Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

View Poll Results: Doriti o intalnire 4tuning Constanta:
La fiecare 2 saptamani? 128 50.59%
La 1 luna? 125 49.41%
Voters: 253. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 22-05-07, 22:23   #1351
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

parerea mea..e sa vina mai multa lume...anonymous de ce nu vine ? x-team mai vin cativa(LYV,APV,ZLA,YZf..etc..)
peter is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 22:26   #1352
BuGyy

Stage 3
 
BuGyy's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 117
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

pai sti de ce nu vin pt ca vin multi care nu au ce cauta la astfel de adunari aud de la unu si de la altu si hai sa venim si noi sau sa aducem cat mai mult lume .. e o prostie chestia asta ... !
BuGyy is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 22:31   #1353
Doctorul

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 311
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

de aia am spus numai membri forumului....fara suparare acum
Doctorul is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 22:35   #1354
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Eu tot voi venii la intalniri ptr ca oricum si fara cei "cunoscuti " si cu ei la felsunt intalnirile.adunarea mare cu drumul din toamna a fost si va ramane cea mai tare din generatia "juniorilor,daca suntem sinceri ei au fost organizatorii atunci.am intalnit oameni cu seria 7 sau cls care nu se umflau atat si nu purtau atata mandrie in ei .Fiecare cu treaba lui dar fiecare se stie in mintea lui de cat poate si poate de aici pleaga orgoliul.Astept urmatoarea intalnire de ...."bisericute"
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 22:44   #1355
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

parerea mea e ca a fost caterinca shi intalnirea asta shi da sa stat oarecum shi pe bisericutze ca de asta e... dar la sfarshit la aqua a fost mai mihsto. Eu vinerea trecuta am tot zis sa merem sa ne plimbam prin orash dar toti sau facut ca nu ma aud shi eu de felu meu nu prea ma bag cu japca.Shi da shtiu ca nu ma dau shi ca nu fac nimic shi ca doar ma plimb dar momentan nu mi permite buzunaru sa mai rup mashina... shi daca cineva are ceva sami zica sami zica in fata nu pe la spate... Oricum mie mi-sa parut de multe ori ca nus bine venit mai ales la intalniri ad-hoc adica vedeam in X loc Ymashini shi ma duceam shi eu shi vedeam cas tratat cu spatele asha ca eu ma dau la fund momentant...
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 22:54   #1356
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by LKS View Post
nu ii sari asa in cap ca nu e vb de asta ..
la fel putem sa facem intalniri si cu copii de clasa a 8`a ...care au aceleasi glume in ei cum au astia care vin la "intalniri"
de ex ..stateam in parcare ..si brusc ii ia nu stiu cine capacele lu tipu cu loganul rosu ...vai ce gluma tare ..hai sa radem !
sau alti 2 care zbiara de zor din caroseria unui papuc ...

cu astea fiind zise ..cine sa mai vina la asa "intalniri" ...mai auzeam si pretentii ca "de ce nu vin si astia mari cu noi la intalniri ?" ..pai ..pt ce ?!
auzi ma da ashtia mari nu fac dastea cand se intalnesc ei prin locurile ``secrete``? ultima oara cand iam zarit urcau 5salbuti ca ai mine intro skoda shi topaiau in ea... deci e vorba de fun. Man daca tu nu teai amuzat la faza cu LIV pui mei sunt mici glumite shi aia care erau in papuc nush cine e adus dar oricum mult nu neau deranjat... dar dece nu zicem de aia de la tabacarie aia vreo6-8rockeri ce dracu erau aia cu cine veniserea. Deci toti o dam pe o parte o dam pe alta. Shi lume a venit dar au fost vreo 10 mashini jos nu sus unde eram noi. Deci iar revenim la conceptu de bisericutze...

Deci voi vreti nu mai partea care tine de ilegal sa vedeti mashini rupte cutii rupte etc... daca apvu ar fi zis ba ia mai faceti shi voi ma un drift un burn sau hellman sau zzzu da nash fi comentat nimic... eu unu nu cer cea ce nu pot oferi...

Last edited by sonykel; 22-05-07 at 22:57.
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 23:05   #1357
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by sonykel View Post
auzi ma da ashtia mari nu fac dastea cand se intalnesc ei prin locurile ``secrete``? ultima oara cand iam zarit urcau 5salbuti ca ai mine intro skoda shi topaiau in ea... deci e vorba de fun. Man daca tu nu teai amuzat la faza cu LIV pui mei sunt mici glumite shi aia care erau in papuc nush cine e adus dar oricum mult nu neau deranjat... dar dece nu zicem de aia de la tabacarie aia vreo6-8rockeri ce dracu erau aia cu cine veniserea. Deci toti o dam pe o parte o dam pe alta. Shi lume a venit dar au fost vreo 10 mashini jos nu sus unde eram noi. Deci iar revenim la conceptu de bisericutze...

Deci voi vreti nu mai partea care tine de ilegal sa vedeti mashini rupte cutii rupte etc... daca apvu ar fi zis ba ia mai faceti shi voi ma un drift un burn sau hellman sau zzzu da nash fi comentat nimic... eu unu nu cer cea ce nu pot oferi...
nu am zis ca numai ilegale ..doar ca vroiam sa se mai schimbe putin atitudinea unora
care vrea sa isi rupa masina la burn`uri ..si frane de mana (ca alea nu`s drifturi) ..n`are decat ..ca doar n`o face pe banii mei...n`o face pentru mine....si nu plang eu daca pleaca de acolo cu autobuzul
__________________



LKS is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 23:11   #1358
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Deci acum eu pun gaz pe foc shi poate ma contrazic... Eu vinerea asta o sa fiu in acelashi loc(ca ultima oara) cam pe la 10 cu acelashi scop... Sa ma relaxez sa mai rad sa mai glumesc sa ma plimb cu mashina mai stam la un suc la o tigara etc... Cine vine bine cine nu nu... Pot sa ma plimb shi singur dar era mai bine sa fim in gashka sa ne jucam cu mashinile prin trafic...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 01:34   #1359
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Cool Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

mi se pare o prostie chestia pt care va agitati , am citit ultimele 2 pagini cu posturi si sunt cam aiurea , inclusiv fazele ca de ce nu vin aia vechi etc cu voi , nu e chiar asa ca nu vin pt k nu s`ar simti bine sau ca s`ar face de *** cu voi , doar k nici voi nu ati stat pe langa ei ca sa va cunoasca si sa va integrati asa cum si eu la randu meu am facut la inceput. credeti ca eu sau altii am ajuns unde suntem prin metode speciale ? nop acelasi *** la toti , nu ne este rusine cu nimeni , fiecare are glumele lui chiar dak nu sunt bine venite de altii , cea mai buna faza aici ar fi : NU-TI PLACE GLUMA?! intorci capu atunci dak nu esti interesat.
Nu vreau sa vbesc in numele altor cluburi dar cel putin din x team va garantez k nu e unu care sa stea numai de impresii sa zica k se face de *** cu unu care are o gluma mai mult sau mai putin proasta.
Plus chestii de genu ca unii stau tot timpu si se uita , lasa`i domne` sa se uite , poate au ce sa admire nu ? ca vad pe unu pe altu aici nu dau nume , ca zice k vin toti si stau la seminte si multe altele .... lasa k nici persoanele respective care`i critica pe altii nu fac altceva decat sa bea suc in loc sa sparga seminte , k vad k multi aici zic k se dau dar eu unu nu i`am vz vreodata
Sunt intalniri care fiecare le face , sincer as avea o ideie pt voi mai ales JUNIORII si membrii 4tuning , sa se propuna 2 oameni unu din juniori unu din membru 4 tuning care NU este junior sa fie alesi ca 2 persoane care atunci cand este necesar sa colaboreze pt o astfel de intalnire .... dar aici mai intervin si personajele negative care daca vad k intalnirea nu a iesit dupa pretentiile lor ii vor ataca pe cei 2 alesi ...
si sincer , m`ar durea exact unde nu rasare soarele , dak sunt 2 personaje de genu eu zic sa incercati si metoda asta , 2 care sa intre f des p forum si care sa vrea sa aiba responsabilitatea pe constanta sa gandesca cand si cum sa fie intalnirea , chiar dak pur si simplu oamenii vin pt o vorba , k nu e crima sa stai sa vbesti cu un amic , nu esti obligat sa te intalnesti si sa fi rival tot timpu cu unu paralel langa tine , mai stai si de vba cu rivalu.
Concluzia , intalniti`va fratilor si nu ascultati criticile altora ... ca exemplu stiti multi faza cu SET`u cand a criticat pana cand a trebuit sa`i bage altii in cap k dak nu`i place " faci pasi si capu jos"
Numa bine baieti k am obosit la cat am scris
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 01:57   #1360
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Pe mine unu greu o sa ma mai prindetzi pe la intalnirile voastre. 1 pentru ca suntetzi multzi dintre voi inconstientzi la volan dovada ce sa intamplat la intrunirea de la aqua de acum ceva timp 2. si pentru ce debitatzi cu semintze si cu raca unu fatza de celalalt si toate cacaturile si certurile dintre voi ca suntetzi mai breji uni ca ceilaltzi
__________________
TheBig_X is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 02:00   #1361
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

corect , uitasem si de acei EROI care se pocnesc pe strazi ca niste inconstientzi , pt simplu fapt k au impresia k au experienta dak au depasit o saptamana de carnet , cu semintele plm , nu zic nimic sa le sparga din partea mea , doar k ii vad si pe alti "semintzari" cum comenteaza la alti "semintari" , cred k e lupta intre nutline si seminte alina
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 02:08   #1362
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Eu zic sa ne mai lase in pace si sa se apuce de sporturi cu semintze ca inafara de catziva juniori uni chiar nu au nici cea mai mica treaba cu aceasta comunitate dasta nici cei mari nu vin la intrunirile lor pentru ca debiteaza numai cacaturi si nu mai certuri intre ei , sa ii mai lasam sa se coaca, dar ori cum nu scapam de sindromul juniori ca vin altzi din urma care o sa se dea si ei mari raceri la un moment dat.
TheBig_X is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 02:15   #1363
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

copilasi v-atzi ingitzit parerile
TheBig_X is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 10:12   #1364
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Voi poate nu ati inteles ceva (juniorii)....noi nu avem nevoie de organizarea unui eveniment special pt a ne intalni....noi ne intalnim oricum in fiecare zi.....iar partea cu semintele... ...toti am scuipat pe jos niste coji la un moment dat....
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 10:53   #1365
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta

Quote:
Originally Posted by CT-81-ERY View Post
Voi poate nu ati inteles ceva (juniorii)....noi nu avem nevoie de organizarea unui eveniment special pt a ne intalni....noi ne intalnim oricum in fiecare zi.....iar partea cu semintele... ...toti am scuipat pe jos niste coji la un moment dat....
asta e ...multi dintre "cei mari" au uitat ca au fost mici si "prosti" ..
altii au crescut "mari" si degeaba
LKS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -