lewl ... nu stau acolo .. desii mashina mea e acolo zilnic .. e tov. mea .. eu nu mai intru tare in cartier k sa nu ma injure vecinii .. eu vin tare de sus de pe unirii si dupa aia mucles
e ala cu AMG-u si ala din navodari cu WRC ..
cat despre integra acolo sta bunica-mea si merg sa fac matzu gros la ea

.. de aia e mereu mashina acolo