Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-09, 00:27   #76
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

mersi de incurajare, aline!
sageata is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 00:30   #77
diesel_andy

Stage 2
 
diesel_andy's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 35
Member of:
[Opel]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Scapi de chei , ajungi pe la Gheorgheni , unde pe str principala ai din 2 in 2 metri cate un crater de vre-o 10cm (cel putin) alea fiind canalele =))))
diesel_andy is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 00:33   #78
Teo MTM

Stage 5
 
Teo MTM's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 417
Member of:
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Quote:
Originally Posted by diesel_andy View Post
Scapi de chei , ajungi pe la Gheorgheni , unde pe str principala ai din 2 in 2 metri cate un crater de vre-o 10cm (cel putin) alea fiind canalele =))))
Alea sunt jucării pe lângă " scurtătura " de înainte de Tg Mureş.
Teo MTM is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 00:34   #79
diesel_andy

Stage 2
 
diesel_andy's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 35
Member of:
[Opel]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Quote:
Originally Posted by Teo MTM View Post
Alea sunt jucării pe lângă " scurtătura " de înainte de Tg Mureş.
Deci ai ajuns la concluzia noastra (MTM & DSL) Pune-o pe un caratretz !!! :->
diesel_andy is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 00:37   #80
Teo MTM

Stage 5
 
Teo MTM's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 417
Member of:
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Quote:
Originally Posted by diesel_andy View Post
Deci ai ajuns la concluzia noastra (MTM & DSL) Pune-o pe un caratretz !!! :->
Nu neapărat ... doar că trebuie atenţie maximă şi un calm de neînchipuit !
Teo MTM is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 00:38   #81
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Ok am prins ideea ! Multumim! O sa ne descurcam!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 03:01   #82
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Deci pana acum il avem pe Sageata care o sa vina cu Bara in masina ) whoo's next??? Sageata daca in urma redesignului prin care am auzit ca trece masina, bara ta e la fel de jos eu te sfatuiesc sa o dai jos cumva...e pacat de ea...e de ajuns 1 hop si sub roti ajunge...team vazut prin suceava cum atingeai ...grija mare ca e pacat...drumul e f prost daca il judecam dupa garda aia...vad ca a inceput lumea sa se agite pe aici e bine...

Hai ca mai lansez o treaba...cei care mergeti cum va propuneti sa dormiti sambata noapte??? In masina??? Sub clar de luna??? O pensiune ceva...hotel???...

Propun sa cautam niste bodegi ceva ) (dar fara purici ) sageata ma poate aproba in privinta asta ) )...sau un hotel mai moka...sa ne cazam cumva...macar cei care nu dorim sa dormim sub luna sau in masina...wha do you say??? Poate facem un gratar...sau macar o samanta si o bere...ceva... ar fi o chestie fff buna pentru toata Moldova sau macar cei care merg...sa stabileasca legaturi intre ei...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 03:07   #83
diesel_andy

Stage 2
 
diesel_andy's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 35
Member of:
[Opel]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Deci pana acum il avem pe Sageata care o sa vina cu Bara in masina ) whoo's next??? Sageata daca in urma redesignului prin care am auzit ca trece masina, bara ta e la fel de jos eu te sfatuiesc sa o dai jos cumva...e pacat de ea...e de ajuns 1 hop si sub roti ajunge...team vazut prin suceava cum atingeai ...grija mare ca e pacat...drumul e f prost daca il judecam dupa garda aia...vad ca a inceput lumea sa se agite pe aici e bine...

Hai ca mai lansez o treaba...cei care mergeti cum va propuneti sa dormiti sambata noapte??? In masina??? Sub clar de luna??? O pensiune ceva...hotel???...

Propun sa cautam niste bodegi ceva ) (dar fara purici ) sageata ma poate aproba in privinta asta ) )...sau un hotel mai moka...sa ne cazam cumva...macar cei care nu dorim sa dormim sub luna sau in masina...wha do you say??? Poate facem un gratar...sau macar o samanta si o bere...ceva... ar fi o chestie fff buna pentru toata Moldova sau macar cei care merg...sa stabileasca legaturi intre ei...


Da corect eu aduc carbunii pt gratar )))))))))
diesel_andy is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 03:08   #84
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Bun baietii!!! Nu suntem singurii...check this out https://forum.4tuning.ro/38-craiova/1...eptembrie.html si cam asa e peste tot ...cred ca o sa fie fuuuuuuleaaaala!!! O sa vina toata Romania...si o sa mai vina si ungurii de peste granita...ca de'h...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 03:17   #85
diesel_andy

Stage 2
 
diesel_andy's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 35
Member of:
[Opel]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Pfaileu gata merg si 2 masini de la Craiova ))
diesel_andy is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 15:59   #86
-ZZ-

Stage 5
 
-ZZ-'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 694
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

deci sa inteleg ca drumul lacul rosu gheorgheni e la fel de bomba ?!
dar nimic nu se compara cu placerea de dupa ce mergi 2 ore 40 km sa te opreasca gaborul inainte de gheorgheni cand tu mergi cu 20 la ora ca sa nu cazi intr-un crater si te intreaba : avetzi probleme cu masina, cred ca e de la folie?
dar dupa este hanuletzul ala Basa ...mama ce mancareeee
-ZZ- is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 16:35   #87
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Traieste ZZ de mult nu te-am mai auzit pe aici) ... Drumul nu e chiar asa de exagerat ...il fac in ultima vreme destul de des ...ce-i drept pe Lacu Rosu sunt ceva probleme si la intrare in Gheorgheni dar apoi e o placere... Stii si tu
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 17:06   #88
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Uite si o poza recenta cu ceva cratere... dar nu e tot drumul chiar asa de rau in rest mi s-a parut bunicel.
Oricum nu ai cum sa vergi cu viteza prea mare pe acolo
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_3418.JPG
Views:	104
Size:	1.40 MB
ID:	1067251  
__________________
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 21:40   #89
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Salut baieti!

...acum am terminat cu cercetarile pt colegii mei si sper ca nu va suparati daca va desenez situatia din Cluj.
am vorbit cu un coleg din cluj,care mi-a zis ca in perioada respectiva vor fi mai multe evenimente in oras .ideea e,ca la o pensiune decenta ,2 stele,cu pat dublu e cam de la 120 ron in sus.exista citeva,cu 6-8 paturi/camera,evident acolo un pic mai ieftin.pt cei care nu vin cu pretena e ok(+iuresul e garantat peste noapte)
o garsoniera in regim hotelier e in jur de 140 ron,apartamentul de 2 camere 200 ron/noapte
exista si apartamente mai mari,3-4 camere,cam astea ar fi cele mai rentabile.(4 camere 100 oiro/noapte)daca dati o cautare,gasiti usor 2-3 firme care se ocupa cu asa ceva.
oricum,rezervati-va cazarea din timp!

btw...gheorgheni?treaca,mearga....dar la turda am stat 1 ora pe loc,ca oamenii si-au gasit sa faca sapaturi arheologice fix pe unde trece asfaltul.oricum,mare grija pentru ca nu ai de unde sa stii ,peste noapte unde s-a facut gaura in asfalt si unde a disparut capcana de tancuri rusesti.
__________________
WARNING!!!I have an attitude,and I know how to use it!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 22:50   #90
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default re: Cum a fost la King Of Europe:

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
Salut baieti!

...acum am terminat cu cercetarile pt colegii mei si sper ca nu va suparati daca va desenez situatia din Cluj.
am vorbit cu un coleg din cluj,care mi-a zis ca in perioada respectiva vor fi mai multe evenimente in oras .ideea e,ca la o pensiune decenta ,2 stele,cu pat dublu e cam de la 120 ron in sus.exista citeva,cu 6-8 paturi/camera,evident acolo un pic mai ieftin.pt cei care nu vin cu pretena e ok(+iuresul e garantat peste noapte)
o garsoniera in regim hotelier e in jur de 140 ron,apartamentul de 2 camere 200 ron/noapte
exista si apartamente mai mari,3-4 camere,cam astea ar fi cele mai rentabile.(4 camere 100 oiro/noapte)daca dati o cautare,gasiti usor 2-3 firme care se ocupa cu asa ceva.
oricum,rezervati-va cazarea din timp!

btw...gheorgheni?treaca,mearga....dar la turda am stat 1 ora pe loc,ca oamenii si-au gasit sa faca sapaturi arheologice fix pe unde trece asfaltul.oricum,mare grija pentru ca nu ai de unde sa stii ,peste noapte unde s-a facut gaura in asfalt si unde a disparut capcana de tancuri rusesti.
Speram sa fie ok drumu iar de cazare incercam sa luam la puricat din timp daca asa sta situatia! Bine ca stim! See u all there
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -