Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 17-10-09, 08:54   #826
CT-XX-CDA

Stage 3
 
CT-XX-CDA's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 91
Member of:
[Black Widow Club]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Quote:
Originally Posted by S.M.F. View Post
tu repede bataie bataie :P
Mocule ... te vede dumnezeu ...........
Astept si eu un raspuns!
CT-XX-CDA is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 10:50   #827
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Quote:
Originally Posted by b31rmy View Post
S-a mai infiintat un club in Constanta cam prin luna octombrie 2008.Este vorba despre Fanatik Motorsport filiala pe Constanta.Pentru intrebari/doleante etc. va raspund cu cea mai mare placere
Ma uitam pe aici .. i mi-a sarit ceva in ochi.. Cand ai pus postu asta ai spus de fanatik aveai semnatura de la inferno .. si cred ca esti din alt club)))) Numai inteleg nimik
__________________
Skoda Octavia 1.9 TDI
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 11:40   #828
wu_vladutz
Fanatik MotorSport Member


Stage 5
 
wu_vladutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 663
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[VW]
[4Tuning International]
[Competitor CNCA]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

In perioada in care a postat, facea partea din Fanatik MS, dar in momentul in care a iesit din club si a infiintat filiala Inferno Contanta, automat a schimbat si semnatura de pe forum ( deci, toate posturile lui au semnatura actula, inclusiv cele vechi )

Numai bine
__________________
VW Polo 6N 1.6 - 75cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 90cp--->131cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 101cp--->140cp
VW Golf V 1.9 TDI - 105cp--->???cp


My Photos --- https://forum.4tuning.ro/album.php?u=37215

Instalatii Xenon, LED-uri SMD, folie faruri/stopuri, Polish faruri/stopuri, Alarme auto, Senzori de parcare, Faruri daylight Dectane, Stopuri pe LED Dectane, Angeleyes, LED-marker BMW, Chiptuning, Anulare filtru de particule ! http://bhp-tuning.ro
wu_vladutz is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 11:48   #829
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Infiintzate sunt cluburile independente noi ... nu la degetul celor din Bucuresti cum au facut 90% din cluburile din CT ... ca practic nu el a infiintat , doar s-a rugat de baietii de la buc sa fie el "el prezidente" de filiala , ca sunt sigur ca nimeni nu l-a cautat pt faima lui si cunostintele in domeniu ...
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 15:31   #830
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Thumbs down Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Infiintzate sunt cluburile independente noi ... nu la degetul celor din Bucuresti cum au facut 90% din cluburile din CT ... ca practic nu el a infiintat , doar s-a rugat de baietii de la buc sa fie el "el prezidente" de filiala , ca sunt sigur ca nimeni nu l-a cautat pt faima lui si cunostintele in domeniu ...
Punct Ochit Punct Lovit
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 18:27   #831
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Sa nu cumva sa te gasesca cineva spanzurat ma yzf-ule ca vad ca tu tot continui sa te ataci rau de tot.Cred ca nu dormi tu noaptea bine cu gandul la faptul ca eu m-am rugat sau nu de cei de la bucuresti.E nasol tare de tot sa nu stii defapt ce se intampla si doar sa-ti dai cu presupusu.
Fericire maxima si sa ma mai ataci inca 10 ani de acum incolo ca dorm foarte bine noaptea cand te stiu agitat asa.
__________________
b31rmy is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 23:20   #832
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Ba copil nascut dintr-o data smecher. Fi mai atent la ce am scris mai sus ca am scris bine , si nu mor eu pt inca un "wanna be" de filiala , caci repet , sigur nu ai fost cautat pt experienta ta in domeniu , sau e nevoie sa te dovedesc si pe tine cum i-am dovedit pe altii cand a fost cazul?(legat de inceput de filiale ma refer ca cine stie ce intelegi ) poate nu iti dai seama ca avem relatii mai bune cu inferno buc decat ai tu ca membru lor.
Sau te ataci pt simplul fapt ca am spus un adevar ca nu cred ca ai fost cautat tu special pt a conduce acel club
Asa ca poti sta calm si legat de afirmatiile cu spanzuratu vezi poate iti rad zambetu ala de pe buze ca nu avem nici aceiasi varsta si eu nu sunt o persoana asa usor de intimidat , sa nu crezi ca imi tremura ceva din corp la copii eroici ca tine , caci pe cat de mare esti iti garantez ca nu vei ajunge vreodata sa imi faci tu mie ceva. Ma bucur ca vei intelege acest mesaj
P.S. Ti-as recomanda si eu acelasi lucru sa te spanzuri de lustra daca nu as fi sigur ca vei darma blocu fäcând asta ( ca tot iti arde de glume de genu )

Last edited by YZF-PWR; 18-10-09 at 23:53.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 23:34   #833
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Stret Fight ))) Fight )) Ptr Popcorn punga mare/mica suc mare/mic/mediu nu ezitati sa apelati )

https://www.youtube.com/watch?v=qmGvw...eature=related
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 23:42   #834
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
Stret Fight ))) Fight )) Ptr Popcorn punga mare/mica suc mare/mic/mediu nu ezitati sa apelati )

https://www.youtube.com/watch?v=qmGvw...eature=related
hai ca esti fenomenal hahaha nu esti normal
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 23:58   #835
DaddY'

Stage 1
 
DaddY''s Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 22
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

ce pot sa spun ... respect YZF'ul ... si totodata il sustin in tot ceea ce spune si ce face ... si nu vb doar de el ... tot ce tine de X team ... apropo ... Faptele Vorbesc domnu lider de club al '' nu ma dau ca stramb jantele '' ...
DaddY' is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 09:08   #836
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Nu ma baiatule , m-am pus in genunchi si le-am zis ca te cunosc pe tine si deaia am deschis filiala.Referitor la ceea ce ai zis tu nu pot sa-ti fac eu nimic,te agiti ca un pepsi ca eu nu te-am amenintat pe tine ca iti fac ceva,eu ma distrez cand vad ca te ataci rau de tot.
Iti multumesc ca datorita tie am deschis filiala la Constanta ca daca nu stiam pe cineva care sta 23/24 ore pe forum nu puteam sa o deschid.
Bafta
b31rmy is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 09:27   #837
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Nasol daca te-ai pus in genunchi....
Ce sa faci domnule , tehnologia asta nu a avansat pt toti , wireless asta face minuni , moderatorii cam stau des pe net ca sa elimine "negrii" de pe forum , problem?
Singuru care vad ca se oftica aici si baga inventii esti tu , o dai in misto-uri ca sa deviezi de la adevar . Da te amuzi rau nu ? pacat ca prietenii tai imi spun ca ai niste draci pe mine de m-ai strange de gat ... man , distreaza-te in continuare poate iti pocneste vreo vena.

Last edited by YZF-PWR; 19-10-09 at 09:31.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 10:27   #838
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Eu am draci pe tine ? Sincer mi se rupe de tot ceea ce ai inceput tu impotriva mea,crezi ca asta ma impiedica sa fac ceva ?
Sau te crezi probabil mult prea important ca sa ma atac eu din cauza ta ? Stai linistit,oricum tot ceea ce faci tu acum ai facut si cu restu cluburilor cand s-au deschis la inceput si ca sa enumar asa fanatik,black widow,hin.Mereu ai avut ceva de comentat si mereu m-ai distrat prin felul tau de gandire.
Daca ma atacam asa tare nu iti mai raspundeam peste tot pe forum,dar tu pur si simplu MA DISTREZI!

Last edited by YZF-PWR; 19-10-09 at 11:12.
b31rmy is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 10:39   #839
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Te amuza? ba prietene ia asculta tu mai bine aici , la faza cu fanatik era vba de faza cu hellman la care tocmai tu mi-ai dat dreptate din cate imi aduc aminte pe forum odata , 2 la mana dupa ce voi ati dezertat de acolo cu tot cu hellman ghici cine m-a sunat din fanatik sa-si ceara scuze si sa zica ca am avut dreptate .. fanatik B
Cu black widow ? esti un pic ametit vad ca esti mai interesat de viata mea decat de a ta . eu cu black widow nu sunt certat my friend si in nici un caz nu am avut discutiile care le-am avut cu alte cluburi.
Stii ceva , la ce imi bat capu cu un terminat ca tine , ia gata orice discutie ca ma iei cu gandire de 12 ani , ba copilu vezi ca s-ar putea sa schimb foaia cu tine si sa se faca noapte in viata ta in plina zi , atacand persoanele nepotrivite .
Cine esti tu ma baiatule , dute ma cu jantele tale fricos mai esti ma baiatule , numa sa dai din gura stii ma , ATAT ca multi altii
Ai facut ceva ma de meriti ascultat pe aici ma? io cred ca tu ai ceva cu papusile , sa nu cumva sa le zgarii ca jantele , ce sa zic am ajuns sa ma cert cu unu care are impresia ca lumea a lui prin vorbe , baaaaaaaaaaa esti un necunoscut ma , un nimeni in cta , un burtos cu o skoda rosie , ai grija ce vbesti de acum in colo ca schimbam foaia unii cu tine.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 10:50   #840
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Klanurile ( TEAM-urile ) din Constantza

Stii care e faza ma amatorule , tu esti singuru suferind de aici , vrei sa stie lumea de ce ati fost dati afara si unii plecati din fanatik ?

Aia au fost baieti destepti din fanatik si v-au pus fata in fata cu intrebarea "bai baieti din momentu asta nu mai sunteti presedinte , vice , casier si etc , daca vreti sa ramaneti puteti sa ramaneti ca membrii simplii"
Raspunsul vostru de suferintzi ca vai cum sa nu fim noi aia mai mari a fost " NU VREM"
Iar ei v-au spus simplu si la obiect , bun atunci considerati-va da-ti afara , care mai vrea sa plece? bun


CU asta am incheiat si imi dau seama de caracterul tau de a suferi sa fie la conducerea acestui nou club.
Mereu vei fi ce esti acum in lumea asta , un vorbitor. Salut
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -