Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi > Dark Angels

Reply
 
Thread Tools
Old 21-03-07, 12:45   #16
mihai vr6

Stage 2
 
mihai vr6's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 62
Member of:
[Dark Angels]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

YFR_ule mai acum o saptamana urlai prin petrom ca gata u an mod oficial ati bagi an el de club si nu te mai intereseaza ia aduti aminte asa ca nu ai nici un drept sa spui asta despre minek
si daca vrei sa sti baietzi stiau ca eu plec la MR.........
__________________
mihai vr6 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 14:41   #17
balann_jointt

Stage 5
 
balann_jointt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,178
Member of:
[VW]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

eu stiam ca VR6-le pleaca la MR ! de ce mai intrebati care este motivul? il stiti clar : Oficial nu s-a facut nimk in club ! Asta este motivul pt care lumea pleaca! Si o sa plece multi daka nu se face nimk! am propus si eu o intalnire dar din motive necunoscute lumea statea la ora aia in pijama la televizor si se freca la coite! asta e nu o sa facem nimk niciodata dak nu ne organizam ! Eu las deoparte disputele personale si trec la treaba poate poate o sa putem sa intram si noi la $tuning day cu cateva masini!
__________________
golf GTi KR ---- golf VR6 ----
balann_jointt is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 15:23   #18
DYEGO

Stage 3
 
DYEGO's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 82
Exclamation Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

eu m-am anuntat de ceva timp ca nu mai am chef dar nu s-a inteles.. si nu te freaca grija ce fac eu in timpul liber asta sa fie clar.. nici u nici acolitzi tai...
DYEGO is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 16:52   #19
balann_jointt

Stage 5
 
balann_jointt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,178
Member of:
[VW]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

Quote:
Originally Posted by DYEGO View Post
eu m-am anuntat de ceva timp ca nu mai am chef dar nu s-a inteles.. si nu te freaca grija ce fac eu in timpul liber asta sa fie clar.. nici u nici acolitzi tai...
deci sa inteleg ca nu mai esti in club ??? Oricum nu ai facut nimk ! dar inca o data cred ca sincer fara suparare ai nevoie de alfabetul limbii romane ! ce cuvant e asta : acolitzi? Nici macar nu pot sa interpretez ce ai vrut sa zici!!! In fine ne-a facut placere la revedere!
balann_jointt is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 01:07   #20
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

Quote:
Originally Posted by mihai vr6 View Post
YFR_ule mai acum o saptamana urlai prin petrom ca gata u an mod oficial ati bagi an el de club si nu te mai intereseaza ia aduti aminte asa ca nu ai nici un drept sa spui asta despre minek
si daca vrei sa sti baietzi stiau ca eu plec la MR.........
-Ce tare...........no comment.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 12:18   #21
mihai vr6

Stage 2
 
mihai vr6's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 62
Member of:
[Dark Angels]
Talking Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

uite cine vb ha ha ha
mihai vr6 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 18:54   #22
dominik_alx

Stage 2
 
dominik_alx's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 46
Thumbs down tare rau

Foarte tare NSl-ule!!hai sa ne vedem de ce ne arde pe noi nu pe altii!!ar fi mai bine!! nu crezi?
dominik_alx is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 19:04   #23
balann_jointt

Stage 5
 
balann_jointt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,178
Member of:
[VW]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

nare ma nimk daca ii se pare omului amuzant ce e rau in asta ???
balann_jointt is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 20:52   #24
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

-Nu ma arde fratilor nimic pe mine.....dar e un dumnezeu sus pt unii.........acum asta e eu am trecut peste "palmele" date de prieteni....a venit si randul lor.
-Fara suparare am primit linkul cu discutia de mai sus...altfel eu nu am ce citi aici , nsl-ul e sus rau si asta vedem peste cateva zile......va salut si numai bine baieti!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 21:08   #25
dominik_alx

Stage 2
 
dominik_alx's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 46
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

-Eh Dumnezeu e pentru toata lumea!!Si chiar sunt curios sa va vad peste cateva zile!!Palme nu a luat si nu ia nimeni!!Asa ca bafta si tie!!
dominik_alx is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 21:10   #26
dominik_alx

Stage 2
 
dominik_alx's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 46
Wink Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

Quote:
Originally Posted by NSL_Florica View Post
-Nu ma arde fratilor nimic pe mine.....dar e un dumnezeu sus pt unii.........acum asta e eu am trecut peste "palmele" date de prieteni....a venit si randul lor.
-Fara suparare am primit linkul cu discutia de mai sus...altfel eu nu am ce citi aici , nsl-ul e sus rau si asta vedem peste cateva zile......va salut si numai bine baieti!
NO OFENSSE!!OK?
dominik_alx is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 00:24   #27
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

-Pustiu devi obraznic..........lasa tastatura ca nu are muschi.
-Apropo....scahimba-ti semnatura, pt ca motoreta pe care o ai in imagine este pe numele meu inca.....asa ca misca-te repede.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 00:39   #28
balann_jointt

Stage 5
 
balann_jointt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,178
Member of:
[VW]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

hai Florica ca si tu esti rautacios!!!! ))))) no ofence
balann_jointt is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 00:44   #29
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

-Nu vezi ca o cauta aiurea....mai are si 18 ani....si o luna pe forum asta.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 02:24   #30
mihai vr6

Stage 2
 
mihai vr6's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 62
Member of:
[Dark Angels]
Default Re: Comunicate oficiale D A C !!!!

asta este cand te pui la mintea copiilor ..............
mihai vr6 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -