Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-08, 20:22   #886
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

)
vezi ...mai bine raspunde oamenilor la mesajele private...ca vor sa vopseasca masini si sa faca tuning
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 20:56   #887
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Eu cred ca e cea mai buna solutie pt ca acolo e parcare privata si nu au ce sa ne faca ,,baetii cu cascheta,,
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 21:25   #888
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 960
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by john33exe View Post
.........
in parcare la central nu s-a gandit nimeni? aia e privata, dai 1 leu da nu ai treaba. si e si in buricul targului, la vedere....
deci, buna idee!
poate ne da si roca un suc daca are asa multi clienti la parcare...
NT33EXE is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 22:21   #889
mariusD

Stage 5
 
mariusD's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 477
Member of:
[AUDI]
[Opel]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

ti-ai gasit... de park e parkarea lui
mariusD is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 22:24   #890
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Hai ca poate asa mai diversificam si noi meniul..caldura da semne ca vine,oamenii incept sa se adune..ce zici Aline..vinerea asta se intampla ceva deosebit decat alte dati?
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 08-04-08, 12:46   #891
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Deci observ ca propunerea mea de a schimba locatia...adica ideea mea a fost bine venita si ma luat si pe mine lumea in seama...
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 08-04-08, 17:35   #892
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Pai sper sa vina toata lumea si sa fie altceva decat pana acum ...un pic de show mai la cenmtru ....o muzica buna dintr-un portbagaj ...atmosfera frumoasa ...poate ceva oaspeti de prin alte orase ...vedem ce iese
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 08-04-08, 17:52   #893
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Pai sper sa vina toata lumea si sa fie altceva decat pana acum ...un pic de show mai la cenmtru ....o muzica buna dintr-un portbagaj ...atmosfera frumoasa ...poate ceva oaspeti de prin alte orase ...vedem ce iese
Da Doamne sa tina vremea....
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 08:51   #894
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Din ce in ce mai dubios la intalnirile astea ale noastre...... la inceput au disparut femeile ..... dupa aia au disparut NSListi .....acum din ce in ce mai putini din cei vechi..... hai sa il invitam pe Gutza sau ceva ca tare mai devine plictisitor ..... nik ne adunam ne facem grupuletze si cam atat ..... va speriat militzia? nu mai aveti femei de pus pe capote? nu mai aveti muzica in masina ? nu ma mai dau voie nevestele sa plecati de acasa ? ce se intampla ? Felicitari NSListilor am vazut acolo ca se aduna ceva copile....niste incercari esuate de tuning dar in care oameni pun suflet si munca .... bravo lor ....rusine noua ......
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 19:42   #895
ByAlin
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 420
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Honda]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
Din ce in ce mai dubios la intalnirile astea ale noastre...... la inceput au disparut femeile ..... dupa aia au disparut NSListi .....acum din ce in ce mai putini din cei vechi..... hai sa il invitam pe Gutza sau ceva ca tare mai devine plictisitor ..... nik ne adunam ne facem grupuletze si cam atat ..... va speriat militzia? nu mai aveti femei de pus pe capote? nu mai aveti muzica in masina ? nu ma mai dau voie nevestele sa plecati de acasa ? ce se intampla ? Felicitari NSListilor am vazut acolo ca se aduna ceva copile....niste incercari esuate de tuning dar in care oameni pun suflet si munca .... bravo lor ....rusine noua ......
bine zis
ByAlin is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 19:44   #896
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
Din ce in ce mai dubios la intalnirile astea ale noastre...... la inceput au disparut femeile ..... dupa aia au disparut NSListi .....acum din ce in ce mai putini din cei vechi..... hai sa il invitam pe Gutza sau ceva ca tare mai devine plictisitor ..... nik ne adunam ne facem grupuletze si cam atat ..... va speriat militzia? nu mai aveti femei de pus pe capote? nu mai aveti muzica in masina ? nu ma mai dau voie nevestele sa plecati de acasa ? ce se intampla ? Felicitari NSListilor am vazut acolo ca se aduna ceva copile....niste incercari esuate de tuning dar in care oameni pun suflet si munca .... bravo lor ....rusine noua ......
Poate ar trebui sa facem si noi mai multe lucruri frumoase, si sa ne distram mai mult. De exemplu sa mergem cu masinile la un gratar ceva...ca si asa se incalzeste afara..., poate 2-3 zile sa mergem undeva...ca avem destui munti in judet si putem merge cu corturile ca sa mai esim si noi din babilonia asta de zi cu zi. ?Sau sa facem o excursie prin moldova....Nustiu...Parerea mea. Creca ar fi altceva dupaia...
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 21:29   #897
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 960
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

daca e de mers, hai la braila https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/72854-week-end-race-george-dunareanu.html.
cine se baga?
NT33EXE is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 14:28   #898
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Ai curajul sa vorbesti ???

Ai de zis ceva despre un militian nesimtit ?
Te enerveaza militieni care vor mita ?
Ti se intampla sa fii oprit de un militian analfabet pe strada ?
Ai curajul sa zici ceva ?

ACUM E MOMENTUL !!!!
_________________________________

FORUM www.politiadinromania.ro
_________________________________

DA ANUNTUL ACESTA MAI DEPARTE TREBUIE TAIAT TUPEU INTR-UN FEL LA MILITIENII ANALFABETI

Stiu ca suna a reclama ....SCUZE ...dar este cu un scop comun si nobil )
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 15:34   #899
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

Am inteles ca in parcare la Central e caravana Milka astazi?Unde se face pana la urma intalnirea?Stie cineva daca demonteaza astia tot ce e acolo pana diseara?
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 18-04-08, 10:02   #900
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: ---==Intalniri saptamanale==---

VA astept diseara in parcare ...o sa fie ceva frumos
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -