Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 19-05-10, 13:04   #61
SB 01 U L I

Stage 4
 
SB 01 U L I's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 208
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

Quote:
Originally Posted by Apocalipsa View Post
va pot ajuta cu un service si un mecanic foarte bun
sta in gusteritza pe rovine numele lui este gaspar liviu e cam cel mai bun mecanic din sibiu
fost pilot de auto cros bafta daca avetzi probleme la masini in special la motor nu ezitatzi sa ma cantactatzi pt mai multe informatzi ori ce marca de masina repara bafta in continuare

are cumva si tester in atelier... ? daca tot zici ca e bun mar interesa sa ma"abonez" la el ,ar fi bine daca ar avea si tester,ca vreau sa stiu de la ce probleme sa ma astept cu a mea.
SB 01 U L I is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 02:39   #62
SB 01 U L I

Stage 4
 
SB 01 U L I's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 208
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

face cineva un polish complet...daca da astept un raspuns cu preturi
SB 01 U L I is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 13:15   #63
Bughilas

Stage 5
 
Bughilas's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 671
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

n scurt timp, proprietarii de autoturisme din Sibiu vor avea parte de o surpriză de proporţii, iar patronii de spălătorii auto vor fi uimiţi de existenţa unui nou concurent pe piaţă.

Vestea bună pentru posesorii de autoturisme este că la acest moment, în SIBIU se află în curs de finalizare un proiect de investiţii unic în orasul noastru, care a presupus construcţia şi utilarea unui complex auto de la A la Z, cuprinzând toate funcţiunile necesare întreţinerii unei maşini în formă maximă. Vestea proastă pentru patronii de spălătorii auto este că noul complex va oferi servicii la preţul pieţei, într-un sistem de lucru complet diferit faţă de ceea ce există la acest moment pe piaţă.

Pe str. Hipodromuli mai sus de Protectia Mediului.
__________________
ex Dacia 1310 - SB 22 BAI
Bughilas is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 22:44   #64
SB 01 U L I

Stage 4
 
SB 01 U L I's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 208
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

Quote:
Originally Posted by Bughilas View Post
n scurt timp, proprietarii de autoturisme din Sibiu vor avea parte de o surpriză de proporţii, iar patronii de spălătorii auto vor fi uimiţi de existenţa unui nou concurent pe piaţă.

Vestea bună pentru posesorii de autoturisme este că la acest moment, în SIBIU se află în curs de finalizare un proiect de investiţii unic în orasul noastru, care a presupus construcţia şi utilarea unui complex auto de la A la Z, cuprinzând toate funcţiunile necesare întreţinerii unei maşini în formă maximă. Vestea proastă pentru patronii de spălătorii auto este că noul complex va oferi servicii la preţul pieţei, într-un sistem de lucru complet diferit faţă de ceea ce există la acest moment pe piaţă.

Pe str. Hipodromuli mai sus de Protectia Mediului.
oo sa le dea dumnezeu sanatate, prin zona aia locuieste prietena mea si chear recent am vazut ca scrie mare spalatorie auto, si ca e ff mare locul, credeam ca vor avea niste preturi de cazi pe spate, trebuie sa trec sa vad:X:X:X asta buna informatie frate, scz de offtopic
SB 01 U L I is offline   Reply With Quote
Old 02-06-10, 20:09   #65
Bughilas

Stage 5
 
Bughilas's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 671
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

pretul e competitiv....
Bughilas is offline   Reply With Quote
Old 03-06-10, 18:15   #66
Bughilas

Stage 5
 
Bughilas's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 671
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

Astazi si-a deschis portile noua "Spalatorie Auto" aflata pe Str. Hipodromui.

Tarife:

Spalat interior-exterior: 20 Ron
Spalat Exterior: 12 Ron

In timp ce asteptati spalarea autoturismului puteti sa savurati un suc sau o cafea intr-un spatiu frumos amenajat din incinta spalatoriei.

In numele companiei va asteptam sa va dati singuri parerea cu privire la satisfactia calitatii.
Bughilas is offline   Reply With Quote
Old 04-06-10, 20:29   #67
ovexy
Skoda Driver

Stage 2
 
ovexy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 73
Member of:
[SKODA]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

Super tare, tre sa merg si eu sa vad, stau chiar in zona. Mai mult de curiozitate ma duc deoarece am 3 spalari/luna platite de firma, in Sura Mica 16lei interior-exterior si 8 lei exterior, astea sunt preturile negociate de seful meu cu cel de la spalatorie. Si lucrand in Parcul Industrial din Sura Mica vin baietii si imi iau masina si o aduc spalata si nici nu mai stau la coada. In rest preturile am vazut ca sunt 18 si respectiv 10.
__________________
Skoda Superb 2,0 TDI, an 2009, 170CP
ovexy is offline   Reply With Quote
Old 04-06-10, 23:34   #68
SB 01 U L I

Stage 4
 
SB 01 U L I's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 208
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

Quote:
Originally Posted by ovexy View Post
Super tare, tre sa merg si eu sa vad, stau chiar in zona. Mai mult de curiozitate ma duc deoarece am 3 spalari/luna platite de firma, in Sura Mica 16lei interior-exterior si 8 lei exterior, astea sunt preturile negociate de seful meu cu cel de la spalatorie. Si lucrand in Parcul Industrial din Sura Mica vin baietii si imi iau masina si o aduc spalata si nici nu mai stau la coada. In rest preturile am vazut ca sunt 18 si respectiv 10.
ovexy, e mai frumoasa masina ta in realitate decat in poza,neam intalnit odata...daca iti mai aduci aminte, ieseai din parcare, si veneam din spate, team lasat sa iesi, apoi tiam facut semn din faruri, miai multmit, team claxonat,(imi parea cunoscuta masina de pe site)erai cu sotioara parca....iti mai aduci aminte ?
SB 01 U L I is offline   Reply With Quote
Old 06-06-10, 08:35   #69
ovexy
Skoda Driver

Stage 2
 
ovexy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 73
Member of:
[SKODA]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

Da imi aduc aminte, mersi mult, eram cu sotia. Oricum mai am de facut modificari pe la ea, pe capota si plafon vreau sa pun folie carbon si ar mai fi, dar momentan sunt ocupat cu venirea bebelui. Hai ca mai vb poate ajung si eu vreodata pe la intalniri. Mersic mult.
ovexy is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 08:48   #70
baby_serby

Stage 5
 
baby_serby's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 461
Member of:
[4Rally]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

daca stie cineva si ma poate ajuta unde sa merg sa bag freon in instalatia de clima ?
ieftin si bun . . ms
baby_serby is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 19:29   #71
flaviuf

Stage 5
 
flaviuf's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 415
Member of:
[RENAULT]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

Quote:
Originally Posted by baby_serby View Post
daca stie cineva si ma poate ajuta unde sa merg sa bag freon in instalatia de clima ?
ieftin si bun . . ms
si pe mine m-ar interesa asa ceva...
flaviuf is offline   Reply With Quote
Old 13-06-10, 22:55   #72
Bassu_SIV


Stage 5
 
Bassu_SIV's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,116
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

carlova colt cu strandului
Bassu_SIV is offline   Reply With Quote
Old 14-06-10, 11:00   #73
SPIDERTUNING

Stage 4
 
SPIDERTUNING's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 299
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

sunt baietii de la nevada "seniorii frigului" care se ocupa cu sisteme de aer conditionat auto.mai sunt baietii de care zicea bassu.....

Poti incerca si in spate la Mc Donalds-ul de la autogara turnisor la NELIV (nu stiu daca mai fac dar anul trecut am facut eu la ei incarcare cu freon
__________________
Pasionat de DACIA 1300
SPIDERTUNING is offline   Reply With Quote
Old 19-06-10, 11:27   #74
Alyi

Stage 1
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 21
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

buna,
stie cineva unde pot gasi un microswitch sau vrun electrician care poate rezolva problema cu microswitch-ul din portiera la un golf4? pe unde am cautat nu am gasit asa ceva poza microswitch
Multumesc
Alyi is offline   Reply With Quote
Old 21-06-10, 21:35   #75
Gicu_21

Stage 2
 
Gicu_21's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 38
Default Re: Diverse servicii auto in Sibiu

daca stie cineva unde pot reconditiona un amortizor de la o suspensie sport......e curs si vreau sa il fac....ms
Gicu_21 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -