Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 20-08-10, 16:23   #1
krayzie.kry

Stage 1
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 23
Default Caut niste solutii

Salutare sunt nou pe aici, nou si in domeniu :P.

Am un Audi A5 b5 (nu e cel din poza, o sa fac niste poze cu sectiunea, momentan nu am), si am o mica problema estetica si anume unde sunt cele 2 cerculete galbene: sus mi-a sarit vopseaua putin iar jos a crapat chitu iar daca se sterge cumva in sens contrar cred ca se duce de tot. Am gasit o solutie provizorie cu stickere gen gauri de glont, dar nu sunt un mare fan al acestora si as vrea sa le schimb intr-un model ceva in asa fel incat sa acopar cele 2 zone. Nu stiu daca as putea sa gasesc ceva sa le acopar separat asa ca m-am gandit sa fac un model, ceva (portiunea ce inconjoara cele 2 cercuri) care se intinde de sus pana jos integrand cumva zonele problema.

Ar trebui un autocolant mai special anume pentru auto, ca sa nu se duca la spalatorie repede ?
Unde anume as putea face asta in Piatra si mai ales daca aveti ce idei ce model as putea face (cu modelul cred ca ar fi bine sa cer pe sectiunea Car Styling poate ma ajuta baietii cu ceva)?

Va multumesc pentru ajutor.

krayzie.kry is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 21:59   #2
B16SIX

Stage 5
 
B16SIX's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 591
Default Re: Caut niste solutii

cel mai bine ar fii so repari
cu ce vrei tu te pot ajuta baieti de linga parcu zoo
B16SIX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -