Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 13-03-15, 07:18   #1
slv86
Nissan Driver

Stage 4
 
slv86's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 184
Member of:
[Nissan]
Default Taxi SB 52 CRS

Salutare,

Stie cumva cineva de la ce companie este taxiul SB-52-CRS? Am avut un incident neplacut cu domnul sofer de pe taxi, care pe M. Viteazu a schimba banda fara sa semnalizeze si fara sa fie in fata mea. Cu alte cuvinte, era in dreapta mea si a tras de volan stanga sa intre pe banda din stanga, in asa fel, incat a trebuit sa trag eu stanga si sa pun frana (pe partea stanga erau parcate masini si mult nu am avut sa agata una). Dupa ce l-am claxonat si am intrat pe banda din dreapta sa ii cer socoteli, a inceput sa rada in scarba spre mine. Am tot tacut pana acum, dar chiar a mers prea departe acest domn.
Daca imi puteti da informatii sa sun la compania lui sa anunt cazul (macar mi-am facut datoria), ar fi de ajutor.

Va multumesc.
__________________
I drift not because it is a quicker way around a corner, but the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya, The Drift King
slv86 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-15, 07:19   #2
slv86
Nissan Driver

Stage 4
 
slv86's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 184
Member of:
[Nissan]
Default Re: Taxi SB 52 CRS

Se poate inchide. Am dat din nou in trafic peste aceasta masina, de data aceasta un sofer mai inaintat in varsta si mai calm. Este de la compania 942, un Logan crem. Soferul "experimentat" de luni avea in jur de varsta 22-26 ani.
slv86 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -