Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 17-07-09, 08:04   #916
argenti

Stage 2
 
argenti's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 65
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Si cum e pana la urma ?
argenti is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 10:30   #917
CT-05-UST

Stage 4
 
CT-05-UST's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 218
Member of:
[X-Team Racing Club]
[DACIA]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

si totusi conteaza cum e ??dak tre sa te dai nu te dai? sau te inscriii doar de dragul apartenentei la un grupp?? se numeste xteam racing club deci normal e un club de curse deci mai mult ca sigur nu te inscriii ca sa participi la concursul de desene cu creta pe asfalt...
sofro ti-e ti-au zis doar o data ca se mai uita si la om da ai inteles gresit o data si atat tu nu o data pe an )))))) haI ca azi sunt bine dispus )))
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
OCHII CARE NU SE VAD SE UITA DA SE SIMT....
K_gula19@yahoo.com
Vodafone 0730247800
Orange 0745085458
CT-05-UST is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 10:37   #918
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Quote:
Originally Posted by argenti View Post
Si cum e pana la urma ?
Nu vreau sa ma bag aiurea,
De ce crezi ca se numeste X-team Racing Club, ce iti inspira tie numele asta ?
De ce vrei sa te inscrii in club ?
__________________
GRIGO is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 10:46   #919
DyZ
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
DyZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,520
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Quote:
Originally Posted by argenti View Post
Got it. Si cam ce conditii trebuie sa indeplinsc ? In afara sa am carnet si masina ...?
Nu il mai speriati pe baiat , crede dupa ca mancam copii ... la inscriere , completezi o fisa pe care sunt si regulile care se aplica la intrarea in club , acolo te lamuresti .
__________________
xox
DyZ is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 10:58   #920
argenti

Stage 2
 
argenti's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 65
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Nu ma deranjeaza sa ma dau nici cu voi si nici cu nimeni, sunt doar curios pentru ca vreau sa stiu in ce ma bag. Si apropo de curse ... degeaba ma inscriu in X-Team Racing Club daca nu se organizeaza curse ... indiferent de metode ... Ma inscriu sa port X-ul ? Voi cand ati participat ultima data la o cursa ? Si nu ma refer la ... ''m-am dus pe interioara si m-am dat cu ... un Seat 1.2 si i-am dat-o...'' (Nu vreau sa jignesc pe nimeni, a fost prima masina care mi-a venit). Ok, ma inscriu, semnez, sunt regulile acolo pe care le respect daca vreau sa intru sau sa raman in club. Dar clubul ce face pt mine ?
__________________
Drive it like you stole it!
argenti is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 12:31   #921
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Avand in vedere ca X-Team este cam singurul club din Constanta care a organizat si organizeaza curse legale ( repet club din CT ca sa nu sara altii cu calu ) ca ai spus ca degeaba te inscrii in x team daca nu se organizeaza ( ultima a fost chiar acum 2 luni pe aeroportul Mihail Kogalniceanu ) link aici http://www.ziare.com/Curse_legale_de...nu-762174.html

De participat la curse dupa cum ai intrebat unii o facem la fiecare , ba chiar si la cele din alte orase cum ar fi Bucuresti , Braila , Tulcea si altele in functie de buget ca totusi nu suntem magnati , e normal ca aici nu le vezi asa des ca totusi tot ce facem este din buzunarul nostru si relatiilor , nu se va putea face niciodata cursa luna de luna , dar e mai frumos sa pleci in "haita" cu toata gashka in alte orase sa le arati ce poti.

Ce face clubul pt tine? e o abordare care multi au gresit-o gandind asa de la bun inceput.
Sfaturi f bune legate de ce poti face masinii tale , unii lucram in domeniu , de ani de zile la diferite service-uri sau magazine multi media/tuning etc , ajutor in montaje si altele.
Dar totusi sa iti spun , prieteni din anturaj , informatii cam de tot ce se intampla in lumea asta , nu platesti taxa de participare la cursele organizate de noi , dupa un timp rezonavil in care sa vedem ca te integrezi poti primii chestii promotionale cum ar fi sepci cu x team , poate tricouri etc.
La 10 RON pe luna care apropo suntem clubul cu cea mai MICA taxa din ROMANIA care si organizaeaza evenimente nu doar se uita la ele.
Eu unu am multi ani de cand sunt in X-Team , am trait bune si rele cu ei , si in final nu regret nimic ba chiar sunt mandru ca sunt cu ei si ca am cunoscut asa prieteni.
Va salut
__________________

Liga Moderatorilor

Last edited by YZF-PWR; 17-07-09 at 12:33.
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 13:13   #922
CT-05-UST

Stage 4
 
CT-05-UST's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 218
Member of:
[X-Team Racing Club]
[DACIA]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Quote:
Originally Posted by argenti View Post
Ma inscriu sa port X-ul ? Voi cand ati participat ultima data la o cursa ? Si nu ma refer la ... ''m-am dus pe interioara si m-am dat cu ... un Seat 1.2 si i-am dat-o...'' (Nu vreau sa jignesc pe nimeni, a fost prima masina care mi-a venit). Ok, ma inscriu, semnez, sunt regulile acolo pe care le respect daca vreau sa intru sau sa raman in club. Dar clubul ce face pt mine ?
1. uite ca si el il stie pe sofro)))
2. la treaba cu ce face clubu pt tine: ce te astepti o felatie si o cola la jumate??
3. cei care au ales x-ul stiau ceva de el si de-aia l-au ales si suntem acum o familie mare si unita:exemplul cel mai bun toti din xteam au ras de mine cand am cazut cu masina in apa mi-au fost alaturi ) )
si pct. 4 : pana la urma u de ce ai ales xteam ??
CT-05-UST is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 13:19   #923
argenti

Stage 2
 
argenti's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 65
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Eu doar intreb. Dupa cum zicea cineva intr-un post anterior. Nu vreau sa intru si in 2 saptamani sa schimb clubul!
argenti is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 13:37   #924
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

o mica intrebare...ce masina ai
vizal is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 13:53   #925
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

dupa avatar mizez ca are skoda octavia tour ( 1 )
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 14:29   #926
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

poate e fan skoda...nu stiu...si eu imi pun M3 la avatar..dar asta nu inseamna ca am bmw
vizal is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 14:31   #927
argenti

Stage 2
 
argenti's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 65
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Octavia Tour (1U)
argenti is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 15:42   #928
Sofro

Stage 4
 
Sofro's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 184
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Quote:
Originally Posted by CT-05-UST View Post
1. uite ca si el il stie pe sofro)))
2. la treaba cu ce face clubu pt tine: ce te astepti o felatie si o cola la jumate??
3. cei care au ales x-ul stiau ceva de el si de-aia l-au ales si suntem acum o familie mare si unita:exemplul cel mai bun toti din xteam au ras de mine cand am cazut cu masina in apa mi-au fost alaturi ) )
si pct. 4 : pana la urma u de ce ai ales xteam ??
Eu nu-l stiu pe el....esti sigur k el ma stie?:P....M-am exprimat un pic gresit...da-mi voie sa reformulez...."cel putin o data pe an la o legala....an de an...."....e bine asa?))
"Se mai uita si la om" ah?)))....da la tine s-au uitat?)))))))))))) :*:*
__________________

Last edited by Sofro; 17-07-09 at 15:49.
Sofro is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 15:46   #929
Sofro

Stage 4
 
Sofro's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 184
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Quote:
Originally Posted by argenti View Post
Voi cand ati participat ultima data la o cursa ? Si nu ma refer la ... ''m-am dus pe interioara si m-am dat cu ... un Seat 1.2 si i-am dat-o...'' (Nu vreau sa jignesc pe nimeni, a fost prima masina care mi-a venit). ?
Daca te-ai fi interesat ai fi vazut ca membrii clublui au participat aproximativ la fiecare cursa care s-a organizat vreodata....intr`adevar cum zicea si ady nu poti sa participi de fiecare data peste tot k totusi e vorba si de buget si nu toti dispunem de bani sa aruncam peste tot...banuiesc k avand in vedere k vrei sa intri in club te-ai interesat de istoria lui si stii ce a fost pana akum nu?n-o lua personal sau in nume de rau:*...
Acuma sa nu crezi k am sarit toti cu gura pe tine si sa te superi sau chestii de genu`...dar ai pus problema intr-un mod putin gresit....ai fi putut sa-ti dai seama singur si sa-ti raspunzi singur la unele intrebari

Last edited by Sofro; 17-07-09 at 15:52.
Sofro is offline   Reply With Quote
Old 17-07-09, 16:47   #930
argenti

Stage 2
 
argenti's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 65
Default Re: Asociatia X-Team Racing Club

Nu ma supar. Intreb doar pt ca vreau sa stiu in ce ma bag! Cam ce masini sunt in X-team ?(scuze daca deranjez cu intrebarea mea, vreau doar sa stiu cam pe ce loc ma clasez cu masina)
argenti is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -