Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-08-07, 23:31   #46
Bogdan_Irimia

Stage 3
 
Bogdan_Irimia's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 90
Default Re: Poze BMW M5

cu aceasta ocazie ma retrag de pe acest forum.mi-am dat seama ca aici nu se pot face decat critici.
e imitatie.si nici nu-i al meu.era imprumutat.

totusi vreau sa intreb...adica...cum beau si apa.vreau un raspuns concret si nu o insinuare si apoi promit ca nu mai intru pe forum indiferent de comentariile pe care le-ar avea careva.
Bogdan_Irimia is offline  
Old 26-08-07, 00:38   #47
maibunu

Stage 5
 
maibunu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,752
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Poze BMW M5

inafara de faptul ca al tau BMW e39 nu este M5 din cauza faptului ca spoilerul fata nu este cel de M5 evacuare nu este de M5, M5 e39 nu a avut niciodata cutie hidramata doar manuala in 6.

Deci mai bea si apa.
__________________
http://www.corradodatabase.com/index...orrado&id=3902
Corrado G60 1,8 8Volti GPL
tuning: toba sport, cip sport, filtru sport de carbon-16 si butelie de GPL sport
se mai adauga axa cu scame sport Shrek, cuzineti tunig, rulmenti sport, stut bypass la invervier de la Horhe, plus multe alte tuninguri dar care nu le mai tin minte
maibunu is offline  
Old 26-08-07, 00:45   #48
Bogdan_Irimia

Stage 3
 
Bogdan_Irimia's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 90
Default Re: Poze BMW M5

evacuarea nu am sustinut ca ar fi de M5.Evacuarea este de la schnitzer din germania si merci ca mi-ai spus tu ca altfel chiar eram foarte prost si nu stiam.
Cate viteze are un M5 e39 si ce fel de diferential are..cred ca stiu si eu asta.Tin sa te anunt ca nici grilajul de la capota nu e de M5 pt ca cel original este cromat.
Acum vreau sa te intreb un lucru:
De ce voi cei din Bucuresti va considerati ca le stiti pe toate? Eu o sa beau apa asa cu ...motorul meu de 1.6 sau cu cat consideri tu si cu toti cunoscatorii.Sincer nu voi mai intra pe forum.Mai ales cand vad cate-o zdreantza de genul tau care nu stie sa spuna ceva bun.
Mai inghite o gura de apa si apoi cand o sa-ti cumperi M5 te rog sa ne anunti si imi voi da si eu cu parerea) ) )
Bogdan_Irimia is offline  
Old 26-08-07, 00:46   #49
Bogdan_Irimia

Stage 3
 
Bogdan_Irimia's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 90
Default Re: Poze BMW M5

Quote:
Originally Posted by maibunu View Post
inafara de faptul ca al tau BMW e39 nu este M5 din cauza faptului ca spoilerul fata nu este cel de M5 evacuare nu este de M5, M5 e39 nu a avut niciodata cutie hidramata doar manuala in 6.

Deci mai bea si apa.
tocmai am observat ca esti si nascut exact in aceeasi zi cu tine.Cat mi-as fi dorit sa ma fi nascut si eu cel putin de destept ca si tine) ) )
Bogdan_Irimia is offline  
Old 26-08-07, 06:23   #50
maibunu

Stage 5
 
maibunu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,752
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Poze BMW M5

cumetre cand mergeam eu cu M5 tu culegeai ciuperci acum ti-ai luat si tu un 540i si te crezi destept eu am mai evoluat un pic de la M5 daca vrei te astept prin Bucurestiul asta plin de zdrente ca si tine sa vedem ce-ti poate M5ul? ar fi bine sa vorbesti mai frumos cat despre ziua de nastere ce bine ca nu sunt nascut in aceasi zi ca si tine ( e gresita data in profile =)) )
maibunu is offline  
Old 26-08-07, 19:21   #51
Bogdan_Irimia

Stage 3
 
Bogdan_Irimia's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 90
Default Re: Poze BMW M5

Quote:
Originally Posted by maibunu View Post
cumetre cand mergeam eu cu M5 tu culegeai ciuperci acum ti-ai luat si tu un 540i si te crezi destept eu am mai evoluat un pic de la M5 daca vrei te astept prin Bucurestiul asta plin de zdrente ca si tine sa vedem ce-ti poate M5ul? ar fi bine sa vorbesti mai frumos cat despre ziua de nastere ce bine ca nu sunt nascut in aceasi zi ca si tine ( e gresita data in profile =)) )
mda...totusi m-am gandit sa fu sincer.nici nu e bmw.sunt doar cateva abtipiludri lipite.uite te felicit ca le-ai deschis ochii tuturo si te mai felicit ca ai evoluat.sper ca nu la un vw corrado.
Oricum daca vrei si iti face placere ai putea sa ne prezinti si noua ce ai si o sa ne putem da cu parerea si sa stii ca nu voi avea comentarii negative.
Vad ca faci sugestii vis avis de a vorbi frumos.Sincer esti ambitios.Daca ai invata sa vorbesti iti promit ca nimeni nu iti va vorbi urat inapoi.Mai era unul ca tine.Parca-l chema Valentin Becali sau cam asa ceva.Nu era neaparata nevoie sa spui ce faceam sau cand faceam atata timp cat nu ma cunosti.Puteai sa-ti dai frumos cu parerea si asta era. Data de nastere.Un alt lucru care a aratata cata sinceritate din partea ta pe forumul asta. In spatele tastaturii putem face ce vrem si judeca cum vrem. Nu te-ndinde prea mult pt ca s-ar putea sa ma confunzi cu prietenii tai din fata blocului.

Te astept cu un comentariu mai decent si nu cu "fac,dreg,sparg" pt ca sincer sunt foarte plictisit de caractere de genul tau.
Bogdan_Irimia is offline  
Old 26-08-07, 19:52   #52
Bogdan_Irimia

Stage 3
 
Bogdan_Irimia's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 90
Default Re: Poze BMW M5

maibunu am observat ca te ocupi cu vanzari piese,aparate foto, etc. Nimic gresit .Presupun ca ai o idee despre mai multe domenii dar sincer iti sugerez sa o lasi mai usor cu contrazicerile pana te convingi 100% pt ca nu are rost sa ne agitam. Era vorba si despre preturile unui M5 acum cateva saptamani si cred ca de acolo am inceput noi discutia mai aprinsa. Uite iti dau un link si te poti convinge.O sa vezi ca prima masina din top nu are nici jante si nici tobe originale.Sper sa va placa site-ul.

http://www.pistonheads.com/sales/list.asp?s=572
Bogdan_Irimia is offline  
Old 28-08-07, 12:50   #53
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Poze BMW M5

Incheati discutiile ca io m-am saturat ...Sa lasam lucrurile asa cum sunt si cu asta basta.
Bogdane daca mai ai ceva de zis te rog sa o spui acum pt ca voi inchide sectiunea. Poate ne vedem acasa! Bafta. Numai bine si te mai asteptam pe forum la discutii....altfel de discutii decat in contradictoriu
Ali_ump is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -