Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-03-10, 11:06   #106
flp_e30

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

cat de curand am sa ies cu surprize mai serioase
flp_e30 is offline  
Old 22-03-10, 11:51   #107
mayky

Stage 1
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 12
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Quote:
Originally Posted by flp_e30 View Post
cat de curand am sa ies cu surprize mai serioase
Cat de urand ??:P
Te vedem la timisoara?? cu tot cu surpriza?
mayky is offline  
Old 08-04-10, 17:23   #108
flp_e30

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

la timisoara nu ajung........ma gandesc la cluj.....koe...poate am sa termin masina.....CAUT SPONSORIIIIIIIII
flp_e30 is offline  
Old 10-04-10, 02:28   #109
calibrafacebmw

Stage 3
 
calibrafacebmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 116
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

sponsori am putea fi chiar noi comunitatea 4tuning tot jd. neamt

daca ar fi toti deacord sa facem o urna unde sa donam cel putin 10lei de pers.special pentru competitii, ex; urna se va monta la redzone,asta

daca vrea narcis ,sau in alata parte si va spun k sar strange suma necesara, nu sa te mai rogi de toti patroni
calibrafacebmw is offline  
Old 10-04-10, 12:34   #110
flp_e30

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

ar fi o varianta.......poate castig la eurobingo
flp_e30 is offline  
Old 10-04-10, 16:31   #111
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Quote:
Originally Posted by calibrafacebmw View Post
sponsori am putea fi chiar noi comunitatea 4tuning tot jd. neamt

daca ar fi toti deacord sa facem o urna unde sa donam cel putin 10lei de pers.special pentru competitii, ex; urna se va monta la redzone,asta

daca vrea narcis ,sau in alata parte si va spun k sar strange suma necesara, nu sa te mai rogi de toti patroni
Aparent e o idee proasta dar long termed proasta. De ce? Pai mai apare inca 1 si inca 1...atunci ce facem? comunitatea sprijina doar pe filip??? Impartim banii /3...nu merge...
morpheusmaster is offline  
Old 11-04-10, 02:40   #112
calibrafacebmw

Stage 3
 
calibrafacebmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 116
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Aparent e o idee proasta dar long termed proasta. De ce? Pai mai apare inca 1 si inca 1...atunci ce facem? comunitatea sprijina doar pe filip??? Impartim banii /3...nu merge...
ideia ii proasta doar pentru uni , de aparut(1 si inca 1) peste noapte ramane valabi pentru tine si inafara de filip si lilica care au ceva caii sub capota si se pot baga la competitii k nu te poti baga cu 150cp, mai stii tu pe cineva ,te bagi tu cu fiatu iti iei la tine niste placi de tabla de vreun 1cetimetru grosime le pui sub rotile din spate tragi frana de mana pe ele si sa vezi cum se invarte mai ceva k pe gheata si asa iei campionatu, bravo felicitari a si ultima faza cu impartitu banilor fii serios k nu suntem vanzatorii din piata sa IMPARTIM BANI
calibrafacebmw is offline  
Old 11-04-10, 04:09   #113
Teo MTM

Stage 5
 
Teo MTM's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 417
Member of:
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Quote:
Originally Posted by calibrafacebmw View Post
sponsori am putea fi chiar noi comunitatea 4tuning tot jd. neamt

daca ar fi toti deacord sa facem o urna unde sa donam cel putin 10lei de pers.special pentru competitii, ex; urna se va monta la redzone,asta

daca vrea narcis ,sau in alata parte si va spun k sar strange suma necesara, nu sa te mai rogi de toti patroni
Ce faci cu 20 oameni x 10 lei ? Trebuie sponsori pt sustinere !
Teo MTM is offline  
Old 11-04-10, 12:46   #114
calibrafacebmw

Stage 3
 
calibrafacebmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 116
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Quote:
Originally Posted by Teo MTM View Post
Ce faci cu 20 oameni x 10 lei ? Trebuie sponsori pt sustinere !
pana la urma am putea face un sondaj de opinii daca da sau nu facut un new thread special pentru asta sa vedem daca merge , ce faci cu 200 lei iti faci oproape un plin care iti ajunge aproape 1 ora si jumate incontinu , conteaza si astia 200lei la criza asta si nu am spus k nu trebuie sponsorii ,am spus sa nu te rogi de toti k oricum majoritatea te refuza pentru k lumea se face mai zgarcita pe zi ce trece, se scumpeste viata
calibrafacebmw is offline  
Old 11-04-10, 16:20   #115
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Quote:
Originally Posted by calibrafacebmw View Post
pana la urma am putea face un sondaj de opinii daca da sau nu facut un new thread special pentru asta sa vedem daca merge , ce faci cu 200 lei iti faci oproape un plin care iti ajunge aproape 1 ora si jumate incontinu , conteaza si astia 200lei la criza asta si nu am spus k nu trebuie sponsorii ,am spus sa nu te rogi de toti k oricum majoritatea te refuza pentru k lumea se face mai zgarcita pe zi ce trece, se scumpeste viata
da si degeaba ai 200 lei ..care`i plinul la rezervor daca nu ai anvelope cu care sa te dai..si tot asa....
morph are dreptate in felu lui! si app de morph.. nu cred ca era necesar sa faci misto de masina lui si chestii de genul asta! no offence..

sportul asta si in general sportul cu masini implica niste sume imense si nu cred ca printr-o cheta rezolvam cu ceva!
Lui filip ii trebuie sponsori seriosi cum ar fi niste firme de piese auto...distribuitori de anvelope si tot asa...
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X

Last edited by buddy_lexx; 11-04-10 at 16:23.
buddy_lexx is offline  
Old 11-04-10, 21:09   #116
B16SIX

Stage 5
 
B16SIX's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 591
Exclamation Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Quote:
Originally Posted by calibrafacebmw View Post
sponsori am putea fi chiar noi comunitatea 4tuning tot jd. neamt

daca ar fi toti deacord sa facem o urna unde sa donam cel putin 10lei de pers.special pentru competitii, ex; urna se va monta la redzone,asta

daca vrea narcis ,sau in alata parte si va spun k sar strange suma necesara, nu sa te mai rogi de toti patroni
Te asigur eu ca nu s-ar strange suma necesara,(stiu destul de bine ce bani s-au cheltuit pe la competitii)
B16SIX is offline  
Old 11-04-10, 22:37   #117
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Quote:
Originally Posted by calibrafacebmw View Post
ideia ii proasta doar pentru uni , de aparut(1 si inca 1) peste noapte ramane valabi pentru tine si inafara de filip si lilica care au ceva caii sub capota si se pot baga la competitii k nu te poti baga cu 150cp, mai stii tu pe cineva ,te bagi tu cu fiatu iti iei la tine niste placi de tabla de vreun 1cetimetru grosime le pui sub rotile din spate tragi frana de mana pe ele si sa vezi cum se invarte mai ceva k pe gheata si asa iei campionatu, bravo felicitari a si ultima faza cu impartitu banilor fii serios k nu suntem vanzatorii din piata sa IMPARTIM BANI
Colega, eu miam exprimat parerea asupra unei idei lansate de tine. Repet, e o idee proasta IN VIZIUNEA MEA. Daca ar fi functionala iti spun eu ca, clubul X ar strange bani si ar sprijini "omu lor" si tot asa dar cum asta nu se practica eu inca sustin ca e o idee proasta deoarece costurile sunt foarte ridicate iar comunitatea Piatra Neamt nu ar putea acoperi aceste sume de care este nevoie CONSTANT! Deci nu dai odata 15 ron si gata! Dai luna de luna 15 lei pentru ca x sau y sa participe...eu asa vad o sponsorizare din partea comunitatii...si nu stiu la cati convine treaba asta. Dar in fine. Tu ai propus chestia asta, fa tu o urna si strange tu banii, vezi cati contribuie si mai ales CAT STRANGI.

Acum sa vorbim de altcva. Ma frapeaza ca ai 22 ani si nu poti accepta parerea subiectiva sau obiectiva a unui alt coleg forumist. Cum ai vazut dezaprobare din partea mea asupra unei idei PROPUSE DE TINE ai sarit cu atacuri la persoana si la masina mea. Foarte matur din partea ta. Mai multi forumisti au dezaprobat dar vad ca doar eu team deranjat...din acest fapt teai autocaracterizat in ochii mei ca un cocalar infect prin mistoul facut asupra masinii mele si prin faptul ca aparent doar eu team deranjat. Chiar nu incapi de mine? Chiar era necesara mistocareala cu tablele si prostiile??? Tu stii cel mai bine......Acum in loc sa imi intaresti convingerea incearca sa imi demonstrezi contrariul si atunci jos palaria...dar pana atunci fa abstractie de mistouri asupra mea ca eu nu am avut nimic cu persoana sau masina ta cand miam spus parerea.

FLP imi cer scuze de acest post (offtopic) si chestiile astea total pe langa subiect. Mult succes in etapa viitoare si may the force be with you!!!
morpheusmaster is offline  
Old 12-04-10, 20:29   #118
calibrafacebmw

Stage 3
 
calibrafacebmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 116
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

gata imi cer scuze tuturor in special celor care i-am deranjat
calibrafacebmw is offline  
Old 13-04-10, 09:12   #119
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

Asteptam noutatile
Ali_ump is offline  
Old 11-05-10, 13:34   #120
flp_e30

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Thumbs up Re: NT 69 FLP - BMW E30 Drift Project - Ursul tricolor

masina ori va iasi `forta` ori de strada...sa vad poate gasesc un motor mai nervoc,acum detin un 2.0 24....slabut tare la ce imi trebe mie...dar cine stie ce gasesc...:twi sted:
flp_e30 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -