Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-07, 17:34   #1
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

salut lume... am si io vaga curozitate..... Cum pot creea un club de Tuning in Piatra Neamt????
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 22:03   #2
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

Quote:
Originally Posted by RapJustin View Post
salut lume... am si io vaga curozitate..... Cum pot creea un club de Tuning in Piatra Neamt????
sry d off topic...intrebare..: la ce`ti trebuie tie un club de tuning in pn??) nu`i deja 1?
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 22:06   #3
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

nu e pt mn.... informatiile i le dau unui prieten care nu are net acasa si vine si tst de la mn... el oreste sa isi faca un club al lui...
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 23:29   #4
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

pt un oras asa d mic ... este de ajuns un singur club . parerea mea . fara suparare
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 10:05   #5
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

Este in faza de discutie infiintarea unui club care sa uneasca mai multe interese ale pasionatilor din Piatra Neamt. Moto, off road, tuning, curse si ce mai poate avea legatura cu caii putere. Acest lucru se va intampla in curand, avand in vedere participarea nemtenilor la curse fara a purta un nume care sa-i reprezinte. Pt cei care nu au nici o legatura, pot sa va anunt eu de etapa de off- road de la Iasi, ce are loc toamna asta, unde vor fi mai multi concurenti de la noi cu atv-uri si masini 4x4. Si e mai tare decat sa asculti muzica in centru, va garantez. Alt motiv este obtinerea de fonduri pt sustinerea acestor initiative, din sponsorizari. Pana acum eu nu am vazut decat dorinta de a purta un sticker, daca s-a facut ceva inseamana ca eu nu am fost tinut la curent
johnson is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:01   #6
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
Este in faza de discutie infiintarea unui club care sa uneasca mai multe interese ale pasionatilor din Piatra Neamt. Moto, off road, tuning, curse si ce mai poate avea legatura cu caii putere. Acest lucru se va intampla in curand, avand in vedere participarea nemtenilor la curse fara a purta un nume care sa-i reprezinte. Pt cei care nu au nici o legatura, pot sa va anunt eu de etapa de off- road de la Iasi, ce are loc toamna asta, unde vor fi mai multi concurenti de la noi cu atv-uri si masini 4x4. Si e mai tare decat sa asculti muzica in centru, va garantez. Alt motiv este obtinerea de fonduri pt sustinerea acestor initiative, din sponsorizari. Pana acum eu nu am vazut decat dorinta de a purta un sticker, daca s-a facut ceva inseamana ca eu nu am fost tinut la curent
multimim pt opinia u... si mai ales k ne-ai informat despre concursul de off-road de la iasi...
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:38   #7
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

Ba lasati faza cu orasu mic ca e minciuna eu in Italia stau intro comuna cu 3 mii locuitori nu sunt oameni nici casa umplu stadionu de la Ceahlau si sunt deja 2 cluburi nu au cine stie masini da vreau sa zic ca se poate asa ca (chiar duminica asta sa facu oficial clubu"A.G.M tuning" auto modificate genetic " asa se cheama au 10 masini " in comuna asta da important este toti sunt prieteni " daca doriti am sa va arat toate masinile baieti sunt specializati mai mult pe audio " oprima masina"
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	panda.jpg
Views:	80
Size:	11.1 KB
ID:	360594   Click image for larger version

Name:	Image001.jpg
Views:	120
Size:	372.8 KB
ID:	360595   Click image for larger version

Name:	Image006.jpg
Views:	137
Size:	392.0 KB
ID:	360608  

Click image for larger version

Name:	Image002.jpg
Views:	107
Size:	392.2 KB
ID:	360609   Click image for larger version

Name:	Image005.jpg
Views:	117
Size:	393.8 KB
ID:	360610  
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:49   #8
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

Quote:
Originally Posted by EDC_cip View Post
Ba lasati faza cu orasu mic ca e minciuna eu in Italia stau intro comuna cu 3 mii locuitori nu sunt oameni nici casa umplu stadionu de la Ceahlau si sunt deja 2 cluburi nu au cine stie masini da vreau sa zic ca se poate asa ca (chiar duminica asta sa facu oficial clubu"A.G.M tuning" auto modificate genetic " asa se cheama au 10 masini " in comuna asta da important este toti sunt prieteni " daca doriti am sa va arat toate masinile baieti sunt specializati mai mult pe audio " oprima masina"
arata super masina... si multani de sfat!!!
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:50   #9
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

daca vrei am sati dau si filmu sa vezi cum schoate foc.. pacat ca nul pot sa il postez imi da eroare da interesu ca se poate ace trebe sa faci asta intre prieteni si sa va ajutati si cu timpu puteit sal faceti sa fie si oficialll
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:50   #10
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

uitasem id de yahoo ciprianut daca vrei filmu
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 14:02   #11
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

io unu is de parere k dak ai vointa totul poate fi realizat!!!!
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 14:03   #12
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

dar acum sa pun altfel intrebarea.... de ce ai nvoie sa legalizezi un club??? ce acte???
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 23:09   #13
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
Este in faza de discutie infiintarea unui club care sa uneasca mai multe interese ale pasionatilor din Piatra Neamt. Moto, off road, tuning, curse si ce mai poate avea legatura cu caii putere. Acest lucru se va intampla in curand, avand in vedere participarea nemtenilor la curse fara a purta un nume care sa-i reprezinte. Pt cei care nu au nici o legatura, pot sa va anunt eu de etapa de off- road de la Iasi, ce are loc toamna asta, unde vor fi mai multi concurenti de la noi cu atv-uri si masini 4x4. Si e mai tare decat sa asculti muzica in centru, va garantez. Alt motiv este obtinerea de fonduri pt sustinerea acestor initiative, din sponsorizari. Pana acum eu nu am vazut decat dorinta de a purta un sticker, daca s-a facut ceva inseamana ca eu nu am fost tinut la curent
Frate...ai fost dur parerea mea. Unii fac mai mult de atat, dar adevarul e dureros uneori...unii au mai mult in cap decat muzica vineri seara in centru si un sticker pe luneta... de ex. vb. ta (cu fondurile)
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 06-10-07, 11:11   #14
johnson

Stage 5
 
johnson's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 954
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

Sunt momente in care trebuie sa fii mai dur, altfel nu o sa se aleaga nimic din toata comunitatea asta, iar eu unul m-am cam saturat sa ma uit la altii la televizor, cand stiu ca as putea sa fiu si eu acolo. Avem nemteni care merg la diverse curse motorizate si numai ei si prietenii lor stiu asta. Si e pacat sa nu fim o mare echipa, chiar daca e vorba de masini, motoare si de ce nu, atv-uri.
johnson is offline   Reply With Quote
Old 06-10-07, 11:13   #15
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Cum poti creea un club de tuning in Piatra Neamt????

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
Sunt momente in care trebuie sa fii mai dur, altfel nu o sa se aleaga nimic din toata comunitatea asta, iar eu unul m-am cam saturat sa ma uit la altii la televizor, cand stiu ca as putea sa fiu si eu acolo. Avem nemteni care merg la diverse curse motorizate si numai ei si prietenii lor stiu asta. Si e pacat sa nu fim o mare echipa, chiar daca e vorba de masini, motoare si de ce nu, atv-uri.
ok... dar sa revenim la intrebrea de mai sus.... stie cnva sa raspunda???
RapJustin is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -