Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt > Zona comerciala Piatra-Neamt - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 29-10-07, 11:33   #31
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Tunul ala nu e chiar cat portbagajul, iar pretul il situeaza in gama economic, unii ar zice ca si performantele. Se numeste streetracer 3000xxl si costa 200 ron sau 550 cu amplificator, cabluri si montaj inclus
johnson is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 11:55   #32
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

johson ..cand am sa am masina personala ..probabil ca am sa`ti fac o vizita pt un sistem ceva ...ne mai auzim si succes in afaceri
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 10:35   #33
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

La mine se poate veni si fara masina, un ceai, o cafea se gaseste tot timpul pt pasionatii de tuning. Multumesc de urare, in domeniul asta e nevoie
johnson is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 19:34   #34
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
La mine se poate veni si fara masina, un ceai, o cafea se gaseste tot timpul pt pasionatii de tuning. Multumesc de urare, in domeniul asta e nevoie
johnsone can ma plimbi si p mn cu atv`u ala cu care ai fo vineri la intalnire a?
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 08:07   #35
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Oricand ne intalnim, nu se pune problema, doar pt asta l-am luat, de drive test. Ce dealer as fi de agregate din astea fara unul de teste. In orice caz e o buna sursa de distractie si adrenalina, in orice sezon si asta e f important. Imagineaza-ti traseul facut in weekend: trecere pod Caprioara cu directia Batca Doamnei, mers pe drumul forestier pana aproape de capat, viraj stanga pe langa un schit de care nu stiam ca exista, urcat in varful dealului (se mai potriveste o adaugare aici) si mers pe culme cativa km, dupa care am coborat in partea cealata de munte cu iesire la Dumbrava Rosie. A fost un soc ca nu stiam unde am ajuns, dar expeditia asta nu o uit prea curand
johnson is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 09:39   #36
ka$tor
BMW Driver

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 147
Member of:
[VW]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Intrebare: ai si Atv si quad? Cu ce preturi te lauzi ? Vara asta m-am ocupat si eu cu jucarioare de astea. La Garcina se puteau obesrva pep marcina drumului atv, quad, scutere si buggy. Raspunde si mie la intrebari plz.
ka$tor is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 10:02   #37
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Am aproape orice marca de atv-uri si quad, unele pe stoc, dar cel mai sigur pe comanda. Pt un raspuns referitor la preturi, ar treui sa-mi spui ce model te intereseaza, pt ca sunt prea multe
johnson is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 10:36   #38
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
Am aproape orice marca de atv-uri si quad, unele pe stoc, dar cel mai sigur pe comanda. Pt un raspuns referitor la preturi, ar treui sa-mi spui ce model te intereseaza, pt ca sunt prea multe
EU ASTEPT SA DEA ZAPADA CA AM AUZIT CA TE DAI CU PLACA DE ANUL ASTA MA APUC SI EU DE PLACA MA LAS DE SKI SI POATE MA INVETI SI PE MINE CUM E CU VIRAJELE STANGA DREAPTA...CARE E TEHNICA
__________________
Still Kamikaze...
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 10:40   #39
ka$tor
BMW Driver

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 147
Member of:
[VW]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

intreb informativ. De exemplu faci comanda pe un yamaha grizzly sau polaris? Ai un showroom un pot vedea ce ai?(pe stoc)
ka$tor is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 11:39   #40
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Quote:
Originally Posted by dangti16v View Post
EU ASTEPT SA DEA ZAPADA CA AM AUZIT CA TE DAI CU PLACA DE ANUL ASTA MA APUC SI EU DE PLACA MA LAS DE SKI SI POATE MA INVETI SI PE MINE CUM E CU VIRAJELE STANGA DREAPTA...CARE E TEHNICA
Dupa ce prinzi smecheria cu placa nu cred ca vrei sa mai auzi de schiuri, eu cred ca o sa fiu in fiecare seara pe partie si tot weekendul. In afara de snowboard mai am o smecherie, cred ca wheel board se cheama, Scrub e firma daca te ajuta informatia asta. Functioneaza pe acelasi principiu, doar ca are roti destul de mari si merge si pe partie si pe asfalt, panta sa fie. Dar e de preferat sa cunosti tehnica virajelor, nu e prea placut sa cazi pe suprafata dura
johnson is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 11:50   #41
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Quote:
Originally Posted by ka$tor View Post
intreb informativ. De exemplu faci comanda pe un yamaha grizzly sau polaris? Ai un showroom un pot vedea ce ai?(pe stoc)
Pe stoc am vreo 4 expuse, cu preturi de la 1500 euro, in rest numai la comanda. Am si un showroom, gasesti pe prima pagina cum sa ma gasesti
johnson is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 13:19   #42
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
Oricand ne intalnim, nu se pune problema, doar pt asta l-am luat, de drive test. Ce dealer as fi de agregate din astea fara unul de teste. In orice caz e o buna sursa de distractie si adrenalina, in orice sezon si asta e f important. Imagineaza-ti traseul facut in weekend: trecere pod Caprioara cu directia Batca Doamnei, mers pe drumul forestier pana aproape de capat, viraj stanga pe langa un schit de care nu stiam ca exista, urcat in varful dealului (se mai potriveste o adaugare aici) si mers pe culme cativa km, dupa care am coborat in partea cealata de munte cu iesire la Dumbrava Rosie. A fost un soc ca nu stiam unde am ajuns, dar expeditia asta nu o uit prea curand
is super faine aventurile d genu asta...mai ales cand se participa intr-un numar mai mare... prea turbat..sa mergi d nebun p dealuri prin paduri etc... timp sa fie
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 13:39   #43
ka$tor
BMW Driver

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 147
Member of:
[VW]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Golful a carui imagini le-ai postat pe prima pagina, Johnson, tin sa le spun celor care nu l-au vazut inca pe strazi ca arata mult mai frumos decat pare in poze, buna treba.
ka$tor is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 00:10   #44
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Quote:
Originally Posted by dangti16v View Post
EU ASTEPT SA DEA ZAPADA CA AM AUZIT CA TE DAI CU PLACA DE ANUL ASTA MA APUC SI EU DE PLACA MA LAS DE SKI SI POATE MA INVETI SI PE MINE CUM E CU VIRAJELE STANGA DREAPTA...CARE E TEHNICA
Ne vedem la start fraere Abias astept si io...apropo ce faci cu schiurile...vezi de oferta aia ...ca ma intereseaza
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 08-11-07, 11:09   #45
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cocktail Tuning Va Prezinta

Am acum pt voi si toata gama de produse pt protectia motorului, cutiei sau altor componente in miscare, de la METABOND, unul din liderii in domeniu
johnson is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -