Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 09-03-06, 19:08   #1336
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by cocosulx
Masinile de Discoveri alea facute din fiare vechi sunt mai performante ca ale voastre....hahhaha
LAKE AI GRIJA CA LUMEA A PUS OCHII PE TINE LASA DRAQ 4tuning`u ca nu e de tine
GRIGO is offline   Reply With Quote
Old 09-03-06, 19:13   #1337
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Thumbs down re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Acum nu pot sta sa citesc paginile care s-au scris de cand maginificul cocos s-a bagat in discutie, asa ca inchid topicul pana la noapte cand voi citi linistit si voi trece la sters.

Tin sa fac acum cateva precizari, in speranta ca mister Rooster (a se citi "cocoselx") va citi si poate (sau poate nu) ii va veni mintea la cap (care cap... e treaba lui). In primul rand, invata sa scrii mestere, ca esti repetent la capitolul asta. Si cand spun "invata sa scrii", ma refer la limba romana, ca la limbile straine... esti prea strain. "Crisler" e vreo firma producatoare de carnati de casa ? Sau vroiai sa spui "Chrisler" ? Orice-ai fi vrut sa spui, ai spus-o cat se putea de gresit.

Daca din punctul tau de vedere, Constanta n-are masini modificate, te invit la o tura in Craiova, sau Slatina, sau Bals, sa vezi acolo bolizi frate Nu-ti poti imagina cate Dacii si Oltcituri modificate vezi, sau cate Cielo, Espero, Vectre, Astre, s.a.m.d. Da' pe la noi pe aici, pe la tara, n-am auzit inca de Impreza modificata, sau Astra ca a lu' RAZu', sau Andrei (X-Ray Eyes). Asa suntem noi, mai saraci...

Tu... esti doar un aplaudac, un no name autohton, care - din lipsa de ocupatie - vine aici, pe forum, si bate din palme, in speranta ca cineva il va observa si pe el, un pitic din multime. Si nu e vina ta, ca asa esti tu si nimeni nu te va schimba, ci vina celor ce ti-au cantat in struna. Daca ei, userii comunitatii din Constanta, ar ignora mesajele tampite scrise de cei ca tine, aceste discutii ar disparea de la sine, s-ar "sinucide".

PS: pentru ca am fost nevoit sa scriu mesaju' asta (au, mana mea ), la vara, toti cei care au postat dupa Rooster aveti de dat cate o bere (e clar, praf ma fac)
__________________
DelSol D13Z6

Last edited by Gabi; 09-03-06 at 19:28.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 10-03-06, 01:24   #1338
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Am citit pe sarite mesajele postate si... tin sa va spun ca e ora 02:10 am si eu rad in continuu... si rad tare!

cocosele: inainte sa-mi spui pe PM ca ai fost jignit, poate trebuia sa nu mai folosesti apelative de genu' "ba, bai, fraierilor, mucosi, etc.", pentru ca din cauza lor ti-ai luat-o unde nu vroiai.

Tu vii si vorbesti despre... Fiat Brava? Modificat de nu stii ce e cu el? Pe eBay? LOL! A big one! Baietel, tu ai facut vreodata comenzi pe eBay? Stii macar cum se face o astfel de comanda? Sau ce sanse ai sa-ti iei o big teapa? LOL again!

Apoi, tu vii si spui ca X, Y sau Z au greseli in exprimare, ca nu stiu sa scrie, dar tu cand spui "loat" in loc de "luat", "aicea" in loc de "aici", ce esti, in afara de un mare agramat? Fiecare face greseli, din graba sau din necunostinta, dar asta nu inseamna ca tre' sa vina un no name sa faca ore de limba romana.

Eu ti-am spus ca esti un NO NAME (am ingrosat in speranta ca ai sa citesti) pentru ca asta esti. Si-ti mai spun inca ceva: esti o pasarica (si sper sa nu ai gripa aviara) pentru ca nu ai curajul sa iesi in fata si sa spui ce-ai de spus, ci preferi sa te ascunzi dupa un lame nickname.

Daca nu stii ce se intampla prin Constanta si daca ai nesimtirea sa spui ca Astra lui Andrei (X-Ray) nu e iesita din comun, te sfatuiesc sa te duci o tura cu el, sau daca ai nesimtirea sa spui despre Subaru lui CeReS ca nu e iesit din comun, te sfatuiesc sa faci acelasi lucru.

Tot pe PM mi-ai spus ca eu sunt "administrator plenipotentiar", iar eu iti spun ca sunt doar un moderator care nu suporta prostii, idiotii, ingamfatii si lasii care se ascund dupa monitor si arunca cu ***, iar asceste personaje, enumerate anterior, nu le voi tolera, pentru ca m-am saturat de mancatori de materii fecale care se ascund ca niste paduchi si vorbesc idiotenii.

Comporta-te altfel cu userii forumului, ca nu esti cu nimic mai presus decat vreunul dintre ei, nici macar decat cei care au 15 ani, sau 17, sau 19.

Nu o sa sterg niciunul dintre mesajele scrise pana acum, ci le las sa vada toata lumea cat esti de copac si fac apel catre toti cei care le citesc sa nu-ti mai dea atentie. Daca recidivezi, o sa fii nevoit sa ne spui "pa-pa".
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 10-03-06, 13:57   #1339
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

***************

Adi: v-am rugat pe toti sa nu-i mai dati atentie. Daca nici voi nu incetati, nici el n-o va face. De fapt, sunt sigur ca nu va inceta, dar daca recidiveaza, discutam altfel - Gabi

Last edited by Gabi; 10-03-06 at 15:16.
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 10-03-06, 19:51   #1340
ANDY_62SLC

Stage 4
 
ANDY_62SLC's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 253
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

faceti loc ca a intrat VANDALU ) omu cu ordinea pe forum constanta!te pupa Andy
ANDY_62SLC is offline   Reply With Quote
Old 10-03-06, 23:05   #1341
zS3S

Stage 3
 
zS3S's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 163
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Am vazut azi in treacat pe la Tomis mall in parcare noua Civic (avea nr. provozori)si nu e deloc k in poze.Arata mult mai bine si era ''factory stock'' ,nota 10 de la mine.Super cool design-u
zS3S is offline   Reply With Quote
Old 10-03-06, 23:06   #1342
ZET-EVO
PoweredBYRacers Team Leader

Stage 4
 
ZET-EVO's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 150
Member of:
[Moderators]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Eu nu cred ca o stiu
ZET-EVO is offline   Reply With Quote
Old 11-03-06, 01:27   #1343
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

am stat si am citit cu stupoare mesajele postate de acest fan infocat al tuningului intoxicat cu mucenici si nuci .. bai pastila ... ia explica`ne si noua cum e treaba cu nos`u frate .. ... daca vrei sa iti incarc butelia vin`o frate la mine k am nishte bashini de la ceapa de ti se indoaie supapele

citez :
"Eu stiu ca masina mea are NOS de vreo 5 ani si tot acolo sta si nu tre sa se auda ca ma dispera politia ......
masina veche din 1986... si cam limitata ca numar cu motor williams
175 cai din fabrica ... dar cu cateva modificari a ajuns pe la 300...
evacuare noua integrala la comanda, din inox, turbo nou ,chip tuning,si NOS...mai sant si alte chesti neimportante....
"
frate tuh eshti normal la cap .. 400 de cai .. iar te`ai trezit cu degetu`n cur ce draq mah ... zi`ne si noua frate cum ai reushit sa faci 300 de cai poate ashtia de la subaru sau mithubishi sa o incorporeze k tehnologie inovatoare in urmatoarele mashini editie limitata care probail o sa ti le dedice tie ..

"Masina nu este din Pitesti si este din Tulcea,si am sa iti pun niste poze si cu nr daca e nevoie...Masina este facuta in afara si este loata de un smecher de aicea caruia nu i-au mai mers afacerile si avea ceva datori asa ca am intrat eu pe felie...si cu inca ceva modificari...
( daca esti curios, ce are pe ea vezi situl asta http://images.google.ro/imgres?imgur...renault%2B21%2
da tre sa sti ceva franceza ....
bafta "
frate oi fii vre`un poi de jmecher de care n`am auzit noi .. oi fii vre`un arsen carbune sau un mitzu frate ...

"Masinile de Discoveri alea facute din fiare vechi sunt mai performante ca ale voastre....hahhaha"
nu uita k si "bolidul tau cu torbo este tot din aceeashi categorie ( bullshit sau combina agricola barca cu motor aeroplan ) facuta din bucatzi cu ai afirmat
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-03-06, 01:38   #1344
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

"Ce muci santeti.Sunteti buni numai la caterinca ca doar la asta va duce capul doar gura de voi, plin de pusti mucosi cu cacat la cur....hahaha ce rad de voi ... nu mai pot , ma doar in cot de muci dastia , care se sparg in figuri niste retardat cu profesionala care nu au habar de masini .."

pai cum draq sa nu ne timen de caterink cand vine cate`un pushti pasionat de calculatoare si de jocuri cu mario , formula 1 nfs , toca si alte jocuri si sustine k are acasa un bolid de 300 de cai ... si k el shtie ce e tuning .. prietene .. lasa`ne .. baga`ti mintiile`n cap sau daca vrei cand mergem la bucureshti iti facem o rezervare la Balaceanca. multi dintre noi au o facultate .. chiar 2 .. au si propria lor afacere , asta cpe cand tuh stai acasa si te scobeshti in nas si iti bagi degetu`n fund si`l miroshi sa vezi daca miroase a ***

hai frate sa ne aratzi si noua bolidu` tau de 300 de cai care spulbera subaru opel etc .. hai sa`l vedem si noi ... a da iarta`ma .. am uitat nu ai voie sa ieshi cu el pe strada k te gineshte garda .. ei bine afla k shtiu cum e .. am si eu in garaj o supra cu motor de harrier .. si te inteleg .. e nasol cand plac cu ea .. de la stop tre sa o tin din ambreiaj k altfel ma ridic cu ea pe verticala in pashtele masii dar ... are si nos .. care este rezultat din balegar de inorog .. care este foarte rar .. amestecat cu sperma de melc ( ala d la OMV ) k sa nu ii indoie supapele , ar trebui sa obtezi si tuh pentru aceasta varianta de combustibil ecologica si ieftina cum iti place tie sa faci pentru renaultu` tau cu NOS

"Pai bai fraiere, da tu esti si prost pe deasupra, daca nu sti ce are masina si cum trebuie reparata, sau macar putin habar, mecanicul ca sa iti ia cei 10000$ din buzuna e in stare sa iti spuna ca trebuie loata alta masina cand ai roata dezumflata.... eu la astea ma refer ."

pai mah mecanicu de aia e mecanic mah .. k sa iti zica ce are mashina .. de fapt iarta`ma tu cum eshti un autodidact cand te duci la medic si iti zice k ai luat xifilis tuh ii zici k nu`i asa si k e o simpla raceala la ovare

"Si ai spus o inca o chestie "atata timp cat merge bine", adica prin asta vrei sa spui ca tu preferi sa nu iti tunezi masina si sa o lasi exact asa ca din fabrica ????? si mai ales cred ca esti prea plin de bani de iti cumperi eventual una gata tunata ?????
nu degeaba tzi-ai pus nick-ul asta ..."

deocamdata posibilitatile mele materiale nu`mi permit sa fac un tuning adecvat pe mashina si la o valoare adevarata ( vezi RDV dacia solenza daca nu shtii k am inteles k tuh stai mai mult prin tulcea ) si de aceea prefer sa o las stock , iarta`ma k nu am bani sa`i pun nos si evacuari cu pitoni si si urangutani k tine ... dar spre deosebire de tine eu ies cu ea pe strada asa cum e ea .. simpla si urata .. nu o tin frate in garaj k daca ma prinde politia ma trage de boashe si`mi infige triunghiu reflectorizant in rect
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-03-06, 02:00   #1345
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

de asemenea nu ash apela niciodata la a`mi cumpara o mashina deja modificata pentru k atunci nu mai are nici un sens . daca iti vine sa crezi tuningul inseamna "personalizarea masini exact cum ai facut tuh cu bolidul tau cu nos

"In primul rand tevile sunt indoite la cea mai performanta masina de indoit din Romania, asa ca poti sa taci in privinta asta...
Si despre discuri vb. cu tipu ca nu are bani si vrea ceva calitate...."

frate io cred k curu tau a fost penetrat la cea mai performanta mashinarie de rupt gaoaze din romania serios ... si k sa vorbim despre discuri .. io cred k eshti dus cu discu cu pluta .. cum vrei tuh sa`i zici ..

cred de asemenea k nivelul tau de inteligentza nu il depasheshte pe cel al lui gigi becali dar mare diferentza dintre tine si el este cea materiala .. presupun ... ashteptam cu nerabdare sa vedem ce alte produse de tuning vor mai ieshi din mana ta .. dacie sport modificata cu 246 de cai pe roata si 120 de melci in portbagaj , aro 10 concept , oltcit tri-turbo , lastun cu reactor si multe astfel de mashini editie limitata , care spre stupefactia noastra vor depasii la valoare si putere masinile celor de la infomnia .. supra lu` raznav .. subaru lu sebi ... si intre timp iti propun cu prietenie sa mai ieshi si tuh din casa .. sa mai iei o gura de aer din lumea ce te inconjuara si in care traieshti , sa`ti dai 2 palme si sa te trezeshti din nfs underground si 2f2f .. si poate nuh in cele din urma sa iti iei si tuh carnetu` de conducere asa cum toti spera sa o faca de pe acest forum.

eu unu iti urez numai zile placute si cu mult soare ... iti urez sa nu ai probleme cu politia in legatura cu masina ta .. si afla k si eu ma zbat din rasputeri sa imi omologhez motoru` de harrier pe supra ... dar caut pe e`bay parashute ... k alea de pe varianta sunt trase de mult .. si ce sa iti zic .. io zic sa te trezeshti ... si sa te uitzi putin in jurul tau ... si sa ne spui adevaratul adevar .. k ai o dacie din 67 ... care este a bunicilor tai ... ( cu motor renault si turbo FIRESC ) si pe care reusheshti sa pui mana sambata si duminica dupa ce bati covoarele si dai cu sapa in gradina ... dar nu mai tarziu de a uda florile .. si impreuna cu baietziia devaratzi din cartier cu care de o viatza intreaga spargeai semintze si urlatzi dupa femei la coltzul blocului ( pentru k nu erai in stare sa ai una , avand o gramada de coshuri pe fatza ) de parca eratzi ultimi chipandales , si ashteptatzi cu nerabdare lasarea serii pentru a ieshi cu acest bolid pe strazile acestui orash numit constanta .. savurand mireasma zilelor de iunie .. iulie .. si a noptilor in care orashu este intr`o continua forfota , si reushind dupa multe injuraturi si vorbe sa iti convingi baietzashii de cartier sa ieshitzi la o plimbare asa cum zic mafiotzii cu 40 la ora pe tomis si prin mamaia. Ciudat .. chestia asta cred k ti se intampla in fiecare saptamana : stai cu baietzii la un suc cumparat la cheta si va ganditzi ce sa facetzi in seara asta .. din cand in cand mai trece cate o mashina tunata , pasiunea ta ... si unu racneshte din toti borjocii :BAAAAAAAAAAaaaaaa mancatzhias poola ta ce mashina baaaa e la stop !!!!!!!! . dar tuh te afunzi profund in gandurile tale si razi pe sub mustatza shtiind ce bolid adevarat ai in garaj ... o mashina care nu poate fii data lumii .... si pusa pe strada ... . E Timpul de plimbare .. facetzi cheta ... WOW .. in seara asta s`a strans mai mult decat aseara ... am reushit sa strangem 120 de mii .. ( aseara am strans fenomenala suma de 100 de mii ) si ieshitzi la plimbare pe tomis .. wowo .. si cum mergeatzi voi cu 40 la ora ..ascultant in zgomotecurile pe care ai reushit sa le cumperi dupa ce ai strans din cur 4 luni , cum ar fii sa ai o mashina tunata .. sa poti sa mergi prin statiuni cu baietzii cu mashini adevarate .. cum ar fii ca atunci cand stai la stop si trage in drepta ta un cielo cu pisde sa nu iti fie rushine k ele rad cu genunchii la gura de tine si de bolidul tau care trebuie dat la ramat k a trecut de mult de varsta de pensionare ... si deodata iti vine ideeaa ..

las k ma fac eu mare si sa vezi atunci .. se intampla Tuning




P.s Eu , ca si majoritatea userilor de pe forum vrem sa te cunoashtem si sa vedem si noi adevaratul tuning si adevaratzii cai putere din constantza si romania
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-03-06, 02:05   #1346
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Talking re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

bai cocose >


cred k o sa iti dau ignore dar totushi ma distreaza mesajele tale si ma binedispun ... e un subiect de care mai facem si noi mishto pe la intalniri ..

Tuning Tata Tuning ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-03-06, 09:04   #1347
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Desi am facut apel la toti sa nu-i mai raspundeti la mesaje si lui D_M_X i-am cenzurat mesajul, pe cele ale lui Psycho nu le pot sterge. Deci... frate, esti de belea! Promit ca dau o bere pe 1/2 aprilie!!!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 11-03-06, 11:04   #1348
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

mersi dar nu imi permiteam sa nu`i raspund omului .. si faza cu sa nu`i mai raspundem nu am citit`o ... eu mi`am facut datoria sa le spun baietziilor adevarul .. se intampla tuning
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-03-06, 11:21   #1349
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Smile re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

ma duc sami iau niste semintze sa citesc ce a scris)
leonard is offline   Reply With Quote
Old 11-03-06, 11:27   #1350
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

iti spun io k merita hahahahah
Psycho is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -