Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 16-12-04, 13:46   #196
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-03-ART\"
Veshti proaspete... Calibra aia neagra de la CET care zicea ala de la mine din clasa ca are 400-450 cp a fost facuta pachet ...asha am vazut-o la cet akolo...
Si s-a mai facut una pachet ...
Pacat de aia de la cet ... avea nr de Austria , nu ?
Daca a bushit-o in alta masina cam vorbeste singur tipul ca nu vad ce asigurare are el pe Romania de 3 ani de zile ...
Si 400 de Cp nu are nici daca ii mai baga un motor identic sub capota ! Chill Out ...
Cine te-a mintit ?
Daca avea 400-450 Cp , inseamna ca avea un C20LET sub capota FOARTE MULT UMBLAT LA EL !!!
Si nu prea e veridic !
Oare de ce nu se putea tine dupa mine prin Mamaia asta vara ?
A ... si inca 1 chestie ... m-am jucat cu unu cu un Kalos albastru acum 2 zile rau de tot ... cocosha masina tipul prin oras sa se tina dupa mine si pe varianta o calcam , o lasam sa vina langa mine , iar o calcam , iar il lasam , si uite asha pana la semafor ...
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 16-12-04, 16:49   #197
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

ai benzina s-o consumi pe injosirea unui Kalos?
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 18-12-04, 10:55   #198
c0a

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 362
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Default

dmx am internet acasa si ce vrei sa zic adevaru? nu zic adevaru ca o sa-mi sara multi in cap
c0a is offline   Reply With Quote
Old 22-12-04, 23:08   #199
Evo007

Stage 5
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 328
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
Quote:
Originally Posted by \"CT-03-ART\"
Veshti proaspete... Calibra aia neagra de la CET care zicea ala de la mine din clasa ca are 400-450 cp a fost facuta pachet ...asha am vazut-o la cet akolo...
Si s-a mai facut una pachet ...
Pacat de aia de la cet ... avea nr de Austria , nu ?
Daca a bushit-o in alta masina cam vorbeste singur tipul ca nu vad ce asigurare are el pe Romania de 3 ani de zile ...
Si 400 de Cp nu are nici daca ii mai baga un motor identic sub capota ! Chill Out ...
Cine te-a mintit ?
Daca avea 400-450 Cp , inseamna ca avea un C20LET sub capota FOARTE MULT UMBLAT LA EL !!!
Si nu prea e veridic !
Oare de ce nu se putea tine dupa mine prin Mamaia asta vara ?
A ... si inca 1 chestie ... m-am jucat cu unu cu un Kalos albastru acum 2 zile rau de tot ... cocosha masina tipul prin oras sa se tina dupa mine si pe varianta o calcam , o lasam sa vina langa mine , iar o calcam , iar il lasam , si uite asha pana la semafor ...
Yo stau in cet mai zi o data povestea ca nu am inteleso
__________________

Cei care nu jucati MonstersGame http://world2.********************/?ac=vid&vid=31009423 ...thz
Evo007 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 10:58   #200
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

pai eu il am pe unu in clasa care cica se pricepe la mashini shi a venit vorba de o calibra neagra de la cet cu numere straine... shi ala cica mashina aia are peste 350 de cp sau pe 400... shi zilele trecute mi-a zis ca e bagat in peretele unui bloc pe ferdinand pe langa TONI's pe akolo... a vrut sa vada daka e mai rezistent blocul decat mashina...
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 11:18   #201
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

tzin sa urez tuturor constantzenilor sarbatori fericite... multe bucurii... shi tot ce va doritzi...
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 12:30   #202
matrixu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"c0a\"
dmx am internet acasa si ce vrei sa zic adevaru? nu zic adevaru ca o sa-mi sara multi in cap
Unde sa iti sara aici pe forum???Tot ce se poate.......insa n-ar strica sa stim si noi firul epic
matrixu is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 15:49   #203
Evo007

Stage 5
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 328
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-03-ART\"
tzin sa urez tuturor constantzenilor sarbatori fericite... multe bucurii... shi tot ce va doritzi...
Si yo iti urez tie sarbatori fericite si deasemeana tuturor constantenilor
Evo007 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 21:14   #204
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Tin sa te aNUNT aRT CA, calibra neagra de care zici ca a pupat zidu la fantazio nu are nici decum 350-400cp ci doar 156(ca je) si e zob...stiu ptr ca am vrb cu tipu ptr piese la a mea. Masina nu mai poate fii facuta
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 21:33   #205
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

pai tocmai asta e ca ala de la mine din clasa e varza la capitolul mashini shi el zicea ca are 350-400cp iar eu il contraziceam...
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 24-12-04, 23:39   #206
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Tin sa te aNUNT aRT CA, calibra neagra de care zici ca a pupat zidu la fantazio nu are nici decum 350-400cp ci doar 156(ca je) si e zob...stiu ptr ca am vrb cu tipu ptr piese la a mea. Masina nu mai poate fii facuta
Aia are doar 115 cp ~ care a lovit-o frontal la Fantasio !
Are motor de 2.0 8v ...
Si pe baiatul care a avut-o il stiu eu ...
Poate ai vorbit cu altcineva ....
Calibra asta are scris pe usi cu argintiu Calibra ... poate nu vorbim de aceeashi persoana dar iti zic sotto ca acea Calibra infipta in perete in zona Fantasio are 115 Cp , si pe tip il cheama ADI.
Si daca vrei te pot duce sa vezi si masina ... am poze in telefon cu ea dar mi-e lene sa le scot.
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 25-12-04, 11:51   #207
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Mah andrei am trecut acum 2 sapt prin coiciu si era oprita in fata la o poarta pe langa un bar si era un tip langa ea si el mia zis ce am zis si eu...unu negricios si vrb de aceiasi masina
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 25-12-04, 12:26   #208
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Mah andrei am trecut acum 2 sapt prin coiciu si era oprita in fata la o poarta pe langa un bar si era un tip langa ea si el mia zis ce am zis si eu...unu negricios si vrb de aceiasi masina
Aia e masina ...
Da nu e a \" negriciosului \" ...
Si ca dovada ca omu' ala cu care ai vorbit tu e pachet , si ca masina nu e a lui , trebuia sa te uiti sub capota ca se vede motorul de 2.0 simplu , nu 16v !
Ce te intereseaza de pe la motor ?
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 25-12-04, 20:44   #209
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

La multi ani, la toata lumea, la toate \"team-urile\", sa fiti fericiti, iubiti de cine vreti voi.

Sarbatori fericite si numai bine!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 25-12-04, 23:30   #210
m_vpr

Stage 3
 
m_vpr's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 100
Default

Bai , constantenii au imbatranit, sau iarna nu se distreaza decat la revelion? De obicei cand ies printr-un cluburi cu prietenii, mergem unde e o seara mai speciala ceva. Am iesit ieri ( vineri seara, pe 24), si nu am gasit nici un club mai populat. Pustiu frate. Nu am stiut io unde sa caut ? Nu se prea dansa, nimic. Voi ce stiti, pe unde e atmosfera mai incinsa. Sau stiti seri mai speciale in perioada asta, prin vr-un club ceva?

sper ca ma incadrez bine aici la \"constanta , monden..etc\", cu \"problema\" mea...
m_vpr is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -