Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

View Poll Results: Doriti o intalnire 4tuning Constanta:
La fiecare 2 saptamani? 128 50.59%
La 1 luna? 125 49.41%
Voters: 253. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 21-05-07, 10:37   #1336
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by dan_m3 View Post
scuze, la weekendul urmator, o intilnire, o bere, ceva ???


poate...sa vedem cum e vremea
peter is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 11:16   #1337
dan_m3

Stage 5
 
dan_m3's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 744
Red face Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

un mesaj ceva, dc se poate va rog,...

Click image for larger version

Name:	DSCF3035W.jpg
Views:	55
Size:	78.1 KB
ID:	273086

dan_m3 is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 12:34   #1338
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

dar ce inseamna acum "o intalnire" ? covoare de coji de seminte pe jos ? sticle cat mai mari de suc goale aruncate peste tot ?aici se aprinde discutia daca se tot insista pe chestia asta,e bine sa trecem peste si sa ne vedem de treaba
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 14:35   #1339
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Gabby daca nu vrei nu trebe sa vi. Putem sa ne intalnim si fara tine. Intalnire poti face sa vorbesti ce a mai facut unu ce a mai facut altu. Ce noutati s-au mai auzit in domeniu sau pur si simplu cine cu cine e sau eu stiu ce alte aberatii. Ce trebe sa faci chestii ilegale ca sa fie intalnire? De unde conceptia asta?
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 15:47   #1340
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Gabby daca nu vrei nu trebe sa vi. Putem sa ne intalnim si fara tine. Intalnire poti face sa vorbesti ce a mai facut unu ce a mai facut altu. Ce noutati s-au mai auzit in domeniu sau pur si simplu cine cu cine e sau eu stiu ce alte aberatii. Ce trebe sa faci chestii ilegale ca sa fie intalnire? De unde conceptia asta?
nu ii sari asa in cap ca nu e vb de asta ..
la fel putem sa facem intalniri si cu copii de clasa a 8`a ...care au aceleasi glume in ei cum au astia care vin la "intalniri"
de ex ..stateam in parcare ..si brusc ii ia nu stiu cine capacele lu tipu cu loganul rosu ...vai ce gluma tare ..hai sa radem !
sau alti 2 care zbiara de zor din caroseria unui papuc ...

cu astea fiind zise ..cine sa mai vina la asa "intalniri" ...mai auzeam si pretentii ca "de ce nu vin si astia mari cu noi la intalniri ?" ..pai ..pt ce ?!
__________________



LKS is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 19:10   #1341
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Faza cu Liviu nu a fost singura data pentru ca si el i lea luat lu altu mai demult si de atunci ne furam capacele unu altuia. Ma rog tu nu sti ca nu ai fost prezent atunci poate. Cred ca de acu incolo va intalniti voi. Eu nu mai vin...
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 19:22   #1342
Doctorul

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 311
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

parerile sunt impartite acum( eu ziceam ca daca e o intanlire a membrilor...VIN CEI CARE SUNT PE FORUM ... si NE STRANGEM TOTII la un loc si vorbim ...eventual despre masini...nu pe grupuri...si fara sa tipati ) asa poate o sa vina si ceilalti...
__________________
Doctorul is offline   Reply With Quote
Old 21-05-07, 21:39   #1343
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Gabby daca nu vrei nu trebe sa vi. Putem sa ne intalnim si fara tine. Intalnire poti face sa vorbesti ce a mai facut unu ce a mai facut altu. Ce noutati s-au mai auzit in domeniu sau pur si simplu cine cu cine e sau eu stiu ce alte aberatii. Ce trebe sa faci chestii ilegale ca sa fie intalnire? De unde conceptia asta?
sincer acum apv-ule....nu teai saturat ca in fiecare zi sa faci acelashi lucru ..adica sa te intalneshti ..cu unu cu altu..in port sau la sala..shi sa stai de vb....?...de ce sa ami afcem intalniri atunci?....ca sa ne strangem 15 mashini shi sa stam la fel de vorba pe bisericutze??? atunci puteam sa ne intalnim shi in parc undeva...la 2 3 ziua .....shi mai rau e ca vin shi totzi tzaranii....care intr-un fel sau altul ne mai fac shi de ras.....injura in gura mare..nau nici un stress..shi ami sunt shi paraleli cu lumea auto....nu dau nume ca nici macar nu shtiu cum ii cheama.

Last edited by leonard; 21-05-07 at 21:42.
leonard is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 01:34   #1344
Doctorul

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 311
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
sincer acum apv-ule....nu teai saturat ca in fiecare zi sa faci acelashi lucru ..adica sa te intalneshti ..cu unu cu altu..in port sau la sala..shi sa stai de vb....?...de ce sa ami afcem intalniri atunci?....ca sa ne strangem 15 mashini shi sa stam la fel de vorba pe bisericutze??? atunci puteam sa ne intalnim shi in parc undeva...la 2 3 ziua .....shi mai rau e ca vin shi totzi tzaranii....care intr-un fel sau altul ne mai fac shi de ras.....injura in gura mare..nau nici un stress..shi ami sunt shi paraleli cu lumea auto....nu dau nume ca nici macar nu shtiu cum ii cheama.
vada ca nu intelegi care e diferenta dintre o ilegala si o intanlire....daca vrei ilegale organizeza tu....daca faci cine se da??
Doctorul is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 09:21   #1345
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Ok leo hai facem cum vrei tu. Sa vedem te dai? Aaaa am uitat nu ai permis atunci de ce oare vorbesti de chestii ilegale daca nu te dai. Sau vi cu baieti care se dau? Ok de ce nu s-au dat ultima oara? De ce nu au spus ei bai hai sa mergem sa ne dam? De ce se asteapta de la altii sa faca chestii dastea? Cine vrea sa faca ceva sa anunte si sigur nu o sa zica lumea ca nu facem, dar sa ii vad pe aia care sa vina sa zica hai sa facem aia, ca pana acum toti vin dar nu zic nimic. Nu sunteti multumiti de intalnire? De ce nu faci tu ceva care sa iti convina? Momentan cred ca in Constanta este destul de activa comunitatea dar este pe partea pe care multi nu o cunosc si e mai bine sa ramana asa.
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 11:10   #1346
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

eu cred ca sunt foarte bune intalniriile astea pe la sala/port sau mai stiu eu unde...mai vb si noi...dar deja devine cam plictisitor..sau macar sa nu mai 5 drumuri aiurea...

ori ar trebui sa vina mai multa lume din cta...care fac parte din 4t cta...eu nu pot sa cred ca APV LYV GAD CDA si alt cateva dacii sunt tot forumu de pe cta..
__________________
Consiliere achizitie auto
peter is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 12:00   #1347
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Ok leo hai facem cum vrei tu. Sa vedem te dai? Aaaa am uitat nu ai permis atunci de ce oare vorbesti de chestii ilegale daca nu te dai. Sau vi cu baieti care se dau? Ok de ce nu s-au dat ultima oara? De ce nu au spus ei bai hai sa mergem sa ne dam? De ce se asteapta de la altii sa faca chestii dastea? Cine vrea sa faca ceva sa anunte si sigur nu o sa zica lumea ca nu facem, dar sa ii vad pe aia care sa vina sa zica hai sa facem aia, ca pana acum toti vin dar nu zic nimic. Nu sunteti multumiti de intalnire? De ce nu faci tu ceva care sa iti convina? Momentan cred ca in Constanta este destul de activa comunitatea dar este pe partea pe care multi nu o cunosc si e mai bine sa ramana asa.
drace saptamana asta vin si eu in constanta,daca e ceva dai un semn si pe la mne ca nu v-am vazut demult simpaticilor ))
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 17:07   #1348
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Peter sunt perfect deacord mergem si in alta parte dar iti aduci aminte odata cand le-am zis sa mergem in eforie la plimbare? Niciunu nu a vrut.. Ok am zis sa mergem in Bulgaria care a vrut? Niciunu, ok am inteles ca era departe, dar nu vezi ca nu am bani de benzina sau pur si simplu nu vor??? O singura data am mers calumea atunci in Navodari si in rest nimic. Crezi ca nu vreau sa mergem mai mult nu doar aceleasi drumuri ca defiecare data?
Alex te asteptam. Vb p mess
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 19:20   #1349
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

stai linishtit apv-ule ca io cand o sa am carnet...o sa ma dau...acum recunosc..nam ce sa fac ....dar e o mare diferentza intre cei care au posibilitatea sa se dea dar nu o fac shi cei care nu au cum.....in fine nu intru in amanunte ca vad ca nu intelegeti nici tu nici doctoru care numai pe forumuri e asha tupeist..dar daca stai fata in fata de vb cu el....nu vorbeshte nici sa-l tai......aaaa shi da...pot sa zic ca am 1 2 baieti care se dau ...si se dadeau si in seara aia daca aveau cu cine....dar deh.....shi in al doilea rand eu n-am spus ca nu vreau sa facem intalniri 4tuning...shi doar ATAT ....fara chestii ilegale etc...dar macar sa facem intalniri ina devaratul sens al cuvantului....(vezi alte orase) ..unde vin aproape totzi membrii forumului.....mai schimbi o imresie ceva...shi cu cei cu care nu te intalneshti in fiecare sambata in port.....in fine...mai bine continuam pe mess daca mai e ceva de discutat ca sa nu mai umplem forumul cu toate prostiile astea!
leonard is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 22:10   #1350
Doctorul

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 311
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
stai linishtit apv-ule ca io cand o sa am carnet...o sa ma dau...acum recunosc..nam ce sa fac ....dar e o mare diferentza intre cei care au posibilitatea sa se dea dar nu o fac shi cei care nu au cum.....in fine nu intru in amanunte ca vad ca nu intelegeti nici tu nici doctoru care numai pe forumuri e asha tupeist..dar daca stai fata in fata de vb cu el....nu vorbeshte nici sa-l tai......aaaa shi da...pot sa zic ca am 1 2 baieti care se dau ...si se dadeau si in seara aia daca aveau cu cine....dar deh.....shi in al doilea rand eu n-am spus ca nu vreau sa facem intalniri 4tuning...shi doar ATAT ....fara chestii ilegale etc...dar macar sa facem intalniri ina devaratul sens al cuvantului....(vezi alte orase) ..unde vin aproape totzi membrii forumului.....mai schimbi o imresie ceva...shi cu cei cu care nu te intalneshti in fiecare sambata in port.....in fine...mai bine continuam pe mess daca mai e ceva de discutat ca sa nu mai umplem forumul cu toate prostiile astea!

daca vrei sa vb te astept sa vorbim fata in fata....dar nu prea am ce vorbi cu tine...cand aud ca dacia aia e turbo sau cum batew turbina...care de fapt nu e turbina...daca nu sti nu mai vorbi...daca nu am ce zice TAC....dar macar ma prezint la intanlire...u ce zici? haiteti sa mergem undeva si cam atat...sau e beton si arata bine...cam atat...cne m-a intrebat ceva si nu i-am raspuns???

Last edited by Doctorul; 22-05-07 at 22:14.
Doctorul is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -