Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-12-05, 15:57   #1
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Cursa de indemanare 11-XII-2005

Va anuntzam ca in data de 11.12.2005 se va organiza de x-team racing club constanta o cursa de indemanare. locatia va fi anuntzata vineri. taxa de inscriere pentru concurenti va fi de 20 ron ( 200.000 lei vechi ). cei care vin din alte orase taxa de participare nu va exista. pt. mai multe informatii si inscriere puteti suna la urmatoarele numere : 0723-209178 - silviu 0723-040672 - bogdan 0723-345604 - andu
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 07-12-05, 18:43   #2
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default FullSpeed Racing Club Constanta

Super frumos asa ...asteptam raspunsu vineri man..pana atunci numai bine!!!
Ady81GBX is offline  
Old 07-12-05, 21:23   #3
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ce premii se dau? cam mult 200......+benzina...etc etc etc....sa dea domnul sa nu ploua,dar sa fie putin ud pe jos..... Senzatie alea alea
faruk_fyk is offline  
Old 07-12-05, 21:40   #4
JELELEU4

Stock
 
JELELEU4's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 8
Default

asteptam raspunsu vineri pana atunci rupeti masinile in port sper k vinerea asta o sa fie ceva
JELELEU4 is offline  
Old 07-12-05, 21:58   #5
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default

ce bine ................ decand astept sa se mai faca ceva la cta......mor de nerabdare.......bravo baietzii
GRIGO is offline  
Old 08-12-05, 01:54   #6
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"faruk_fyk\"
ce premii se dau? cam mult 200......+benzina...etc etc etc....sa dea domnul sa nu ploua,dar sa fie putin ud pe jos..... Senzatie alea alea
MULT ???? cred ca glumesti. cand o sa organizezi tu un concurs si o sa te ocupi de toate ...sa ne anunti si pe noi ... si sa lasi sa se dea toata lumea .. fara intrare ... sa vezi atunci distractie .. nu cred ca ti`ar conveni sa dai bani din buzunar pt. inchiriserea terenului. iar in leg. de premii .. .cred ca toata lumea o sa fie multumita cu premiile care se vor da.
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 08-12-05, 10:00   #7
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default FullSpeed Racing Club Constanta

Adika se va tine tot akolo unde a fost si data trecuta ?? Pe interioara akolo? sa ne zici si ora si doamne ajuta sa fie frumoas afara..Bravo baietii ne vedem akolo pana atunci numai bine tuturor!!
__________________
Skoda Fabia 1.4 MPI X-Team Driver
www.X-TeamRacingClub.com
Ady81GBX is offline  
Old 08-12-05, 10:22   #8
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"faruk_fyk\"
ce premii se dau? cam mult 200......+benzina...etc etc etc....sa dea domnul sa nu ploua,dar sa fie putin ud pe jos..... Senzatie alea alea

Faruk daca vrei premii baga 200.000 de ieuroi in masina si participa la VTM. Aici venim de placere...considera aia 20 lei un fel de chirie pt locul unde iti rupi masina in mod legal.Nu e mult 20 lei si premiile....ce draq ca doar nu sunt Mos Craciun baietii astia. Eu de abia astept duminica...si sa ziceti exact locatia si ora.

PS.Dc va pot ajuta cu ceva spune-ti !
__________________
ERY is offline  
Old 08-12-05, 10:26   #9
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Quote:
Originally Posted by \"faruk_fyk\"
ce premii se dau? cam mult 200......+benzina...etc etc etc....sa dea domnul sa nu ploua,dar sa fie putin ud pe jos..... Senzatie alea alea

Faruk daca vrei premii baga 200.000 de ieuroi in masina si participa la VTM. Aici venim de placere...considera aia 20 lei un fel de chirie pt locul unde iti rupi masina in mod legal.Nu e mult 20 lei si premiile....ce draq ca doar nu sunt Mos Craciun baietii astia. Eu de abia astept duminica...si sa ziceti exact locatia si ora.

PS.Dc va pot ajuta cu ceva spune-ti !

ma leshi ... mah 200 nu sunt mult .. dar sper k locatzia sa fie una cu asfalt bun pe jos k am auzit nishte locatzii de te doare capu`


dragosh ... la fel cum a zis si ery avetzi nevoie de ajutor ptr cursa cred k vom fii fericitzi sa va ajutam
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 08-12-05, 11:01   #10
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

200 000 nu e o suma mare, dar ...
Sper sa nu va deranjeze ca va dau o idee: de ce sa plateasca 200 000 cei care vin si isi rup masinile si sa nu plateasca spectatorii cate 20-30 mii ptr ca vin si stau gura-casca si mai si rad de concurenti?

PS: Nu vreau comentarii pe tema asta, ci doar sa citeasca postul asta organizatorii.
CeReS is offline  
Old 08-12-05, 11:25   #11
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CeReS\"
200 000 nu e o suma mare, dar ...
Sper sa nu va deranjeze ca va dau o idee: de ce sa plateasca 200 000 cei care vin si isi rup masinile si sa nu plateasca spectatorii cate 20-30 mii ptr ca vin si stau gura-casca si mai si rad de concurenti?

PS: Nu vreau comentarii pe tema asta, ci doar sa citeasca postul asta organizatorii.
cristi am inteles k pretzul pentru spectatori va fii de 50 de mii d lei .. vechi ...
Psycho is offline  
Old 08-12-05, 17:37   #12
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CeReS\"
200 000 nu e o suma mare, dar ...
Sper sa nu va deranjeze ca va dau o idee: de ce sa plateasca 200 000 cei care vin si isi rup masinile si sa nu plateasca spectatorii cate 20-30 mii ptr ca vin si stau gura-casca si mai si rad de concurenti?

PS: Nu vreau comentarii pe tema asta, ci doar sa citeasca postul asta organizatorii.


scuze ... acum am vazut ca am uitat sa mentionez ... va exista si o taxa pentru spectatori ... va fi de 5 RON ... nu cred ca este si asta mare ... cred ca oricine se poate rupe de la un pachet de tzigari pe zii .
faruk ... daca te lacomesti la 20 RON .... sa stii ca premiile vor fi pe masura ... vor fi probabil de 10, poate chiar de 20 de ori mai mari decat 20 RON pt. taxa de inscriere ... deci ...
ery , psycho ... multumim pt. ajutor .. .dar acum deja mai sunt doar niste formalitati de indeplinit ... oricum .. multumim inca o data pt. ajutor.
acum mai speram sa tina si vremea cu noi ...
-=X-Team=-82-MDN is offline  
Old 08-12-05, 19:47   #13
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default

eu cred ca vin...ca spectator....astept sa vad unde va fi concursu.....

200.000 nu mi se pare mult..ptr concurentii...si nici 50.000 ptr spectatorii.....
peter is offline  
Old 08-12-05, 22:12   #14
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default

oooo vin si io sa rup masina pe-acolo
v-ati hotarat in legatura cu locatia?
quick_5hifter is offline  
Old 08-12-05, 23:29   #15
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da mai baieti...dar eu sa dau 200 mii....Fiat-ul imi consuma 20 % .....si-asa n-am nici o sansa sa castig.....macar 100 mii sa plateasca 200 mii cei care au masini gata pregatite pt indemanare de ex \"SHM....etc etc\" daca pot sa iau Cielo-ul poate as avea vreo sansa....ca doar ce mi-am reglat frana de mana.....asta e...platim 200....dar daca vine prietena mea cu mine in masina...plateste si ea 50 mii????????????????????????? mai baieti credeti ca eu sunt lucrator? sunt student fratilor...si la cu taxa...
__________________
Opel Tigra
faruk_fyk is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -