YFR_ule mai acum o saptamana urlai prin petrom ca gata u an mod oficial ati bagi an el de club si nu te mai intereseaza ia aduti aminte asa ca nu ai nici un drept sa spui asta despre minek
si daca vrei sa sti baietzi stiau ca eu plec la MR.........
eu stiam ca VR6-le pleaca la MR ! de ce mai intrebati care este motivul? il stiti clar : Oficial nu s-a facut nimk in club ! Asta este motivul pt care lumea pleaca! Si o sa plece multi daka nu se face nimk! am propus si eu o intalnire dar din motive necunoscute lumea statea la ora aia in pijama la televizor si se freca la coite! asta e nu o sa facem nimk niciodata dak nu ne organizam ! Eu las deoparte disputele personale si trec la treaba poate poate o sa putem sa intram si noi la $tuning day cu cateva masini!
eu m-am anuntat de ceva timp ca nu mai am chef dar nu s-a inteles.. si nu te freaca grija ce fac eu in timpul liber asta sa fie clar.. nici u nici acolitzi tai...
eu m-am anuntat de ceva timp ca nu mai am chef dar nu s-a inteles.. si nu te freaca grija ce fac eu in timpul liber asta sa fie clar.. nici u nici acolitzi tai...
deci sa inteleg ca nu mai esti in club ??? Oricum nu ai facut nimk ! dar inca o data cred ca sincer fara suparare ai nevoie de alfabetul limbii romane ! ce cuvant e asta : acolitzi? Nici macar nu pot sa interpretez ce ai vrut sa zici!!! In fine ne-a facut placere la revedere!
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club]
Re: Comunicate oficiale D A C !!!!
Quote:
Originally Posted by mihai vr6
YFR_ule mai acum o saptamana urlai prin petrom ca gata u an mod oficial ati bagi an el de club si nu te mai intereseaza ia aduti aminte asa ca nu ai nici un drept sa spui asta despre minek
si daca vrei sa sti baietzi stiau ca eu plec la MR.........
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club]
Re: Comunicate oficiale D A C !!!!
-Nu ma arde fratilor nimic pe mine.....dar e un dumnezeu sus pt unii.........acum asta e eu am trecut peste "palmele" date de prieteni....a venit si randul lor.
-Fara suparare am primit linkul cu discutia de mai sus...altfel eu nu am ce citi aici , nsl-ul e sus rau si asta vedem peste cateva zile......va salut si numai bine baieti!
-Nu ma arde fratilor nimic pe mine.....dar e un dumnezeu sus pt unii.........acum asta e eu am trecut peste "palmele" date de prieteni....a venit si randul lor.
-Fara suparare am primit linkul cu discutia de mai sus...altfel eu nu am ce citi aici , nsl-ul e sus rau si asta vedem peste cateva zile......va salut si numai bine baieti!
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club]
Re: Comunicate oficiale D A C !!!!
-Pustiu devi obraznic..........lasa tastatura ca nu are muschi.
-Apropo....scahimba-ti semnatura, pt ca motoreta pe care o ai in imagine este pe numele meu inca.....asa ca misca-te repede.