Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-05-09, 18:52   #31
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Care merge la Tulcea pe 17 Mai ???

Rusita pt public , cosmar pt concurenti , care au stat o ora ca sa se dea la acea coada interminabila , chit ca am avut masina praf si m-am facut de kko dar am zis k inebunim cat am stat la coada , prima data 1 ora , a 2`a 1 ora si 20 de min , si dupa ce ca era coada aia de la start au bagat si masini in fata imediat cum se dadeau le bagau din nou direct , ca "deh" erau prieteni si cp multi , sper sa rezolv problema de la masina si sa particip la noi la ct daca am timp.
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 17-05-09, 21:04   #32
MeHy

Stage 2
 
MeHy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 62
Default Re: Care merge la Tulcea pe 17 Mai ???

back de la Tulcea .. ne-am bronzat ca taranii ... ce vreme .. ce lume .. ce show ... super tare ..
MeHy is offline  
Old 17-05-09, 23:11   #33
Emotion

Stage 3
 
Emotion's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 51
Member of:
[Street Vision]
Default Re: Care merge la Tulcea pe 17 Mai ???

poze ceva? filmulete ceva? ca eu nu am putut ajunge ms
Emotion is offline  
Old 18-05-09, 11:06   #34
CT-82-PWR

Stage 5
 
CT-82-PWR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 438
Member of:
[X-Team Racing Club]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Care merge la Tulcea pe 17 Mai ???

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Rusita pt public , cosmar pt concurenti , care au stat o ora ca sa se dea la acea coada interminabila , chit ca am avut masina praf si m-am facut de kko dar am zis k inebunim cat am stat la coada , prima data 1 ora , a 2`a 1 ora si 20 de min , si dupa ce ca era coada aia de la start au bagat si masini in fata imediat cum se dadeau le bagau din nou direct , ca "deh" erau prieteni si cp multi , sper sa rezolv problema de la masina si sa particip la noi la ct daca am timp.
Anul trecut a mers mult mai bine si nu sa asteptat asa mult ca anul asta, a fost mult mai bine organizat.
Sper sa rezolvi problema si la constanta sa pleci mai bine.
__________________
CT-82-PWR is offline  
Old 18-05-09, 22:23   #35
rmircea59

Stage 1
 
rmircea59's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 20
Default Re: Care merge la Tulcea pe 17 Mai ???

cateva poze de la Tulcea,eu am plecat pe la 3 si ceva,o sa pun maine seara si cateva filmulete

Last edited by rmircea59; 18-05-09 at 22:36.
rmircea59 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -