:43   #74
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Echipa de sprijin

MKE iti dau datele pe mess
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 24-03-07, 01:16   #75
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default Re: Echipa de sprijin

Quote:
Originally Posted by import_skillzzz View Post
apropo - e ceva neregulamentar daca lipesc afise pe stalpi prin bucuresti ???
Da, este. Daca te vede politia o poti incurca destul de rau (amensa este de cateva milioane) si in plus de asta gandeste-te ca acei stalpi sunt propietatea "SC Electrica" si poti avea probleme si cu ei (si daca nu tu personal 4Tuning-ul da)...daca vrei sa faci "afisaj" iti recomand cu incerdere panourile publicitare existente in oras.
__________________
Nu m-as inscrie intr-un club care accepta pe cei ca mine membrii.
Leutzu_ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -